مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه مستقیم فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه کاشان

ایران در زمینه تولید انواع فرش ماشینی با تراکم شانه های متفاوت تخصص خیلی خوبی دارد تا جایی که ایران از لحاظ تولید همه طرح و رنگ زیبایی در تولید این فرش ها در جهان امروزی رتبه اول را به خود اختصاص داده است. البته ایران از گذشته های خیلی دور هم در این زمینه موفق و جایگاه ویژه خود را داشته و تا الان توانسته آن حفظ کند و پیشرفت های فوق العاده چشم گیردر این زمینه داشته و دارد. تولید فرش ماشینی در ایران در استان های بزرگ آن در حال تولید است که فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه یکی از انواع فرش هایی است که در این کارخانه بزرگ تولیدی بافته و تولید می شود.  

عرضه مستقیم فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه کاشان

مواد اولیه در تولید فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه

مواد اولیه در تولید فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه مواد اولیه برای تولید انواع فرش های ماشینی و تولید فرش 1000 شانه اول الیاف نخ است،تاروپود نخ و آهار که از آن در تولید فرش، در پشت فرش مورد استفاده قرار می گیرد و ریشه های فرش، این ها تقریبا همه مواد اولیه ای هستند که در تولید فرش هزار شانه ماشینی مورد استفاده قرار می گیرد. تارو پود به نخ هایی گفته میشود که نخ رنگ فرش یا همان گره هایی که طرح فرش را تشکیل می‌دهند به دورآنها تنیده و بافته می شود. این نخ ها از جنس هایی مانند پنبه ، پلی استر  ، پلی استر و پنبه و جوت تهیه می‌شود. نخی که در تولید فرش ماشینی هزار شانه مورد استفاده قرار گرفته نخ اکریلیک و نخ پلی استر است ویا ترکیبی از این دو می باشد. بهترین نخ برای این فرش ماشینی نخ اکریلیک است چون شباهت زیادی به نخ پشمی دارد و طبیعی تر به نظر می رسد. ریشه های فرش امروزی معمولا کرم رنگ هستند و جنس آن ها ابریشم است که به راحتی تمیز می شوند. هرچه مواد به کار رفته در آهار که در پشت فرش از آن استفاده می شود مرغوبیت بهتری داشته باشد کیفیت فرش بالاتر می‌رود. نخ هایی که در تولید فرش به کار برده می شوند دو دسته هستند یکی نخ های رسیده شده و دیگری هم نخ فلامینتی هستند.  

مراحل تولید فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه

مراحل تولید فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه بعد از این مراحل ریسندگی روی نخ های مختلف برای تولید فرش هزار شانه ماشینی انجام شد تولید فرش توسط دستگاه های صنعتی مخصوص شروع به بافته شدن می کند، دستگاه های بافت فرش های ماشینی ساخت ایران نیستند واز کشور های خارجی ایران آن ها را تهیه کرده است برای تولید هر فرش ماشینی با تراکم شانه مختلف از یک دستگاه مخصوص آن کار استفاده می شود، زمانی که دستگاه را روی طرح مورد نظر تنظیم و فرش ماشینی هزار شانه مراحل خود را طی کرد در آخر آن را به پشت از روی یک غلتک رد می کنند که مواد آهار حرارت دیده به پشت فرش بچسبد و این کار باعث بالا رفتن کیفیت فرش می شود و در هنگام شستشو آسیب نمی بیند ودر آخر هم ریشه های فرش را به آن متصل می کنند و عملیات بسته بندی فرش صورت می‌گیرد.  

تولید کننده برتر فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه

تولید کننده برتر فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه ایران از لحاظ تولید کردن فرش ماشینی در تراکم های مختلف شانه رتبه نخست را در ایران دارد. تولید کننده فرش ماشینی در ایران اول و بیشتر از دیگر استان های تولید فرش شهر کاشان است به طوری تولید فرش های ماشینی در این شهر نه تنها در بازار داخلی ایران بلکه در جهان معروف هستند. فرش ماشینی هزار شانه هم جزو فرش هایی است که تولید برتر در بین فرش های ماشینی را دارد و در طرح و رنگ های متنوع تولید و به بازار داخلی کشور عرضه می شود و علاوه بر این تولید انبوه آن باعث صادر کردن آن به کشورهای مختلف طی سالیان گذشته و حال شده است که هم باعث رونق اقتصادی کشور شده و هم ایجاد شغل برای جوانان در زمینه صادرات فرش و تولید فرش ماشینی شده است. 

مهدی نوری والا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید