مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات انواع فرش ۱۵۰۰ شانه قیطران

صادرات فرش ۱۵۰۰ شانه قیطران از ایران یکی از مهم ترین تجارت هایی است که علاوه بk;
کمک به اقتصاد کشور، توانسته موقعیت های شغلی زیادی را برای ایران به ارمغان بیاورد. صادرات انواع فرش از ایران توسط شرکت های معتبر در این زمینه انجام می شود.

صادرات انواع فرش ۱۵۰۰ شانه قیطران

مشخصات فنی فرش ۱۵۰۰ شانه قیطران

مشخصات فنی فرش ۱۵۰۰ شانه قیطران فرش های تولید شده در ایران دارای انواع مختلفی هستند. یکی از این نمونه ها، فرش 700 شانه است که خود دارای انواع مختلفی می باشد:

  • 700 شانه واقعی
  • 700 شانه تبدیلی
  • طرح 700 شانه

برای مثال اگر بخواهیم یک نمونه پر طرفدار از این محصولات را بیان کنیم می توانیم به 700 شانه تبدیلی اشاره کنیم. 

فرش ۷۰۰ شانه تبدیلی یکی از نمونه های فرش ایرانی است که متقاضیان خرید زیادی دارد. این فرش ها در کیفیت ها و قیمت های مختلفی خرید و فروش می شوند و افراد می توانند انواع این محصولات را با طرح های مختلف خرید کنند.

از انواع دیگر این محصولات می توان به فرش های 1000 شانه و 1200 شانه و  فرش های 1500 شانه اشاره نمود. در رابطه با مشخصات فرش ۱۵۰۰ شانه می توان گفت این محصولات از طریق دستگاه های تولیدی بسیار مدرن تهیه و وارد بازار های خرید و فروش می شوند.

با توجه به این که این محصولات دارای تراکم بالایی هستند اندازه پرز های آن ها نسبت به سایر فرش ها بیشتر است. معنای شانه و تراکم در واقع همان تعداد گره هایی است که در فرش وجود دارد.

فرش 1500 شانه دارای 1500 گره در هر یک متر از نظر عرض فرش است از طرفی تراکم به معنای تعداد گره از طول فرش می باشد. تراکم ها وقتی زیاد باشند سبب می شوند که الیاف فرش نازک باشند در حالی که با تراکم بسیار بالا در کنار هم بافته شده باشند.

ابعاد مختلف فرش ۱۵۰۰ شانه

ابعاد مختلف فرش ۱۵۰۰ شانه

ابعاد فرش ۱۵۰۰ شانه مختلف است. این فرش ها را می توان در ابعاد 6 متری، 9 متری و 12 متری در بازار مشاهده نمود. خرید فرش 1500 شانه با قیمت مناسب برای خریدارها از اهمیت ویژه ای بر خوردار است.

نمونه های مختلفی از این فرش ها را می توان در بازار های خرید و فروش داخلی مشاهده نمود. البته می توان گفت اگر از نظر قیمتی بخواهیم این فرش ها را با سایرین مقایسه کنیم، فرش 1500 شانه دارای قیمت های بسیار بالاتری است.

اگر بخواهیم تاریخچه فرش ایرانی را بیان کنیم می توانیم تولید آن را به هزاران سال قبل تخمین بزنیم که در آن ایرانیان بزرگ ترین تولید کننده فرش بوده اند.

فرش های پارسی انواع مختلف در همان زمان توسط قبایل عشایری، روستاها، تولید کنندگان شهری و دربار گره زده می شدند.

این طبقه بندی با توجه به طبقه اجتماعی که فرش برای آن ساخته شده است مخفف سنت های مختلف و همزیستی است و بیانگر تاریخ طولانی و غنی ایران و مردمان ساکن در آن است.

فرش ایرانی یا قالی برای طیف گسترده ای از اهداف مفید و نمادین ساخته شده است که در ایران، افغانستان و مناطق اطراف امپراتوری پارس سابق ساخته شده است.

 فرش های ایرانی برای مصارف شخصی، تجارت محلی و صادرات تولید می شوند. فرش ایرانی یک مؤلفه اساسی هنر و فرهنگ فارسی است.

 در گروه های فرشهای شرقی فرش ایرانی به دلیل تنوع ویژه و کیفیت هنری رنگها و الگوهای خاص خود نسبت به سایرین برتری دارد. در سال 2010 ، “هنر سنتی فرش بافی” در فارس و کاشان در لیست نماینده میراث فرهنگی نامشهود بشر قرار گرفت.

فروش انواع فرش ۱۵۰۰ شانه قیطران باکیفیت عالی

فروش انواع فرش ۱۵۰۰ شانه قیطران باکیفیت عالی با توجه به این که اکثر خریدارهای فرش 1500 شانه به فاکتور مهمی مانند قیمت اهمیت زیادی می دهند، سعی می کنند از مراجع خرید و فروش اینترنتی نیز بهره ببرند.

سایت های خرید و فروش فرش اینترنتی که دارای اعتبار بیشتری هستند محصولات خود را عمدتا با قیمت های مناسبی به خریدارها عرضه می کنند.

برای خرید فرش قیطران 1500 شانه با قیمت های مناسب می توانید با این شرکت در ارتباط باشید.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید