مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت توزیع کننده موکت تایل آرتا

در گذشته موکت ها به صورت رول و یکپارچه تولید می شدند و تنوع زیادی در طرح و رنگ نداشتند اما امروزه با پیشرفت در این زمینه و تولید موکت تایل آرتا تنوع و طرح های فروانی وارد بازار شد. موکت تایل نوعی کف پوش است که یکپارچه نیست و به شکل پازل در ابعاد و سایز های مختلف در بازار عرضه می شود و این موکت ها با قرار گرفتن در کنار هم سطح را پوشش می دهند.

شرکت توزیع کننده موکت تایل آرتا

دانستنی هایی درباره موکت تایل آرتا

دانستنی هایی درباره موکت تایل آرتاموکت تایل آرتا به دلیل اینکه دارای تنوع در طرح و رنگ است برای هر مکانی مناسب می باشد. به دلیل اینکه این موکت ها دوام و کیفیت بالایی دارند و به راحتی توسط هر شخصی قابل نصب هستند علاوه بر منازل در مکان های پرترددی همچون فرودگاه ها، هتل ها، ادارات و… نیز می توان به راحتی از آنها استفاده کرد. مشتریان این نوع موکت ها را با توجه به سلیقه ی خود به صورت یک رنگ و یا چند رنگ انتخاب می کنند که این موضوع امری کاملا اختیاری است.

ابعاد این نوع موکت ها به صورت مستطیل و مربع در سایزهای مختلف تولید می شوند که با توجه به مکان مورد نظر سایز و ابعاد مناسب را می توان انتخاب کرد. شستشوی این موکت ها بسیار آسان است و حتی در مواردی لازم نیست تمام تکه های موکت شسته شود چون می توان به راحتی تکه ای از موکت که کثیف شده را شست و دوباره در جای خود قرار داد. از مهمترین دانستنی های این موکت خرید اینترنتی آن است که بی دغدغه و بدون صرف زمان زیاد می توان آن را خریداری کرد.

نکات مهم هنگام استفاده از موکت تایل آرتا

نکات مهم هنگام استفاده از موکت تایل آرتاهنگام استفاده از موکت تایل آرتا بهتر است نکاتی رعایت شود تا طول عمر بیشتری داشته باشد البته لازم به ذکر است که این موکت با هر کیفیتی ماندگاری زیادی دارد. نکته ی اصلی درباره ی شستشو و تمیز کردن آن است، موکت تایل به راحتی با جاروبرقی تمیز می شود و بهتر است گاهی با بخارشور در محل خشکشویی شود. برای شستن آن لازم نیست همیشه کل موکت شسته شود، می توان فقط تایل کثیف را شست و دوباره سر جای خود قرار داد. 

این موکت کیفیت های متفاوتی در بازار دارد که برای مکان های پرتردد مانند فرودگاه ها، دفاتر کاری و… کیفیت درجه یک آن مناسب تر می باشد زیرا در این فضاها موکت مورد سایش بیشتری قرار می گیرد و امکان آسیب دیدگی بیشتر است. مهمترین نکته هنگام استفاده از این نوع موکت ها این است که اگر به دلایل مختلف قسمتی از تایل دچار آسیب شد می توان بدون مشکل و بدون تغییری در تایل های دیگر یک تایل جدید را جایگزین آن نمود.

قیمت موکت تایل آرتا در ایران

قیمت موکت تایل آرتا در ایرانامروزه به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که موکت تایل دارد، مشتریان زیادی خرید موکت تایل آرتا را به انواع موکت های موجود در بازار ترجیح می دهند زیرا برای آنها کیفیت، دوام و زیبایی حرف اول را می زند. توزیع موکت تایل آرتا در سراسر ایران صورت می پذیرد زیرا مشتریان زیادی در شهرهای مختلف ایران دارد بنابراین در اکثر شهرهای کشور دارای نمایندگی می باشد تا خریداران بتوانند به راحتی خرید خود را انجام دهند.

فروشندگان در سایر شهرهای ایران فروش اینترنتی را انتخاب کرده اند که مشتریان بدون در نظر گرفتن محدودیت زمانی و مکانی و با بهترین قیمت این موکت را به صورت مستقیم و بی واسطه تهیه کنند. در حقیقت قیمت موکت تایل آرتا نسبت به کیفیت های موجود آن در بازار تعیین می شود ولی به طور کلی قیمت این نوع موکت نسبت به سایر موکت های شده در ایران مقرون به صرفه است. بنابراین مشتریان موکت تایل آرتا می توانند با داشتن هر توان مالی این موکت را به عنوان بهترین گزینه برای هر مکانی که به کف پوش نیاز دارد انتخاب کنند.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید