مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات موکت تافتینگ پارس با کیفیت عالی

موکت تافتینگ پارس یکی از بهترین موکتهایی است که در کشورمان توسط برندهای معتبر تولید می گردد. این نمونه دارای کیفیتی عالی است. به همین سبب اکثر افراد این محصولات را در سایزهای مختلف با قیمت های متفاوتی خریداری می نمایند. با توجه به اینکه این ملزومات در کشورهای مختلف دنیا دارای متقاضی بیشماری است صادرات این اجناس به صورت مستقیم با مناسب ترین قیمتها صورت می گیرد. در سال جاری میزان صادرات این محصول ها به بالاترین حد خود رسید.

صادرات موکت تافتینگ پارس با کیفیت عالی

ویژگی های منحصر به فرد موکت تافتینگ

ویژگی های منحصر به فرد موکت تافتینگ موکت یکی از محصولاتی می باشد که از گذشته تا به امروز دارای کارایی زیادی است. این نمونه ها همچنان در میان مردم جایگاه ویژه ای دارند. با پیشرفت تکنولوژی و امکانات در این زمینه روزبه روز موکتهایی جدیدی در طرح های متنوع تولید و به بازار فروش ارسال شدند. یکی از مدرن ترین نوع این محصولات موکت تافتینگ می باشد که دارای طرفدار زیادی است. این محصول دارای ویژگی های منحصربه فردی می باشد که در زیر به برخی از مهمترین آنها اشاره می کنیم:

  • این نمونه ها دارای پرزهای بلندی می باشند که باعث نرمی این کالاها شده است.
  • دارای ابعاد و اندازه های متنوعی می باشد که به راحتی می توان از این کالا برای تمامی مکانها بهره گرفت.
  • رنگبندی بسیار گوناگونی دارد. رنگهای به کار رفته در این وسیله ها به قدری جذاب است که چشم هر مخاطبی را به خود جذب می کند.
  • این اجناس به سبب اینکه از الیاف های پرزبلندی درست شده اند به هیچ عنوان صدا، سرما و گرما را از خود عبور نمی دهند.
  • دارای وزنی بسیار سبک می باشند. بنابراین به راحتی می توان این کالاها را حمل و نقل نمود.
  • از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار هستند و به سختی دچار صدمه یا خرابی خواهند شد.

مراحل تولید موکت تافتینگ

مراحل تولید موکت تافتینگ موکت تافتینگ از مدرن ترین نوع این ملزومات است که به روش خاصی تولید می گردد. در زیر به مراحل تولید موکت تافتینگ می پردازیم:

در ابتدا می توان گفت که تافتینگ نوعی از روش تولید می باشد که بر روی این محصولات نام گذاری شده است. در این روش که این روزها متداول شده سوزن ها الیافها را از لایه اولیه این محصول عبور داده و به لایه بعدی می چسبانند. برای چسباندن این الیافها به دو لایه از چسبهایی باکیفیت بالا استفاده می شود. زیرا اگر چسبی نامرغوب مصرف گردد سبب از بین رفتن استحکام این موکت خواهد شد.

در این قسمت روشهای متعددی برای بافتن الیاف وجود دارد که شامل: الیافهای برش خورده، برش نخورده، ترکیبی می گردند. پس از این مرحله آنها را بخوبی تمیز کرده و در بسته بندی شیک و منحصربه فردی می گذارند و به بازار ارسال می کنند.

عرضه مستقیم موکت تافتینگ پارس به سراسر ایران

عرضه مستقیم موکت تافتینگ پارس به سراسر ایران عرضه موکت تافتینگ پارس در بازار داخلی ایران به روشهای متعددی صورت می گیرد. بسیاری از عرضه کنندگان این وسیله ها را به صورت مستقیم با مناسبترین نرخ ممکن از درب کارخانجات خریداری کرده و به سراسر کشورمان توزیع می نمایند. این نوع از روش پخش به سبب اینکه باعث کوتاه شدن دست سودجویان و دلالان می شود مورد توجه همگان است.

برخی از شرکت های پخش کننده انواع این محصول ها را در رنگبندی های متنوع به صورت عمده مستقیما به مشتری های خود ارائه می نمایند. این نکته حائز اهمیت است که عرضه مستقیم این ملزومات موجب می گردد تا قیمت نهایی این نمونه ها مطلوب شود. طی سال های اخیر به قدری میزان توزیع این کالاها افزایش پیدا کرده که باعث کاهش پیدا کردن لیست قیمت تمامی این اجناس گردیده است.

یکی از نکاتی که بایستی در مورد عرضه کردن این وسایل در نظر گرفت این می باشد که هر چه تقاضا برای این اجناس زیادتر گردد توزیع و پخش آنها نیز بالطبع بیشتر خواهد شد. بنابراین دسترسی به این کالا نیز به سهولت صورت می گیرد.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید