مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات چمن مصنوعی گلدانی به عراق

در زندگی انسان از گذشته تا کنون نشستن و یا دراز کشیدن بر روی چمن از لذت بخش ترین چیزها بوده است. حتی با ماشینی شدن همه چیز وقتی به یک روز تعطیل بر میخوریم به سراغ طبیعت می رویم تا بلکه از این نعمت خدادادی بهرمند شویم. خیلی از ما ترجیح می دهیم در محیطی سبز زندگی کنیم اما نگهداری از این سر سبزی همیشه آسان نیست. خوشبختانه این روزها با استفاده از چمن مصنوعی گلدانی این خلاء در زندگی روزمره پر شده و می توانیم در منرل خود محیط آرامش بخشی بسازیم. چمن مصنوعی گلدانی نوعی  چمن است که با تزیینات مختلف طبق سلیقه مشتری جلوه شگفت آوری را به محیط اطراف خود می دهد.
صادرات چمن مصنوعی گلدانی به عراق

مطالب اختصاصی در مورد چمن مصنوعی گلدانی

مطالب اختصاصی در مورد چمن مصنوعی گلدانی چمن مصنوعی معمولا از پلیمر ساخته می شود و نوع پلیمر به کار برده شده در کیفیت و مرغوب بودن آن تاثیر زیادی می گذارد. در مورد چمن مصنوعی نکته حائز اهمیت این است که نیاز به مراقبت و حتی نور آفتاب را ندارد، خراب نمی شود و همیشه سرسبز است. می توان از چمن مصنوعی گلدانی برای داشتن گلدان هایی که همیشه سبز هستند در منزل خود استفاده کنیم. گلدانی که نه به آب نیاز دارد نه به کود و نه حتی به آفتاب. از این چمن های مصنوعی گلدانی می توان برای دکور اتاق ها، تراس و بالکن ها استفاده کرد. استفاده از این چمن ها علاوه بر زیبایی خاصی که به محیط اطراف خود می دهند بلکه از نظر هزینه های مصرفی نیز برای افراد پرمشغله مقرون به صرفه است زیرا مراقبت هایی که یک گلدان طبیعی یا چمن طبیعی نیاز دارد را لازم ندارد. همچنین استفاده از چمن مصنوعی از لحاظ مصرف آب که امروزه کل جهان با بحران آب مواجه هستند و ورود مواد شیمیایی مضر به طبیعت به دلیل عدم استفاده از کود شیمیایی بی تاثیر نیست و نیازی به کاشت و کوتاه کردن نیز ندارد.

 چمن های مصنوعی گلدانی را می توان با ارتفاع بیشتر خریداری کرد تا علاوه بر استفاده از آن برای سفره هفت سین عید باستانی ایران، برای تزیین و دکور منزل و محل کار خود بهره ببریم. مطمئنا گذاشتن یک گلدان سرسبز بر روی میز محل کار یا میز دکوری خانه در زیبایی آن تاثیر به سزایی می گذارد.

بررسی انواع چمن مصنوعی گلدانی

تا امروزه از چمن های مصنوعی در اماکن مختلفی استفاده می شده برای مثال چمن مصنوعی زمین های فوتبال و یا چمن های مصنوعی در باکن ها و تراس ها. اما امروزه روند زندگی انسان سبب شده تا با استفاده از چمن مصنوعی گلدانی خلاء ایجاد شده ناشی از این زندگی ماشینی را برای ما پر کرده و حداقل کمی از حسی که طبیعت به ما می دهد را بدهد. چمن های مصنوعی گلدانی در گلدان هاییی با سایزها و طرخ های مختلفی به مشتری ارائه می شوند. همچنین این چمن های مصنوعی گلدانی از نظر سایز و ارتفاع چمن و از نظر نخ و الیاف متفاوت تولید می شوند. این چمن های مصنوعی از لحاظ جنس نیز با هم متفاوت می باشند مثلا ممکن است نایلونی، پلی پروپیلنی و پلی اتیلنی باشند.

نوع نایلونی دوام بیشتری داشته و در برابر گرما و حرارت مقاومت ریادی از خود نشان می دهند و به راحتی کوبیده نمی شوند و برای کشورهای گرمسیر مناسب تر هستند.

نوع پلی پروپیلن دوام و انعطاف زیادی دارد اما نسبت به گرما ضعیف تر عمل می کند.

نوع پلی اتیلنی بسیار شبیه به چمن طبیعی است. نرمی و سبزی چمن طبیعی را دارد و نیازی به برس کشی و نگهداری ندارد. مقاوم بوده و فرم خود را از دست نمی دهد. این نوع چمن مصنوعی برای مصارف خانگی مناسب تر هستند و معمولا از این جنس برای چمن مصنوعی گلدانی استفاده می شود.

قیمت چمن های مصنوعی گلدانی تا حد زیادی به جنس آن ها بستگی دارد نوع نایلونی قیمت بیشتری نسبت به پلی اتیلنی و قیمت پلی اتیلنی قیمتی بیشتر از پلی پروپیلنی دارد و ارزان ترین جنس چمن های های مصنوعی نوع پروپیلنی است.

چرا چمن مصنوعی گلدانی بهتر است؟

چرا چمن مصنوعی گلدانی بهتر است؟ چمن مصنوعی گلدانی نسبت به نوع طبیعی برتری های خاص خود را دارد. برای مثال بر عکس نوع طبیعی نیاز به نور آفتاب،آبیاری،نگهداری، کود شیمیایی و… ندارد. از چمن مصنوعی گلدانی در همه جا و در همه ی مکان ها مانند محل کار و خانه می توان استفاده کرد. بدون آن که نگران از بین رفتن گل باشیم. می‌توانیم به مسافرت برویم و یا آن را نیز با خود ببریم بدون آن که نگران این باشیم که با تغییر آب و هوا خراب می شود. همچنین چمن مصنوعی گلدانی همیشه سرسبزی و طراوت خود را دارد. با تغییر فصول سال از بین نمی روند و همیشه جلوه زیبایی را به فضای خانه می دهد. نگهداری از چمن مصنوعی گلدانی بسیار آسان است و کافیست فقط آن را از گرد و غبار تمیز کنیم برعکس نوع طبیعی که همیشه نگران آب و نور و گرما هستیم، میتوانیم با استفاده از گلدان های مصنوعی با خیالی آسوده دکوری زیبا و آرامش بخش به منزل خود بدهیم.

فرض کنید شما یک گلدان بر روی میز محل کارتان گذاشته اید. به هر دلیلی نتوانستید به سر کار بروید کسی هم نیست که به گلدان شما رسیدگی کند، زمانی که بعد از یک هفته به گلدان سر می زنید با چه منظره ای رو به رو می شوید؟ اگر گل طبیعی باشد که به احتمال زیاد اگر از بین نرفته باشد، پژمرده شده است. اما اگر گلدانی با چمن مصنوعی استفاده می کردیم بدون هیچ تغییری باقی می ماند.

چمن های مصنوعی گلدانی علاوه بر مزایایی که تا الان گفته شد شیک بودن خاصی را به محیط اطراف خود می دهند. با استفاده از چمن مصنوعی گلدانی می توان با سلیقه و ذوق فرد می توان جلوه ی خاصی را به به بالکن و تراس، منزل، محل کار و یا حتی محل های پر رفت و آمد شهری داد.

راهنمای انتخاب بهترین چمن مصنوعی گلدانی

در هنگام خرید چمن مصنوعی با گزینه های زیادی رو به رو می شویم که برای خرید بهترین چمن مصنوعی باید به نکات زیر توجه کنیم:

  1. ارتفاع الیاف بسته به نوع کاربرد آن
  2. تراکم قابل قبول
  3. بافت آن به گونه ای باشد که به راحتی تمیز و جارو شود.
  4. دچار خوردگی و پارگی نشود.
  5. در برابر نور، گرما و سرما، ضربه مقاوم باشد.
  6. کیفیت مناسب و مرغوب

در بالا از مشخصات چمن مصنوعی در هنگام خرید گفتیم اما زمانی که قصد خرید چمن مصنوعی گلدانی را داریم باید به ابعاد، وزن و جنس آن توجه کنیم. این گلدان ها معمولا در ابعاد و وزن های مختفلفی تولید می شوند که بسته به سلیقه مشتری می باشد اما نکته بسیار مهم که این گلدان های چمن مصنوعی را از هم متفاوت می کند جنس  چمن مصنوعی داخل آن است که معمولا از جنس پلی پروپیلن و پلی اتیلن ساخته می شوند. بهترین چمن مصنوعی گلدانی باید عمر طولانی بدون تغییر رنگ داشته باشد.

علل استفاده از چمن مصنوعی گلدانی

علل استفاده از چمن مصنوعی گلدانی چمن های مصنوعی گلدانی به دلیل سادگی، زیبایی، طول عمر زیاد و …. توجه های زیادی را به خود جلب کرده اند و خیلی ها ترجیح می دهند بجای استفاده از گلدان های طبیعی از این گلدان های چمن مصنوعی در منزل و یا محل کار خود بهره ببرند. این گلدان ها دردسرهایی مثل آبیاری، کشت و نگهداری  که نوع طبیعی دارند را ندارند بنابراین بر ای افراد با سلیقه اما کم حوصله و یا پر مشغله بهترین گزینه است. خانم های با سلیقه می توانند با استفاده از این گلدان ها طراوت و تازگی را به منزل خود بیاورند و با استفاده از این گلدان ها در دکوراسیون منزل خود زیبایی و سادگی را به ارمغان بیاورند.

از گذشته تا کنون گل ها در نشاط زندگی فردی بی تاثیر نبوده اند و آرامشی که در خانه های روستایی بوده در هیچ کجای شهرها پیدا نمی  شود. خانه های با گل های رنگارنگ و حیاطی از چمن های سبز. اما امروز با ماشینی شدن همه چیز و روزمرگی ها وقت نگهداری از گلدان و گل و چمن را نداریم این ها زمانی برای رسیدگی و برای آبیاری می خواهند، چمن ها که نیاز به آبیاری، چمن زنی، کشت و نگهداری می خواهند. همچنین از چمن طبیعی برای خانه های امروزی نمی شود استفاده کرد چون در خانه های امروزی شرایط آبیاری این چمن ها وجود ندار. همچنین عمر چمن طبیعی خیلی کم می باشد و نیازمند نگهداری زیادی نیز هست. از چمن طبیعی هم در نمی شود بهره برد اما با استفاده از چمن مصنوعی با ارتفاع بیشتر نسبت به نوع طبیعی می توان از این سرسبزی در خانه های امروزی بهره برد.

گلدان ها با چمن مصنوعی وابسته به محیط اطراف خود نبوده و با بهره بری از آن ها می توانیم با خیالی آسوده نسبت به تغییر دکور خانه تصمیم بگیریم بدون آنکه نگران این باشیم که با تغییر مکان و نور گلدان تغییر شکل بدهد.

هر آنچه پیش از خرید چمن مصنوعی گلدانی

پیش از خرید چمن مصنوعی گلدانی نیاز است تا کمی با آن آشنا باشیم. چمن مصنوعی گلدانی نوعی گلدان با چمنی با ارتفاع بیشتر و زیباتر نسبت به نوع طبیعی است. حال حتما می گویید چرا بجای استفاده از گل مصنوعی از چمن مصنوعی در گلدان استفاده کنیم؟ خیلی کم پیش می آید که نشود گل مصنوعی را از گل طبیعی تشخص داد.

کیفیت در طراحی گل مصنوعی بی تاثیر نیست. بیشتر گل های مصنوعی از فاصله زیاد هم قابل تشخیص هستند و متاسفانه در بازار کمتر گل مصنوعی با کیفیت مناسب یافت می شود. گلی مناسب است که علاوه بر سادگی فقط زمانی که آن را لمس می کنیم متوجه مصنوعی بودن آن شویم و تفاوتی با نوع طبیعی خود نداشته باشند. برای زیباتر نشان دادن گل های مصنوعی می توان از چمن مصنوعی نیز در گلدان استفاده کرد تا در طبیعی نشان دادن گل بیشتر موفق باشیم. اما استفاده از چمن مصنوعی به تنهایی زیبا تر و شکیل تر است و برای اکثر مکان ها مناسب است.در انتخاب چمن مصنوعی انتخاب گلدان مناسب خیلی تاثیر دارد برای نشان دادن سبزی و طراوت چمن مصنوعی انتخاب گلدان مناسب از مهم ترین نکاتی است که باید به آن توجه شود. همچنین هنگام خرید پیش از خرید چمن مصنوعی گلدانی باید در رابطه با جنس آن، ابعاد، مواد به کار رفته، الیاف و به طور کلی کیفیت آن اطمینان حاصل کرد.

برای خرید چمن های مصنوعی گلدانی می توان به فروشگاه ها و گل فروشی ها مراجعه کرد اما اگر آن دسته از افرادی هستید که وقت رفتن به این مکان ها را ندارید می توانید از طریق وب سایت های فروش کالا یا وب سایت هایی که شرکت های عرضه کننده چمن مصنوعی گلدانی معرفی می کنند تهیه کنید. این گلدان ها بسته به مواد به کار رفته، جنس و کیفیت قیمت های متفاوتی دارند. باید این نکته را نیز متذکر شویم که چمن مصنوعی گلدانی با کیفیت طبیعی تر نیز نشان داده می شود و  هر چه از مواد با کیفیت تری ساخته شده باشد قیمت آن بیشتر است.

صادرکننده چمن مصنوعی گلدانی به کشور های همسایه

صادرکننده چمن مصنوعی گلدانی به کشور های همسایه با توجه به مزایای چمن مصنوعی گلدانی شرکت هایی اقدام به تولید و عرضه ی  این کالای ارزشمند در بازار های داخلی کرده اند. حتی برخی از این شرکت ها نمایندگی هایی در شهرهای مختلف دارند. نمایندگی شرکت های تولیدکننده چمن مصنوعی را می توان از معتبرترین مراکز برای خرید چمن مصنوعی و چمن مصنوعی گلدانی به شمار آورد که محصولات با قیمت به روز رسانی شده به دست مردم می رسانند. برخی از فروشگاه های مجازی نیز اقدام به فروش چمن مصنوعی گلدانی با قیمت های مناسب و یا به قیمت کارخانه نموده اند. شرکت ها با استفاده از بهترین مواد اولیه  و کیفیت مرغوب علاوه بر این که  رضایت مشتریان داخلی را جلب کرده اند سعی در صادرات این کالا نیزدارند.

هم اکنون صادرات چمن مصنوعی به کشورهای همسایه نظیر عراق توسط شرکت های تولیدکننده انجام می شود. شرکت های تولیدکننده چمن مصنوعی گلدانی برای فروش محصولات خود در بازارهای خارجی کشورهایی مانند عراق شروع به فعالیت نموده اند. این شرکت ها سعی می کنند با به به کار برد بهترین الیاف با افزایش روز افزون کیفیت محصول خود جایی در بازارهای خارجی باز کنند. با توجه به مزایا و ویژگی های مثبت زیادی که چمن های مصنوعی گلدانی نسبت به گل های مصنوعی و چمن های طبیعی دارند، شرکت های تولیدی توانسته در این امر موفق شوند.

مهم ترین نکته ای که باعث می شود تا از چمن های مصنوعی گلدانی استفاده شود این است که در شرایط آب و هوایی مختلف استحکام و زیبایی خود را حفظ می کنند و طول عمر زیادی دارند که این امر سبب می شود تا شرکت های تولیدی اقدام به صادرات این محصولبه کشورهای همسایه کنند.

مهدی نوری والا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید