مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عمده فروشی موکت چاپی در اصفهان

بی شک همه ما تجربه روی زمین نشستن و یا دراز کشیدن را داریم و چیزی که باعث راحتی ما میشود جنس فرش یا موکتی است که کف اتاق را پوشانده است و باعث فراهم شدن آسایش ما گشته است.

انسان ها از گذشته همیشه به دنبال راهی برای بهتر شدن جنس فرش یا موکتی که استفاده می کردند بوده اند و به خاطر رسیدن به آن روش های مختلفی را امتحان نموده اند.

با پیشرفت های صنعت مد و تلاش مردم برای ایجاد تنوع های بیشتر و هماهنگ کردن رنگ های خانه و تقاضا برای طرح های دلخواه صنعت موکت هم دچار تغییراتی شد و برای پاسخگویی به تقاضای زیاد مردم و علاقه آنها به طرح های متفاوت، طرح های ایجاد شده بر روی موکت ها را چاپی نمودند یعنی بوسیله چاپ سه بعدی طرح ها را بر روی موکت زدند که این کار هم به زیبایی بیشتر موکت ها و هم به کم تر شدن درصد خطای انسانی برای ایجاد طرح شد.

از موکت چاپی می توان به راحتی برای هر مکان استفاده نمود و برای کسانی که علاقه ندارند که خانه و اتاقشان شبیه دوست هایشان باشد و همیشه بدنبال متفاوت بودن هستند بسیار خوشایند است. 

عمده فروشی موکت چاپی در اصفهان

مراحل تولید موکت های چاپی

مراحل تولید موکت های چاپی همانطور که میدانید از موکت ها استفاده های مختلفی میشود، میتوان از موکت برای کف اتاق خواب، پذیرایی، راهرو، کف کتابخانه و… استفاده کرد در نتیجه موکت ها انواع مختلفی دارند از جمله:

  • موکت های نمدی
  • موکت بافته شده
  • موکت با الیاف برش خورده
  • موکت با الیاف برش نخورده
  • موکت چاپی

این انواع مختلف موکت ها بود که در توضیح موکت چاپی میتوان گفت این موکت بعد از تولید با دستگاه های پیشرفته چاپ سه بعدی بر روی آن نقش های مختلف میزنند. 

تولید موکت چاپی نیز هم با پیشرفت هایی مواجهه بوده و با گذر زمان دستگاه های چاپ سه بعدی قوی تر و بدون خطا همچنین با سرعت بیشتر تولید میشوند و به کمک این صنعت می آیند و در دوام این طرح ها بر روی موکت تاثیر بسیار زیادی خواهند داشت که همین ویژگی باعث علاقه بیشتر مردم به خرید این نوع موکت میشود.

موکت چاپی در طرح های مختلف

موکت چاپی در طرح های مختلف اگر طرح های حک شده بر روی موکت ها کار دست هنرمندان بود و خود هنرمندان بر روی موکت ها نقش میزند این کار نیازمند صرف هزینه زیاد و وقت فراوانی بود زیرا که این کار بسیار ارزشمند و گرانبها است و همچنین از معایب آن این است که با یکبار شستن و استفاده زیاد این طرح ها به مرور کم رنگ و شاید در شست و شوی اول از بین بروند بنابراین برای حل این مشکل و تنوع دادن به موکت های ساده روش چاپی انتخاب شد که طرح های دلخواه را به دستگاه چاپ سه بعدی وارد کرده و این دستگاه طرح را با کیفیت و بدون خطا بر روی موکت میزند از مزایای آن این است که این طرح ها پاک نمی شوند و نسبت به روش اول بسیار هزینه و وقت کمتری نیاز دارند.

واحد فروش موکت چاپی با طرح متنوع

واحد فروش موکت چاپی با طرح متنوع انتخاب طرح و رنگ موکت برای خانه همیشه یکی از مشکلاتی است که اگر آن را حل کنید بسیاری از مشکلات طراحی داخلی خانه را حا نموده اید.

با بیشتر شدن طرح موکت چاپی مشکل انتخاب کردن و ست کردن رنگ ها در خانه دیگر مشکل به حساب نمی آید و با خرید موکت چاپی دیگر از آن موکت های ساده برای همیشه خلاص میشوید اما گفتنی است که به این نکته اشاره کنیم شاید برایتان اتفاق افتاده باشد که مواقعی که به یک طرح خاص نیاز دارید در بازار قادر به پیدا کردن آن نباشید و در پایان خسته و بی نتیجه به خانه باز گردید.

 امروزه با پیشرفت های تکنولوژی این مشکل حل شده است و شما میتوانید با مراجعه به واحد های فروش انلاین در خانه بنشینید و طرح مورد نظر خود را اننتخاب کنید و با یک دکمه خرید کنید.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید