مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده فرش فرهی ۱۵۰۰ شانه صادراتی

این روز ها تجار و بازرگانان ایرانی با به وجود آوردن بستری مناسب در کشور های همسایه توانسته اند انواع فرش های ماشینی و دستباف را به مقصد آن کشور ها صادر نمایند و به عنوان فروشنده اصلی فرش در منطقه شناخته شوند. فرش فرهی ۱۵۰۰ شانه که دارای کیفیت صادراتی و ممتاز می باشد می توان یکی از گزینه های مهم برای تجار و بازرگانان باشد که با خرید عمده این محصول به صورت مستقیم از کارخانه نسبت به صادرات و فروش آن به مشتریان خارجی نیز فعالیت داشته باشند.

فروشنده فرش فرهی ۱۵۰۰ شانه صادراتی

جنس نخ خواب فرش ۱۵۰۰ شانه فرهی

جنس نخ خواب فرش ۱۵۰۰ شانه فرهی شرکت فرش فرهی یکی از تولیدکننده های برتر فرش ماشینی در کشور شناخته می شود که محصولاتی با کیفیت و صادراتی تولید می کند که تمامی محصولات خود را با اطمینان خاطر همراه با ضمانت نامه در اختیار مشتریانش قرار می دهد تا آن ها نیز از کیفیت فرش مطمئن باشند.

این شرکت با بهره گیری و به کار بردن بهترین مواد اولیه موجود در بازار اقدام به تولید فرش ۱۵۰۰ شانه در طرح ها و رنگ های متفاوت می کند. به عنوان مثال جنس نخ خواب فرش ۱۵۰۰ شانه فرهی از نوع اکریلیک هیت سیت و جنس نخ پود آن از پنبه می باشد.

همانطور که می دانید این دسته از نخ ها جزو بهترین مواد اولیه موجود در کشور می باشد که شرکت فرش فرهی با بهره گیری از آن بهترین و با کیفیت ترین محصولات خود را در طرح و رنگ های متفاوت تولید کرده و روان بازار می کند.

از دیگر نخ هایی که شرکت فرش فرهی برای تولید فرش های ماشینی خود می کند می توان به نخ پلی استر فیلامنت اشاره نمود که اصطلاحا به آن ابریشم مصنوعی نیز گفته می شود. استفاده از این نوع نخ ها برای تولید فرش ماشینی سبب می شود تا فرش تولید شده کاملا مشابه فرش دستباف شود.

در تولید فرش ۱۵۰۰ شانه از چه دستگاه هایی استفاده می شود

در تولید فرش ۱۵۰۰ شانه از چه دستگاه هایی استفاده می شود شرکت فرش فرهی همواره برای این که بهترین و با کیفیت ترین محصولات را تولید و در اختیار مشتریان خود قرار دهد از ماشین آلات به روز بهره گرفته است به طوری که هم اکنون چندین دستگاه آلمانی در این کارخانه برای تولید فرش ماشینی مستقر شده اند.

یک سری دستگاه در این شرکت برای تولید نخ مورد استفاده قرار می گیرند که این شرکت توانسته با استفاده از آن ها نخ های پلی استر و اکریلیک را که از مهم ترین مواد اولیه برای تولید فرش ماشینی به شمار می رود را تولید نمایند.

دستگاه های بافنده فرش که آن ها نیز در مدل های مختلف در کارخانه وجود دارند و با استفاده از آن ها محصولاتی متفاوت در ابعاد مختلف 6،9 و 12 متری با شانه های 700 تا 1500 تولید می کند.

راهنمای خرید فرش ۱۵۰۰ شانه متناسب با نیاز شما

راهنمای خرید فرش ۱۵۰۰ شانه متناسب با نیاز شما داشتن اطلاعات کافی به عنوان راهنمای خرید فرش می تواند کمک شایانی به شما در انتخاب نوع فرش از نظر مشخصات فنی و همچنین از نظر ست کردن آن با دکوراسیون خانه خود علی الخصوص با مبلمان کند.

فرش 1500 شانه به صورت کاملا ماشینی تولید می شود و اصلی ترین گزینه برای تشخیص این که از بهترین مواد اولیه تولید شده و دقیقا 1500 شانه است لمس کردن و مشاهده کردن پشت کار است.

در صورتی که مشاهده کردید فرش موجود در فروشگاه دارای نقش و نگار های شلوغ با تراکم بالا است نشان دهنده 1500 شانه بودن فرش ماشینی است. به هنگام خرید فرش ماشینی حتما بررسی کنید که چه طرحی با چه سایزی می تواند نیاز شما را رفع کند.

به عنوان مثال شاید بهترین گزینه برای خرید فرش ماشینی برای شما فرش 9 متری است ولی با پهن کردن آن روی زمین می بینید که پایه های مبل روی آن می افتد و در طول زمان خواهید دید که جای پایه های مبلمان در آن ماندگار می شود. بنابراین با خرید فرش با ابعاد کوچکتر مانند 6 متری نه تنها می توان این مشکل را برطرف کرد بلکه کل فضای فرش و طرح های آن در دید شما قرار خواهد گرفت و از آن لذت خواهید برد.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید