مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت توزیع چمن مصنوعی طرح فیروزه

چمن مصنوعی طرح فیروزه در خانه ها و هم املاک تجاری و وزرشگاه ها بدون نیاز به آب بوده و بسیار زیبا می باشد.

چمن مصنوعی طرح فبروزه با توجه به خشکسالی طولانی مدت و عوامل دیگر ، یک دارایی مهم است،همچنین به طرز شگفت آوری همه کاره است.

بیشترین موارد استفاده از آن که برای همگان مشهود است استفاده از چمن مصنوعی طرح فیروزه فوتبال در ورزشگاه ها می باشد.

شرکت توزیع چمن مصنوعی طرح فیروزه

چمن مصنوعی طرح فیروزه چیست؟

چمن مصنوعی طرح فیروزه چیست؟چمن های طبیعی دوام زیادی ندارند و در صورت فرسایش نیازمند استراحت طولانی مدت می باشند و در صورت تمرین روی آنها امر آنها کاهش میابد.

کاربرد چمن مصنوعی طرح فیروزه اصولا در فضای آزاد مورد استفاده قرار می گیرند به همین دلیل این محصول در تمام فصول سال در مقابل باد و باران و نور خورشید قرار دارد.

نور خورشید دارای اشعه های فرابنفش بوده و این نور باعث خرابی و رنگ پریدگی پلاستیک ها می شود.

تولید چمن مصنوعی طرح فیروزه از مواد آنتی یو وی استفاده می نمایند این ماده باعث می شود تا پرتو ماورا بنفش خورشید به سرعت نتواند آن را بپوشاند و مانع رنگ پریدگی چمن مصنوعی طرح فیروزه می شود.

طبق آزمایش ها و بررسی های انجام شده رنگ چمن مصنوعی بعد از گذشت ده سال حدود سی درصد کمرنگ می شود. 

امروزه چمن های مصنوعی با طرح فیروزه با فناوری های جدید بسیار با کیفیت ساخته شده  به طوری که حتی در مناطقی همانند عربستان که آفتاب شدیدی دارد به آسانی می توان چمن مصنوعی را جایگزین چمن طبیعی کرد بدون آن که نگران پوسیدگی آن بود.

 

 

چمن مصنوعی طرح فیروزه چه کاربردی دارد؟

چمن مصنوعی طرح فیروزه چه کاربردی دارد؟چمن مصنوعی طرح فیروزه نسبت به چمن طبیعی کاربرد گسترده تری دارد.

چمن مصنوعی طرح فیروزه همانند چمن طبیعی احتیاج به مراقبت های زمان کاشت و چمن زنی و نیاز به آبیاری ندارد و برای رشد و سرسبز ماندند به آب و هوای خاصی نیز احتیاج ندارند.

علاوه بر این چمن مصنوعی طرح فیروزه به عواملی چون نوع خاک و عامل انسانی مثل موجود نیرویی که به آن رسیدگی نماید لازم ندارد.

حس لمس چمن طبیعی و راه رفتن روی آن برای همه خوشایند است و چمن مصنوعی نمی تواند این حس را در افراد ایجاد کند .

چمن مصنوعی در فوتبال به دلیل صرفه جویی اقتصادی آن مانند عدم نیاز به آبیاری و عدم نیاز به نیروی متخصص برای نگهداری و دستگاه چمن زنی نسبت به هزینه های نگهداری از چمن طبیعی بسیار مقرون به صرفه بوده و محبوبیت بیشتری دارد. 

تمرین بازیکنان فوتبال بر روی چمن های طبیعی درصد  سلامت و ایمنی بازیکنان را افزایش می دهد و اگر استاندارد های آن رعایت شود به سلامت بازیکنان به  ضرری نمی رساند. 

اما به طور کلی چمن مصنوعی طرح فیروزه نیز برای بازیکنان ایمن می باشد و طبق یافته ها بروز آسیب دیدگی و شدت آن در چمن های مصنوعی طرح فیروزه نسل جدید مشابه چمن طبیعی است اما طبق بررسی های انجام شده فعالیت روی چمن های مصنوعی طرح فیروزه به صرف انرژی بیشتری نسبت به چمن های طبیعی احتیاج دارد و بازیکنان و ورزشکاران فشار بیشتری را متحمل می شوند. بیشترین فشار به زانو های ورزشکاران وارد می شوند و مفاصل آنها بیشتر آسیب می بیند.

علاوه بر این چمن های مصنوعی طرح فیروزه به دلیل اصطکاکی که ایجاد می کند نیاز ورزشکاران به کالری و انرژی را افزایش می دهند.

بهترین مدل های تولید شده از چمن مصنوعی طرح فیروزه

بهترین مدل های تولید شده از چمن مصنوعی طرح فیروزهبا وجود اینکه هزینه ی نصب چمن طبیعی نسبت به چمن مصنوع طرح فیروزه پایین است اما هزینه ی نگهداری سالانه ی آن بالا می باشد.

درحالی است چمن مصنوعی طرح فیروزه هزینه ی نصب اولیه بالاتری داشته اما هزینه سالانه ی نگهداری آن کمتر می باشد .

فروش چمن مصنوعی طرح فیروزه با کیفیت در شرکت های معتبر ایرانی قابل دسترس است.

شما می توانید این چمن ها را به همراه گارانتی و ضمانت نامه معتبر و قیمتی مناسب از طریق شرکت ها به صورت حقیقی و مجازی خریداری کنید.

شرکت توزیع چمن مصنوعی طرح فیروزه به دلیل بالا بردن میزان رضایت مشتری حمل و نقل و نصب رایگان نیز دارند.

در صورتی که چمن مصنوعی طرح فیروزه خریداری شده برای ورزشگاه ها کیفیت بالاتری داشته باشد دوام آن نیز بیشتر است و رضایتمندی بازیکنان افزایش می یابد.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید