مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده چمن مصنوعی زمین فوتبال با برند های مختلف

چمن های مصنوعی متنوع هستند و کاربردهای مختلفی دارند. از بعضی جهات چمن  های مصنوعی با هم متفاوت هستند. مثلا از لحاظ ضخامت و قطر آن، رنگ آن، ارتفاع پرزهای آن، جنس آن و تراکم.

برای خرید چمن مصنوعی زمین فوتبال باید تمام موارد بالا را در نظر گرفت تا بازیکنان فوتبال در حین بازی زمین نخورند و دچار مشکل جسمانی نشوند.

قطر ۵۰ تا ۶۰ میلی مناسب برای زمین فوتبال و فوتسال است. البته نکته دیگری هم که باید رعایت کرد اینست که تراکم مورد نیاز برای آن باید زیاد باشد و کم تراکم و خلوت نباشد چون ضربه خوردن باعث کنده شدن آن میشود. تراکم باید مثل فرش و موکت باشد.

تعداد رج ها هر قدر بیشتر باشد بافت چمن پرتر است و این تراکم به آسیب ندیدن اعضای بدن کمک خواهد کرد. رول های چمن هم انداره های مختلفی دارند و شما با انداره گیری محل مورد نظر و ابعادش،  آنرا به فروشنده اعلام می کنید و وی بعد از انتخاب نوع چمن مصنوعی آنرا میبرد. باید دقت کنیم که برگه گارانتی را در هنگام خرید از فروشنده بخواهیم. و هزینه های جانبی را هم با وی از قبل حساب کنیم تا بعدا دچار سوءتفاهم نشویم.

فروشنده چمن مصنوعی زمین فوتبال با برند های مختلف

اهمیت استفاده از چمن مصنوعی در زمین فوتبال

اهمیت استفاده از چمن مصنوعی در زمین فوتبال استفاده از چمن مصنوعی در زمین فوتبال بسیار باصرفه تر است. استقامت چمن مصنوعی از چمن طبیعی بیشتر است. و در برابر ضربه از نوع طبیعی محکم تر و سفت تر است.

هر قدر رج های مورد استفاده در بافت چمن مصنوعی بیشتر باشد یعنی بافت متراکم تر است مثل فرش. و قیمت آن هم بیشتر خواهد شد و شامل گارانتی می شود. ظرافت چمن ها هم مهم است یعنی هر قدر خود چمن نازکتر و انعطاف پذیرتر باشد گارانتی دارد و دیرتر خراب می شود. برای زمین های فوتبال بهتر است از این چمن های با دوام استفاده شود.

با محاسبه ابعاد زمین مورد نظر و محاسبه مساحت زمین مورد نظر می توان چمن مصنوعی مطابق با خواسته خود را سفارش دهیم. البته باید توافق بر سر هزینه نصب و سایر مواد مورد نیاز برای راه اندازی چمن مصنوعی را انجام دهیم.

میزان استقامت چمن مصنوعی زمین فوتبال در برابر باران

میزان استقامت چمن مصنوعی زمین فوتبال در برابر باران وقتی باران روی چمن طبیعی ببارد، زمینش گل خواهد شد و با ضربه آرامی کنده خواهد شد.

اما اگر از چمن مصنوعی استفاده شود باران تاثیری روی آن نمی گذارد و زمین لیز نخواهد شد و بازیکن همچنان راحت می تواند روی آن بازی کند. پس ترجیح هر ورزشگاهی صد در صد چمن مصنوعی خواهد بود. 

اگر در هنگام نصب چمن مصنوعی چسب مناسب و محکمی استفاده شود و همینطور اگر نوار اتصال موجود در حاشیه رول چمن مصنوعی دارای مقاومت بالا باشد. در باد و باران و برف آسیبی به آن نخواهد رسید.

بازار فروش چمن مصنوعی زمین فوتبال با بهترین کیفیت

بازار فروش چمن مصنوعی زمین فوتبال با بهترین کیفیت فروشنده ای که چمن مصنوعی می فروشد اگر بهترین کیفیت را داشته باشد مطمئنا بازار خوبی هم دارد. زیرا رابطه مستقیمی بین کیفیت کالا و بازار آن دارد یعنی هر قدر کیفیت کالا و خدمات بالاتر باشد مشتری هم زودتر اعتماد می کند و می خرد و بازار خوبی برای فروشنده بوجود می آید.

بسته به مکانی که مورد استفاده برای نصب چمن مصنوعی قرار می گیرد، ارتفاع و قطر آن متفاوت خواهد بود مثلا چمن مورد استفاده در زمین های فوتبال بزرگسالان و کودکان باید ارتفاع متفاوتی داشته باشند یعنی چمن زمین کودکان و نوجوانان کوتاهتر از زمین بزرگسالان است و همینطور سبکتر و نازکتر است. چون پوست کودکان ظریف تر است و احتمال زمین خوردن و زخمی شدن آنها بیشتر است.

برخی اقدام به فروش چمن مصنوعی بی کیفیت می کنند که هدف اینها بیشتر کسب سود است و رضایت مشتری برایشان اولویت ندارد. 

زیرسازی برای نصب چمن مصنوعی باید طوری باشد که رول چمن بعد ها و در شرایط ناپایدار جوی از جایش بلند نشود. درست است که نصاب محکم کاری می کند و چسب می زند و حاشیه ها را با پیچ محکم خواهد کرد ولی اگر زیرساز مناسب نباشد تاثیری نخواهد داشت.

مهدی نوری والا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید