مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات تابلو فرش ابریشم چهره به کشور های خاورمیانه

 تولید تابلو فرش ابریشم چهره همان طور که از اسم آن معلوم است در واقع تصویر یک صورت یا به صورت نیم رخ یا تمام رخ می باشد تابلو فرش چهره به دو صورت دستی و کارخانه ای تولید می شود که دو دسته هستند یا تابلو فرش شخصی یا تابلو فرش افراد مشهور.

صادرات تابلو فرش ابریشم چهره به کشور های خاورمیانه

طیف رنگ نخ ابریشم به کار رفته در تابلو چهره

طیف رنگ نخ ابریشم به کار رفته در تابلو چهره ابریشم دارای الیاف پروتئینی است که از پیله کرم ابریشم به دست می آید و از ویژگی های آن نرم بودن ، شفاف بودن ، ظریف بودن و در عین ظریفی محکم بودن آن است. کرم ابریشم این الیاف را در زمان خاصی از غدد بزاق خود تولید می کند برای استفاده از این الیاف ها پیله ها را قبل از خروج کرم از آن تا ۶۰ درجه حرارت داده و می پزند تا کرم بمیرد تا بتوان از الیافی که از کرم تولید شده است استفاده کنند از هر ۲۵۰ کیلو گرم پیله چیزی در حدود ۲۰ کیلوگرم ابریشم خام تولید می شود. برای بافت فرش های ابریشمی نیاز به مهارت و تخصص خاصی است و غالبا این نوع فرش ها بیشتر در نائین شهر ، کاشان ، قم ، اصفهان و تبریز بافته می شوند.

ابریشم طبیعی خام به رنگ کرم یا زرد است. خاصیت ارتجاعی یا کش سان بودن ابریشم از پشم کمتر و از پنبه بیشتر است. ابریشم جاذب خوبی است و آب را به خوبی جذب می کند. ابریشم طبیعی از قابلیت تابندگی و ریسندگی خوبی برخوردار است ابریشم طبیعی مقاومت قابل توجه ای از خود در برابر حرارت نشان می دهد و تا ۱۴۰ درجه سانتی گراد حرارت را به خوبی تحمل می کند اما در ۱۷۵ درجه سانتی گراد متلاشی می شود. ابریشم طبیعی مقاومت زیادی در برابر بیدزدگی دارد. هنگام سوختن ابریشم از آن بوی مو یا پر سوخته به مشام می رسد.

سطح مقطع ابریشم به صورت یکنواخت و بیضی شکل است. ابریشم خصوصیت شیمیایی نیز دارد جنس ابریشم از پروتئین سیرسین ، چربی ، واکس و مواد معدنی است که البته ۹۸% وزن ابریشم خالص را پروتئین ها تشکیل می دهند. اسیدهای رقیق در شرایط معمولی بر روی آن اثری ندارند ولی اسیدهای قوی باعث از هم پاشیدن ابریشم می شوند. ابریشم در برابر اکسید کننده ها حساسیت زیادی از خود نشان می دهد و مواد قلیایی غلیظ مانند سود سوزآور ۵ % ابریشم را به راحتی در خود حل می کند.

توصیه هایی هنگام انتخاب تابلو فرش ابریشم

توصیه هایی هنگام انتخاب تابلو فرش ابریشم ابریشم به دو صورت طبیعی و مصنوعی تولید می شود. که برای انتخاب تابلو فرش ابریشم باید مواردی را در نظر بگیریم که ابریشم مصنوعی برای بافتن فرش زیاد مناسب نیست الیاف ابریشمی در نسبت مساوی به قطر به مراتب محکم تر از الیاف پشمی هستند. بافتن فرش با ابریشم کار بسیار دقیق و پر زحمتی است که به همین دلیل است که فرش های گران بها را با ابریشم می بافند. از ابریشم برای جلا دادن و برجسته نشان دادن طرح و نقش فرش در بافت فرش استفاده می کنند و یا اینکه از این نخ به عنوان تار و پود استفاده می کنند.

صادرات تابلو فرش ابریشم چهره به کشور های عربی

صادرات تابلو فرش ابریشم چهره به کشور های عربی به طور کلی صادرات عبارتند از ارسال کالا به کشورهای دیگر به منظور معاوضه یا فروش. اما تجارت تابلو فرش مزایا و معایبی هم دارد. صادرات در کل باعث رشد و توسعه اقتصادی هر کشور است و باعث تعادل و توازن اقتصادی می شود اما صادرات در کنار تمام مزیت هایی که دارد دارای معایبی هم است و از معایب آن این است که به خاطر نوسانات نرخ معاوضه در فعالیت های صادراتی مدیریت مالی شرکت دچار ریسک زیادی شده است که البته با مشاوره مالی تخصصی و برنامه ریزی می توان این ریسک را به حداقل کاهش داد. یکی از محصولات صادراتی که زیر مجموعه فرش محسوب می شود و به نسبت دارای رونق زیادی است و در سراسر جهان دارای خواهان زیادی است تابلو فرش است. صادرات تابلو فرش به کشورهای مختلف سال های زیادی است که انجام می شود و این شامل صادرات تابلو فرش دستبافت و ماشینی است.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید