مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه فرش ماشینی دستباف گونه درجه یک ایران

کدام دسته از فرش های ماشینی با نام دستباف گونه معرفی می شوند؟ ویژگی اصلی آن ها چیست؟ انواع درجه یک تولید ایران را در کدام فروشگاه ها و مراکز عرضه می توان یافت؟
از زمانی که دستگاه ها و ماشین های فرش بافی پا به عرصه وجود گذاشت امر تولید این محصول باارزش با سرعت بیشتری در پیش گرفته شد. این موضوع در کنار سرعتی که به عرضه فرش بخشید موجب شد تا فروش آن با قیمت کمتری صورت گیرد.
این موضوع سبب شد تا افراد زیادی به سمت تهیه و خرید فرش های ماشینی جذب گردند. در این عرصه نیز مانند مدل های دستباف می توان انواع مختلفی را یافت که با اسامی گوناگون شناخته می شوند.
گاه این نام گذاری با توجه به طرح و نقشه ای است که برای بافت فرش به کار می رود و گاه به دلایل دیگری انجام می گیرد.
حتما شما هم در زمان خرید یک فرش ماشینی با اصطلاحی به نام دستباف گونه آشنا شده اید. می خواهیم بدانیم یک فرش ماشینی دستباف گونه به کدام یک از نمونه ها اطلاق می شود.
همانطور که می دانید فرش های ماشینی با تراکم طولی و عرضی متفاوتی تولید و به بازار عرضه می شوند. انواع ۵۰۰، ۷۰۰، ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه از معمول ترین آن ها هستند. کارشناسنان اذعان دارند که هر چه تراکم فرش بالاتر باشد ظرافت و زیبایی بیشتری خواهد داشت.
باید گفت هر مدل فرش ماشینی که تراکم عرضی آن از ۷۰۰ شانه بیشتر باشد با نام دستباف گونه شناخته می شوند. حال طبقه بندی های ریزتری برای هر کدام صورت می گیرد که براساس نقش های به کار رفته برای آن می باشد.
البته باید توجه داشت که فرش دستباف گونه از نظر مرغوبیت نیز قابل تقسیم است. مسلما هر چه الیاف باکیفیت تری به کار رود می توان انتظار داشت فرش حاصل درجه کیفی بهتری داشته باشد. یک فرش ماشینی درجه یک بطور معمول از الیاف مصنوعی آکریلیک بافته می شود.
حال اگر بخواهید بهترین انواع تولید شده در ایران را تهیه کنید پیشنهاد می شود فروشگاه هایی را انتخاب کنید که دارای اعتبار کافی در این زمینه باشند. یافتن این فروشگاه ها امروزه از دو طریق امکان پذیر است.
یا به صورت حضوری در مراکز بورس حاضر شوید یا اینکه آن ها را در اینترنت جستجو نمایید. مقایسه این دو شیوه از نظر صرف هزینه و زمان و نیز آسایشی که برای هر یک متصور هست ما را به این نتیجه می رساند که فروشگاه اینترنتی مناسب ترین گزینه خواهد بود.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید