مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات انواع موکت اداری به بازار های جهانی

صادرات انواع موکت های اداری به بازار های جهانی با استقبال بسیار زیادی همراه است این صادرات به دلیلی اینکه عرضه مستقیم از کارخانه دارد دارای قیمت های بسیار کاهش یافته تری می باشد و موکت های اداری ایرانی نسبت به محصولات خارجی موکت اداری محبوبیت بیشتری پیدا می کند.

صادرات انواع موکت اداری به بازار های جهانی

استاندارد های تولید موکت اداری

استاندارد های تولید موکت اداریاستاندارد های تولید موکت اداری مطابق با آخرین تکنولوژی ها می باشد و از این رو این تولید تمامی ویژگی های یک موکت با کیفیت اعم از مقاومت در برابر صدمات فیزیکی یا عدم آسیب در صورت رسیدن آب به آن در مواقع شستشو را کسب کند.

انواع موکت های اداری با طرح های ساده

انواع موکت های اداری با طرح های ساده 1) موکت اداری پهن

 همچنین به عنوان موکت دیواری معروف است، گزینه سنتی کفپوش موکت شده است. این در رول های بزرگ قرار می گیرد و (مگر اینکه فضای تجاری گسترده ای داشته باشید) اتاق شما با استفاده از یک تکه موکت مداوم، اندازه بریده شده، موکت می شود. این موکت ها در طیف گسترده ای از رنگ ها و بافت های زیبا موجود است.

 در حالی که این گزینه سنتی برای موکت است، کوک تایل به دلیل تفاوت در ساخت و ساز، به سرعت در حال غلبه بر محبوبیت گسترده است.

 2) موکت های تایل

 موکت تایل بسیار ساده تر از پهنای باند هستند: اندازه کوچکتر آنها مانور را آسان تر می کند و به طور معمول هنگام نصب زباله های کمتری ایجاد می کنید. موکت تایل به صورت سنتی به عنوان مربع در دسترس بودند، اما تخته های مستطیل شکل به طور فزاینده ای محبوب تر و در دسترس تر می شوند که این امر الگوی ظریف را از طریق چیدمان های مختلف نصب امکان پذیر می کند.

 گذشته از اندازه، تفاوت اصلی بین موکت تایل و پهن بودن در ساخت آنها است. موکت تایل دارای انواع مختلفی از پشتی هستند که بهم متصل شده و محصولی چند لایه را ایجاد می کنند. ساختار لایه بندی شده موکت تایل به معنای این است که آنها 25٪ بیشتر از صدای سازه را نسبت به پهنای باند جذب می کنند.

 الف) موکت تایل با پشتیبان سخت

 دو نوع اصلی موکت تایل تجاری وجود دارد: تایل های پشتی دار و تایل های دارای پشتی. حتی اگر دو تایل از الیاف و روش های ساختاری یکسان در چهره تایل استفاده کنند، استفاده از انواع پشتیبان های مختلف به طور چشمگیری نحوه عملکرد تایل ها در طول عمر خود را تغییر می دهد.

 اگر موکت تایل با پشتی سخت نصب کنید، الیاف موکت به طور مستقیم تأثیر ترافیک پا، چرخش ترافیک و مبلمان را جذب می کنند. این بدان معنی است که الیاف در معرض  ساییدگی قرار دارند و می توانند به معنی بدتر شدن ظاهر تایل ها باشند.

 ب) تایل فرش پشتی

 در مقابل، در موکت تایل با روکش کوسن، بالشتک بخشی از تأثیر ترافیک پا را کاهش می دهد، تأثیر آن را روی الیاف موکت کاهش می دهد و الیاف را از ساییدگی و پارگی روزمره محافظت می کند.

این بدان معنی است که موکت تایل با پشتی کوسن می توانند 40-50٪ بیشتر از محصولات دارای پشت سختی باشند.

 پشتیبان کوسن مزایای دیگری از جمله بهبود راحتی در زیر کف (ساخت کاشی فرش با پشتی انتخاب برتر کف برای دفاتر نشستن به ایستاده) و بهبود جذب صدا در مقایسه با محصولات دارای پشت سخت را دارد.

 3) تشک ورودی

 در حالی که تشک های ورودی فقط بخش کوچکی از فضای تجاری شما را پوشش می دهند ، آنها برای اطمینان از ماندگاری سایر محصولات کف پوش تجاری شما ضروری هستند. بهترین محصولات ورودی از تشک های مخصوص “چوب” و مواد نساجی جاذب استفاده می کنند تا از ورود کفش به داخل خاک، کفش خود را پاک کنند و همچنین رطوبت اضافی را جذب کنند.

 بسیاری از محصولات ورودی به عنوان توری و تایل های پیاده روی در دسترس هستند که در یک طراحی مدولار قرار دارند که می تواند به صورت یکپارچه در هر ورودی یا دهلیز نصب شود و ضایعات نصب را در این فرآیند به حداقل برساند.

میزان رضایت مشتریان خارجی از موکت های اداری ایرانی

میزان رضایت مشتریان خارجی از موکت های اداری ایرانیمیزان رضایت مشتریان خارجی از موکت های اداری ایرانی در سطح بالایی قرار دارد این موکت ها به دلیل اینکه هم قیمت بسیار مناسبی دارد و هم کیفیت و جنس بسیار خوبی دارد از محبوبیت و درصد رضایتمندی خوبی همراه بوده است.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید