مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت پخش ظریف مصور و موکت

کارخانه ظریف مصور یکی از بزرگترین کارخانه های ریسندگی و تولید موکت های زیبا و با کیفیت می باشد که از سال 1357 فعالیت خود را در ایران آغاز کرده است.امروزه نام و نشان ظریف مصور و موکت های زیبا و با کیفیتش برای همگان آشنا و در بیشتر فضاها و مکان های اداری و مسکونی می توان شاهد جلوه زیبا و چشم نواز طرح های زیبا آن بود.

شرکت پخش ظریف مصور و موکت

توضیحاتی مورد ظریف مصور و موکت

توضیحاتی مورد ظریف مصور و موکت کارخانه ظریف مصور همواره تلاش می کند تا محصول با کیفیت را وارد بازار فروش کند .

در تمام مراحل تولید موکت ظریف مصور از تکنولوژی مدرن و به روز جهانی استفاده می شود. 

الیاف استفاده شده در بافت این نوع موکت، از جنس مرغوبی یرخوردار است به شکلی که با گذشت زمان باعث حساسیت و بیماری در افراد خانواده، مخصوصا کودکان نخواهد شد. هم چنان در رنگرزی موکت های ظریف مصور از رنگ های با کیفیت و طبیعی استفاده شده است به گونه ای که با گذشت زمان و استفاده از آنها طرح و رنگ موکت از بین نرفته و جلا و زیبایی اولیه خود را حفظ کرده است.

کارخانه ظریف مصور همواره طرح های مختلف موکت را در متراژها های مختلف تولید می کند که امکان  استفاده برای تمام مکانها با متراژ و محیط های مختلف را فراهم می کند.

نکات مهم هنگام انتخاب ظریف مصور و موکت

نکات مهم هنگام انتخاب ظریف مصور و موکت در هنگام انتخاب و خرید انواع مختلف طرح های ظریف مصور باید به نام و نشان ظریف مصور بر روی موکت حتما دقت کرد. معمولا آرم و نشان ظریف مصور بر کناره ها یا پشت طرح هک شده است.

در هنگام انتخاب طرح باید به کاربرد موکت نیز توجه کرد. این کارخانه طرح های مختلف با رنگ های زیبا و متفاوتی را طراحی می کند که برای تمام مکان های اداری و مسکونی مناسب می باشد. این کارخانه مجهز به تکنولوژی پیشرفته طراح و چاپ موکت های چاپی می باشد . با بهره مندی از این تکنولوژی می توان هر طرح با هر طیف از رنگ را بر روی موکتها عملی کرد.

مهم ترین نکته در زمان خرید موکت های با کیفیت، مراجعه به مراکز معتبر پخش ظریف مصور می باشد. عزیزان به هنگام خرید باید به این نکته بسیار توجه کنند که حتما به مراکز معتبر مراجعه کنند تا محصول با کیفیت را با قیمت مناسب خریداری کنند.

پخش ظریف مصور و موکت با قیمت ارزان

پخش ظریف مصور و موکت با قیمت ارزان ظریف مصور از جمله بزرگ ترین و معتبر ترین کارخانه های تولیدی ایرانی بوده است که همواره تلاش کرده که با پیشرفت علم و تکنولوژی نساجی و مدرن جهانی حرکت کند و محصول تولیدی با کیفیت را با در نظر گرفتن تمام استاندارد های جهانی برای مشتریان عزیز خود تولید کند.

این کارخانه نزدیک به نیم قرن است که فعالیت خود را در ایران آغاز کرده و از زمان آغاز تا به امروزه طرح های زیبا و با کیفیت فراوانی را با قیمت پایه و ارزان وارد بازار تقاضا مشتریان خود می کند. 

خوش بختانه امروزه مراکز بزرگ پخش موکت ظریف مصور در نقاط مختلف کشور راه اندازی شده است که موکت های زیبا و با کیفیت را به فروش می رسانند.

طرفداران و مشتریان گرامی به دو روش می توانند این طرح های زیبا و کاربردی را خریداری کنند، از طریق مراجعه حضوری یا مراجعه غیر حضوری این کار انجام می شود.

در روش حضوری می توان با مراجعه به مراکز معتبر فروش ظریف مصور، طرح های زیبا را در رنگ و مدل های مختلف مشاهده کنند و طرح مورد نیاز را خریداری کنند . روش آسان تر و جدید تر خرید به شکل غیر حضوری می باشد . مشتریان عزیز می توانند با مراجعه به سایت های فروش انواع مختلف موکت های ظریف مصور، طرح مورد نظر را انتخاب و پس از ثبت نهایی خرید، محصول سفارشی خود را در کوتاه ترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرند.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید