مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت پخش موکت ظریف مصور با کیفیت مناسب

 در زمان های نه چندان دور از موکت به عنوان عایق صدا و گرما در زیر فرش استفاده می شد . امروزه ، بدلیل تنوع در رنگ و طرح موکت از آن می توان بر اساس جنس و طرح در مکان های مختلف استفاده نمود . شرکت موکت ظریف مصور ، یکی از بزرگترین تولید کنندگان موکت در ایران می باشد . 

شرکت پخش موکت ظریف مصور با کیفیت مناسب

معرفی مختصر موکت ظریف مصور

معرفی مختصر موکت ظریف مصور معرفی موکت ظریف مصور :

یکی از بزرگ ترین و مدرن ترین تولید کننده ی موکت در کشور شرکت ظریف مصور می باشد که دارای طرح ها و رنگ ها و جنس های مختلف با توجه به سلیقه و استفاده های متفاوت می باشد .

شرکت ظریف مصور با الهام گیری از طبیعت و طبق مد روز طراحی موکت را انجا می دهد . 

استفاده از موکت دارای فوایدی از جمله :

 1. دوام بالا
 2. عایق گرما و سرما 
 3. عایق صوتی 
 4. کاهش آلرژی 
 5. قیمت مناسب 
 6. نرم و راحت بودن آن نسبت به پارکت

می باشد . 

موکت دارای جنس های مختلف از جمله :

 1. پلی آمید
 2. پلی پروپیلن
 3. پلی استر 
 4. الیاف پشم

موکت تولید شده از الیاف پلی استر ، دارای انعطاف پذیری بالا و مقاومت بالا در برابر لکه و کثیفی می باشد و همچنین ضد حساسیت است . 

موکت از الیاف پلی آمید ، دارای خاصیت ارتجاعی و دارای قابلیت پنهان کردن کثیفی می باشد و همچنین مقاومت بالا و طول عمر زیاد دارد .

موکت تولید شده از الیاف پشم ، دارای نرمی و لطافت بالا می باشد و همچنین دارای استقامت و انعطاف پذیری بالا می باشد و تمیز کردن آن آسان می باشد .

موکت تولید شده از الیاف پروپیلن ، در برابر هر نوع کثیفی مقاومت دارد و لکه نمی شود و همچنین در برابر نفوذ یا جذب  آب نیز مقاوم است و دارای قیمت پایینتری نسبت به موکت های دیگر با الیاف مختلف می باشد.

از این رو شرکت موکت ظریف مصور تمام تلاش خود را برای جذب مشتری می کند و با توجه به سلایق و مصارف خریداران ، موکتهایی با الیاف  با کیفیت و مرغوب و با قیمتی مناسب در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد . 

شرکت ظریف مصور برای مکان های مختلف منزل و ادارات و ساختمانهای پر تردد مثا راهروی هتلها ، طرحها و رنگهای متنوعی را تولید کرده است که باعث شده طرفداران بسیاری را جذب خود کند . موکت ظریف مصور طرحهایی به عنوان طرح نوجوان ، جوان و کودک را تولید کرده است ، که انتخاب موکت برای اتاق کودک را آسان نموده است . 

انواع موکت های تولید شده در ظریف مصور

انواع موکت های تولید شده در ظریف مصور موکت ظریف مصور با توجه به سلیقه های متفاوت و با توجه به مکان های مورد استفاده ، موکت را طراحی و تولید می کند . 

از انواع موکت ظریف مصور میتوان به موارد ذیل اشاره نمود :

 1. نمدی ( یک لایه )
 2. نمدی ( دولایه ) : نسبت به تک لایه ضخامت بیشتر و عایق صوتی و گرما می باشد . دارلی قیمت مناسبی نیز می باشد . 
 3. تافتینگ ( پرز بلند ) :   علاوه بر ظاهری زیبا و جذاب دوام بالایی دارد . 

موکت های نمدی دو لایه ظریف مصور دارای عمر طولانی می باشند و نظافت و نگهداری آن راحت است .

موکت های نمدی برای مکان های پر تردد مانند هتلها و ساختمانها به دلیل دوام و خاصیت کش سانی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد . 

کشورهای مقصد برای صادرات موکت ظریف مصور

کشورهای مقصد برای صادرات موکت ظریف مصور یکی از محصولاتی که نقش مهمی در دکوراسیون منزل و ادارات دارد موکت می باشد ، که شرکت ظریف مصور علاوه بر تولید موکت و وارد کردن آن به مناطق مختلف کشور ، صادرات موکت به خارج از کشور را نیز انجام می دهد . همچنین در چند سال اخیر به دلیل تنوع در طرح و رنگ و جنس موکت ، شرکت ظریف مصور توانسته طرفداران فراوانی در داخل و خارج کشور جذب کند . 

کشور های مقصد ، برای صادرات موکت ظریف مصور کشورهای همسایه از جمله  ، قزاقستان ، ترکمنستان ، افغانستان و پاکستان و عراق می باشند که از بزرگترین خریداران عمده ی موکت می باشند . 

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید