مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه موکت های تایلی در سراسر کشور

در گذشته موکت ها چندان تنوعی در طرح و رنگ نداشتند اما امروزه با پیشرفت طراحی در این زمینه توانسته اند موکت هایی با طرح و رنگ زیبا و خاص در بازار عرضه کنند. موکت های تایلی نوعی کف پوش مدرن هستند که به جای یکپارچه بودن با قرار گرفتن در کنار یکدیگر مانند پازل کف را پوشش می دهند که این موکت در ابعاد مختلف به شکل مربع و مستطیل وجود دارد.

عرضه موکت های تایلی در سراسر کشور

دانستنی هایی درباره موکت های تایلی

دانستنی هایی درباره موکت های تایلیموکت های تایلی به حدی در رنگ و طرح تنوع بالایی دارند که مناسب هر فضایی می باشند بنابراین از این موکت ها در منازل می توان به عنوان کف پوشی زیبا استفاده کرد علاوه بر این از موکت های تایلی به راحتی می توان در مکان هایی با تردد بالا مانند فرودگاه ها، ادارات، هتل ها، دفاتر کاری و… استفاده کرد چون علاوه بر اینکه زیباست، نصب آن ها نیز آسان و بدون درد سر می باشد و هر شخصی می تواند آن را نصب کند.

موکت های تایلی را می توان به صورت تک رنگ و حتی به صورت چند رنگ با توجه به فضای محیط ست کرد. به دلیل اینکه این موکت ها یکپارچه نیستند شستشوی آن ها به سادگی انجام می شود و حتی می توان در صورت کثیفی فقط آن قطعه از موکت که کثیف شده است را شست و دوباره به جای خود برگرداند. تولید موکت های تایلی در سراسر کشور صورت می پذیرد و خرید آن برای مشتریان به سادگی امکان پذیر می باشد.

نکات مهم هنگام انتخاب موکت های تایلی

نکات مهم هنگام انتخاب موکت های تایلیهنگام خرید موکت های تایلی باید با توجه به مکانی که به این کف پوش نیاز دارد طرح و رنگ مناسب آن را به درستی انتخاب کرد چون رنگ کف پوش می تواند تاثیر زیادی در آرامش و زیبایی آن محیط داشته باشد. با توجه به اینکه  موکت های تایلی در سایز ها و اندازه های مختلف به صورت مربع و مستطیل تولید می شود توجه به سایزی که برای فضای مورد نظر انتخاب می شود می تواند نکته مهمی باشد.

عرضه موکت تایلی در کیفیت و دوام متفاوت در بازار صورت می گیرد و می توان گفت که در مکان هایی که تردد بیشتر صورت می گیرد و موکت در معرض سایش بیشتری می باشد بهتر است که از موکت درجه یک تایلی استفاده شود که طول عمر و ماندگاری بالاتری نسبت به سایر کیفیت ها دارد البته لازم به ذکر است که به صورت کلی طول عمر موکت های تایلی در هر کیفیتی بالاست.  

3 روش برای افزایش طول عمر موکت های تایلی

3 روش برای افزایش طول عمر موکت های تایلیبرای افزایش طول عمر موکت های تایلی بهتر است که در شستشوی آن ها دقت کافی به کار برده شود چون شستشوی صحیح این موکت ها می تواند به طول عمر آن کمک بسیاری کند. لازم به ذکر است که زمانی که این موکت ها کثیف شدند نیازی به شستشوی کامل آن ها نیست و می توان به راحتی آن قسمت از موکت که کثیف یا لکه شده را به راحتی جدا کرد و بعد از شستشو در محل خودش قرار داد.

روش دیگر برای طول عمر موکت تایلی این است که موکت های تایلی درجه یک انتخاب کنیم که دوام بالاتری دارند و در اثر تردد مداوم سایشی در آن ایجاد نمی شود. روشی دیگر برای افزایش طول عمر این موکت ها می تواند خشک شویی موکت ها با بخار شور باشد که آسیبی به موکت نمی رساند و باعث تمیز شدن آن نیز می شود. البته چون برای نصب این موکت ها از چسب استفاده نمی شود این خود عاملی برای طول عمر آن می شود بنابراین به طور کلی می توان گفت که انواع این موکت ها داری طول عمر بالایی هستند.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید