مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات فرش ۱۵۰۰ شانه گل برجسته به خاورمیانه

فرش ۱۵۰۰ شانه گل برجسته از محصولات اصیل تولید ایران است که فرش های ایرانی با شهرت جهانی که دارند می توانند به کشور های مختلف حوزه خاورمیانه صادرات شوند. در حال حاضر باید بهترین انواع فرش ماشینی و دستی را به خوبی شناخت تا به بهترین نحو ممکن بتوان آن را به کشور های مختلف فروخت.

صادرات فرش ۱۵۰۰ شانه گل برجسته به خاورمیانه

شناخت کیفیت انواع فرش ۱۵۰۰ شانه گل برحسته

شناخت کیفیت انواع فرش ۱۵۰۰ شانه گل برحسته فرش یکی از محصولات اصلی برای هر خانه و کاشانه ای می باشد. وجود فرش زیبایی خاصی را به یک نمای داخلی خانه منتقل می کند و البته حضور طرح های متفاوت با رنگ های مختلف همگی حس خوب و انرژی مثبتی را برای اعضای یک خانه به وجود می آورند. البته استفاده از فرش فقط برای خانه نیست، امروزه در مراکزی همچون هتل ها، تالار باغ ها، سالن های کنسرت و غیره به نحوی از فرش های مختلف استفاده می شود.

انواع فرش 1500 شانه گل برجسته از نمونه های معروف ایرانی هستند که عموما به صورت ماشینی تولید می شوند. برای دانستن کیفیت فرش  ۱۵۰۰ شانه برتر بهتر است به شهر تولیدی مورد نظر توجه کنید. کاشان از اصلی ترین شهرهای تولید کننده بهترین فرش های مختلف در ایران است. این فرش های 1500 شانه دارای طرح های ریز هستند که از نخ های نازک در آن ها استفاده شده و قابلیت پرزدهی را ندارند.

در عین حال با توجه به سفتی و استحکامی که در آن ها وجود دارد فرش نمی شکند و حتی جای پایه های مبل روی فرش باقی نمی ماند. گل های این فرش ها در صورتی که برجسته باشند با چشم و دست کاملا قابل رویت و لمس هستند

نکاتی که در انتخاب فرش گل برجسته باید بدانید

نکاتی که در انتخاب فرش گل برجسته باید بدانید برای خرید هر نوع فرشی باید نکاتی را حتما بدانید تا به یک خرید درست برسید. فرش گل برجسته از نمونه های پر استفاده برای خانه های اکثر ایرانی ها می باشد پس بهتر است پیش از خرید به چند نکته توجه داشته باشید:

  • پیش از خرید ببینید فرش را برای چه مکانی لازم دارید و متناسب با آن اتاق فرش بخرید. مثلا فرش گل برجسته برای اتاق خواب کودک مناسب نیست اما برای یک دفتر کار گزینه بسیار خوبی می باشد.
  • قبل از خرید با انواع تار و پود فرش حتما آشنا شوید. مثلا فرش های گل برجسته ای که در بافتشان از نایلون در پشت استفاده شده بسیار خوب هستند و عملا دوام بیشتری دارند.
  • به رنگ فرش و ست شدن آن با دیگر وسایل خانه نیز توجه کنید. فرش های تیره فضای خانه را کوچکتر از فرش های روشن نشان می دهند.
  • تار و پود برخی فرش ها بسیار نازک می باشد و یعنی شما در هنگام جارو کردن با پرزهایی از فرش مواجهه می شوید. بهتر است این نوع فرش ها را برای تزیین خانه استفاده کنید، چرا که تمیز کردن این فرش ها سخت است و حتی ممکن است این پرزها در روی لباس شما یا حتی غذای شما دیده شوند.

فروش انواع فرش ۱۵۰۰ شانه به صورت کلی

فروش انواع فرش ۱۵۰۰ شانه به صورت کلی امروزه اکثر فرش ها در نوع 1500 شانه هستند. خود فرش 1500 شانه دارای کیفیت ها و مدل های مختلفی می باشد که برای فروش در بازار داخلی و صادراتی در شهرهای تولید کننده فرش همانند کاشان به صورت ماشینی تولید می شوند.

فرش های 1500 شانه دارای تراکم بالاتری نسبت به فرش های 1200، 700 و غیره می باشند. فرش 1500 شانه یعنی در هر متر از فرش حدود 1500 گره وجود دارد که این نشان از متراکم بودن و در نتیجه مستحکم بودن فرش دارد.

انواع فرش 1500 شانه دارای مزایای بسیاری نیز می باشند. تنوع بی نظیری در این فرش ها وجود دارد، استحکام بالایی که در مقابل رطوبت، گرد و خاک دارند، و در عین حال وزن سبکی که قابلیت جایجایی آسان را ایجاد می کند سبب شده فرش 1500 شانه از استقبال زیادی از سمت مشتریان داخلی و حتی خارجی قرار گیرد. فروش فرش ۱۵۰۰ شانه از این سایت به صورت اینترنتی انجام می شود.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید