مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فرش ۷۰۰ شانه تهران با بهترین قیمت

یکی از اولین فرش های ماشینی تولید شده در کشور فرش ۷۰۰ شانه تهران می باشد که از گذشته تا امروز در طرحها و نقشه های بسیار متنوع و با کیفیت تولید و عرضه می گردد و طرفداران زیادی در سراسر کشور دارد و این به خاطر کیفیت بالا و طرح و رنگ بندی متنوع و گوناگون آن می باشد و تمامی استانداردهای کیفی در آن رعایت شده است . 

فرش ۷۰۰ شانه تهران با بهترین قیمت

ویژگی های مثبت فرش ۷۰۰ شانه

 ویژگی های مثبت فرش ۷۰۰ شانه فرش ماشینی در شانه و تراکم های متفاوت بافته می شود، شانه به تعداد گره هایی گفته می شود که در یک متر از عرض فرش بافته شده به طور نمونه در طرح فرش ۷۰۰ شانه تعداد گره ها در یک متر از عرض فرش هفتصد گره می باشد که در حال حاضر علاوه بر هفتصد شانه، هزار و هزار و دویست شانه هم تولید و عرضه می گردد . 

یکی از مهمترین ویژگی های فرش ۷۰۰ شانه نرم بودن و قیمت بسیار مناسب آن می باشد و دیگر این که این فرش نسبت به فرش های دیگر از ارتفاع خاب بیشتری برخوردار است؛ ارتفاع خاب یعنی این که طول نخ در هر گره است که در این نوع فرش حدود 12 میلیمتر است و افزایش ضخامت فرش موجب نرم تر شدن آن می شود . این فرش هم برای اتاق پذیرایی، اتاق خواب و هم آشپزخانه قابلیت کاربرد دارد و چون تعداد گره های آن کمتر می باشد از نظر قیمت برای خریدار مقرون به صرفه تر می باشد  .

فرش در زیبایی و ظاهر منازل ما نقش به سزایی دارد حتی با وجود این که امروزه بیشتر کف با پارکت و سرامیک پوشیده شده اما باز هم فرش و تأثیر شگرف آن در زیبایی و دکوراسیون منزل جایگاه خود را حفظ نموده و همه ی هنرمندان و کسانی که در طراحی و چیدمان منازل تخصص دارند بر این مسئله اذعان دارند . 

پر کاربرد ترین طرح فرش ۷۰۰ شانه

پر کاربرد ترین طرح فرش ۷۰۰ شانه برخورداری از طرح و رنگ متنوع و زیبا در این نوع فرش یکی از ویژگی های متمایزی است که با هر دکوراسیون و هر سلیقه ای هماهنگی دارد و این فرش در اندازه های دوازده متری، شش متری و نه متری تولید می گردد و هم چنین برای رضایت مشتریان و تأمین نیاز آنان این فرش به شکل دایره در قطرهای مختلف عرضه می گردد . فرش یکی از تولیدات پرافتخار و پرآوازه کشور ما می باشد که قدمتی دیرینه دارد و نتیجه خلاقیت و هنر تولید کنندگان این سرزمین می باشد . 

این فرش ماشینی با بهترین طرح و کیفیت در ابعاد گوناگون متناسب با هر سلیقه ای و هر چیدمانی تولید و عرضه شده تا بتواند نظر هر خریداری را به خود جلب نموده و رضایت او را تأمین نماید . 

آنچه باید درباره خرید فرش بدانید

آنچه باید درباره خرید فرش بدانید فرش ۷۰۰ شانه با کیفیتی صد در صد تضمینی و طرحهایی خاص و منحصر به فرد و رنگ بندی متنوع و زیبا با قیمتی بسیار مناسب و مقرون به صرفه تولید و در اختیار خریداران قرار می گیرد . کیفیت فرش و رعایت استانداردها یکی از اصول مهم و مورد توجه درباره خرید فرش می باشد که این فرش تمامی این اصول را هم برای تولیدات داخلی و هم برای فرش های صادراتی کاملا رعایت نموده است .

بعد از انتخاب شانه و تراکم فرش، اصل مهم دیگری که باید مورد توجه قرار داد جنس الیاف به کار گرفته شده در فرش می باشد که در بافت این فرش از صد درصد نخ اکریلیک استفاده شده که موجب دوام بیشتر و پرز ندادن فرش می گردد که در هنگام خرید باید به شناسنامه فرش و مشخصات نوشته شده در آن توجه نمود . 

امروزه به منظور سهولت دسترسی مشتری به بازار خرید تولید کنندگان انواع فرش های تولیدی خود را هم به صورت مستقیم و هم به صورت اینترنتی ارائه می دهند تا مشتری بتواند به سهولت نیاز خود را برآورده سازد . 

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید