مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات بهترین فرش های ماشینی کاشان

بهترین فرش های ماشینی کاشان دارای چه مشخصاتی هستند؟ این فرش ها در چه طرح هایی تولید می شوند؟ وضعیت صادرات این فرش ها چگونه است؟
فرش ماشینی امروزه تقریبا در هر خانه هایی یافت می شود، فرش یک نیاز اساسی است و فرش ماشینی به خاطر قیمت مناسب تر امروزه بازار بسیار خوبی دارد، فرش ماشینی در طرح و مشخصات بسیار متنوعی تولید می شود که نتیجه آن تولید انواع فرش ها با قیمت های بسیار گوناگون می باشد. فرش های ماشینی اگر با دکوراسیون خانه شما هماهنگ باشد زیبایی منزل شما را دگرگون می کند. عمده فرش های ماشینی ایرانی در کاشان تولید می شود. امروز پیرامون این موضوع کمی بیشتر بحث می کنیم.

مشخصات فرش های ماشینی زیبای کاشان

همانطور که در بالا ذکر شد سهم کاشان از میزان تولیدات ایرانی بسیار بالاست، این سهم در حدود ۷۵ درصد از کل تولیدات فرش ایرانی تخمین زده شده است، فرش ماشینی کاشان در طرح های بسیاری تولید می شود، طرح خشتی، افشان و البته لچک و ترنج بیشترین تولیدات این کارخانه ها هستند. زیباترین و با کیفیت ترین فرش های ماشینی کاشان ۱۲۰۰ شانه بوده و در تراکم ۳۶۰۰ و از اکریلیک تولید می شوند.

میزان و وضعیت صادرات فرش ماشینی کاشان

به واسطه کیفیت محصولات ایرانی در کنار حجم بالای تولیدات این کالای با ارزش، ایران پنجمین صادر کننده فرش ماشینی در جهان است. فرش های ماشینی کاشان یک برند معتبر در سطح جهانی هستند، این فرش های زیبا عمدتا با ماشین آلات آلمانی و بلژیکی تولید می شوند.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید