مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عمده فروشی موکت تشریفات در گیلان

موکت تشریفات به تیکه موکت های نازکی استفاده می شود که در مکان های ورودی معمولا استفاده می شود و به ان مکان اعتبار خاصی را می دهد این موکت ها د طرح ها و رنگ های متفاوتی در بازار وجود دارد که شما می توانید با توجه به نیاز خود رنگ و طرح ان را استفاده کنید . 

عمده فروشی موکت تشریفات در گیلان

از موکت تشریفات در چه مکان هایی استفاده میشود

از موکت تشریفات در چه مکان هایی استفاده میشود یکی از سوالاتی که به دهن خیلی ها می رسد این است که از موکت های تشریفات در چه مکان هایی استفاده می شود برای پاسخ به این سوال با ما همراه باشید .

1- هتل ها : هتل های مکان هایی است که می تان از این موکت در در های ورودی اصلی ، در اتاق ها و یا هر جای دیگری که عبور و مرور زیاد است و فکر می کنید که زیبایی در آن مهم است می توانید استفاده کنید

2- تالار ها : تالار ها مکان جشن و سرور و شادی هستند پی زیبایی و آراسته بودن در آن از اهمیت زیادی برخوردار است از این رو می توان در ورودی های تالار  ، پله ها ، ورودی سالن غذا خوری ، و یا …. استفاده کرد 

رستوران ها : رستوران ها نیز جزو مکان هایی است که در این اواخر بسیار زیاد شاهد استفاده موکت های تشریفاتی در ان بوده اید 

مجالس دولتی و خصوصی : در مجالس چه نوع خصوصی و چه نوع دولتی معمولا از این موکت ها در مسیری که می خواهند به محل جلسه بروند استفاده می شود . یکی از نکته های بسیار مثبتی که موکت های تشریفاتی دارند حمل و نقل بسیار ساده و هم چنین نصب بسیار سریع و راحت ان است به طور یکه کافی است موکت را روی زمین گذاشته ان را یک هول داده تا خودش مسیر را برای شما اماده کند . 

اهمیت رنگ در موکت های تشریفات

اهمیت رنگ در موکت های تشریفات یکی از مهم ترین فاکتور ها در موکت های تشریفاتی طرح و رنگ موکت تشریفات  است البته که رنگ بسیار از طرح مهم تر خواهد بود چرا که این نوع موکت در درب های ورودی و جا های ورودی استفاده می شود و این بدین معنا است که اولین چیزی است که بیننده از مکان کسب و کار یا خانه شما می بیند و این به حد زیادی در تصویر اولی که در ذهن بیننده یا مشتری و یا هر کسی که به آن مکان سر می زند موثر است . 

پس رنگ و طرح موکتی که انتخاب می کندی بسیار می تواند مهم باشد از این رو سعی کنی که دقت لازم را هنگام خرید ازن کالا داشته باشید . 

نکات مهم هنگام خرید موکت تشریفات

نکات مهم هنگام خرید موکت تشریفات در هنگام خرید موکت تشریفات نکات زیادی را باید مورد نظر داشت که در این قسمت سعی داریم تا حد ممکن این نکات را برسی کنیم . 

برسی پشت موکت: قبل از خرید موکت های تشریفاتی حتما به پشت ان توجه کنید که علاوه بر زیبایی از کیفیت خوبی برخوردار باشد و دوام زیادی داشته باشد .

طرح و رنگ : همان طور که در بالا اشاره کردیم ایم موکت ها می تواند بسیار در تصویر ذهنی که در ذهن طرف مقابل ساخته می شود موثر باشد پس لازم است که طرح و رنگ این موکت ها را متناسب با جایی که  می خواهید استفاده کنید انتخاب  و خریداری نمایید 

موکت اصل خریداری کنید : همان طور که می دانید در هر جنسی از نوع اصل ان بسیار جنس کپی و فیک زده می شود پس دقت کنید که به هنگام خرید موکت اصل را خریداری نمایید . 

اندازه مورد نظر شما : قبل از خرید اندازه مورد نظر خود را داشته باشید که به هنگام خرید کم یا زیاد خریداری ننماید و به اندازه لازم خرید کنید . 

ساده بودن یا طرح دار بودن موکت : قبل از خرید باید این نکته را مد نظر داشته باشید که موکتی که می خواهید خریداری نمایید ساده باشد یا طرح دار و نوع موکت خود را بسته با نیاز خود خریدار نمایید. 

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید