مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه فرش های ۱۰۰۰ شانه با بهترین قیمت

هنگامی که سخن ازفرش های ۱۰۰۰ شانه به میان می آید ممکن است این سوال مطرح باشد که منظور از شانه چیست وآیا در قیمت فرش میتواند تاثیری داشته باشد یا خیر ؟ منظور از شانه همان دستگاه بافت یا تراکم فرش است که در حال حاضر فرش های ماشینی با تراکم320،350،440،500،700،1000،1200،1500 شانه موجود می باشد . اگر چه تراکم فرش ها قابل تغیییر است ولی در حال حاضر فرش هایی با تراکم بالا نرمال است . قیمت فرش ماشینی به عواملی از قبیل : دستگاه بافت ، جنس مواد اولیه ،تکمیل و بسته بندی ، برندینگ و سایر عوامل شامل حمل و نقل ، نیروی انسانی ، هزینه های انبارداری و همچنین خرید بدون واسطه بستگی دارد.

عرضه فرش های ۱۰۰۰ شانه با بهترین قیمت

ویژگی های مثبت فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه

ویژگی های مثبت فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه ویژگی فرش ۱۰۰۰ شانه و مثبت به عوامل زیادی بستگی دارد . واقعا ویژگی مثبت فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه چیست ؟

خالص بودن مواد اولیه 

مواد اولیه از مهمترین عوامل تعیین فرش ماشینی خوب است ، مواد اولیه ای که 100% خالص بوده و درصد دار نباشد می تواند دوام و طول عمر فرش را افزایش دهد.

الیاف مصنوعی 

الیاف مصنوعی به دو دسته طبیعی و مصنوعی تقسیم می شود که قطعا کاربرد الیاف طبیعی بهتر است . اگر پس از چند هفته از خرید فرش پرزدهی ادامه داشته باشد این خود دلیلی بر بی کیفیتی فرش است .

خاب فرش

نخی که به شکلU شکل به دور نخ پود بافته می شود خاب فرش نام دارد که هر چه قدر جنس این نخ بهتر باشد کیفیت فرش بالاتر است ، ارتفاع این نخ بیا 10 تا 14 میل می باشد که در فرش ماشینی خوب هیچ قسمتی از فرش تهی نمی باشد.

تراکم و شانه 

به تعداد گره هایی که به صورت عرضی در فرش به کار گرفته می شود تراکم یا شانه فرش گفته می شود که هر چه قدر تراکم در فرش ماشینی بیشتر باشد شباهت بیشتری به فرش دستبافت داشته ، بنابراین افرادی که به فرش دستبافت علاقه دارند میتوانند با قیمت مناسب نیاز خود را بر طرف سازند .

لازم به ذکر است که عواملی چون فضا و شرایط محیطی ،رنگ زمینه ،طرح ونقش فرش و همچنین کارخانه تولیدی هم می تواند نقش بسزایی در ویژگی مثبت فرش ۱۰۰۰ شانه داشته باشد.

نکات مهم در هنگام انتخاب فرش ۱۰۰۰ شانه

نکات مهم در هنگام انتخاب فرش ۱۰۰۰ شانه

  • انتخاب فرش ۱۰۰۰ شانه به نکاتی بستگی دارد که هر کسی نمیداند !
  • فرش های گل برجسته علیرغم اینکه طرفداران زیادی دارد برای دفتر کار مناسب هستند زیرا کیفیت پایینی داشته و دراولین شستشو طرح برجسته فرش دوام خود را از دست میدهد .در ضمن تمیز کردن این مدل فرش ها سخت و نشستن بر روی آن برای کودکان آزار آور است .
  • فرش های تزیینی و گره ای هم به دلیل این که تار و پودشان از جنس نخ های ضخیم و باریکی است هنگام راه رفتن کنده شده و غذاو خرده نان در تار و پود فرش جا خوش می کنند .
  • فرش های رنگی طرح دار نیز معمولا از ترکیبات نا مرغوبی استفاده شده و وزن سنگینی داشته و می تواند برای کودکان آلرژی زا باشد.

فروش مستقیم فرش ۱۰۰۰ شانه به کشور های عربی

فروش مستقیم فرش ۱۰۰۰ شانه به کشور های عربی امروزه با پیشرفت تکنو لوزی فروش مستقیم فرش به کشورهای عربی و سایر کشورها امکان پذیر گشته که این امر میتواند کمک شایانی به اقتصاد کشور ما داشته باشد.

از آنجایی که این کشورها در دسته کشورهای پر در آمد ودارای گردشگران زیادی در سراسر دنیا هستند بازار وفرصت بسیار خوبی جهت فروش کالای ناب ایرانی است. 

افزایش صادرات به این کشورها می تواند وابستگی کشور ما را به ذخایر نفتی کاهش دهدو از طرفی برای کشور مقابل هم سود فراوانی در بر دارد ،کشور ما ایران بسیاری از نیازهای اولیه مانند : خوراک ، پوشاک و مواردی از جمله فرش 1000شانه و قالی عراق را از طریق بازار بزرگ بصره تامین میکند.

همواره مشکلات زیادی هم بر سر راه صادرکنندگان فرش چه از نوع دستی یا ماشینی وجود دارد .

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید