مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش چمن مصنوعی با قیمت ارزان

چمن مصنوعی امروزه به دلیل سختی در نگهداری چمن طبیعی بیشتر استفاده می شود. چمن مصنوعی از زیبایی و همچنین مقاومت بیشتری برخوردار است.

سفارش چمن مصنوعی با قیمت ارزان

نگاهی به صنعت چمن مصنوعی در ایران

نگاهی به صنعت چمن مصنوعی در ایرانچمن مصنوعی در جاهای مختلفی استفاده می شود. برای مثال شما حتی می توانید در دکوراسیون داخلی خانه تان نیز از چمن مصنوعی استفاده کنید.
به دلیل فراوانی در استفاده از چمن مصنوعی تولید کنندگان چمن بسیار زیاد بوده و با کیفیت های مختلفی این چمن را تولید و به بازار عرضه می کنند.
شاید اصلی ترین عامل که باعث شده مردم بیشتر به فکر خرید چمن مصنوعی باشند، مقاومت آن است. این چمن دارای مقاومت بسیار زیادی می باشد که می تواند تا چندین سال بدون حتی کمی آسیب از آن استفاده کرد. 

آشنایی با انواع چمن مصنوعی

آشنایی با انواع چمن مصنوعیانواع چمن مصنوعی با داشتن رنگ، وزن، اندازه و فشردگی دارای کاربرد های مختلفی دارند.  در کل می توان چمن مصنوعی را به دو دسته تقسیم کرد.

  1. چمن مصنوعی ورزشی
  2. چمن مصنوعی تزئینی

این دو چمن دارای ویژگی های مختلفی هستند. برای مثال وزن و فشردگی این دو نوع چمن با یکدیگر متفاوت می باشد. چمن مصنوعی ورزشی باید نرم تر بوده و هنگام ورزش از آسیب دیدن جلوگیری کند. ورزش هایی که روی چمن مصنوعی انجام می شود که دارای فعالیت زیاد می باشد و اگر چمن از کیفیت خوبی برخوردار نباشد می تواند باعث آسیب رسیدن شود.
چمن مصنوعی که برای ورزش استفاده می شود به دلیل اینکه دارای کیفیت بیشتری است، قیمت بیشتری هم دارد.
چمن مصنوعی تزئینی دارای زیبایی خاصی بوده و برای محوطه سازی بسیار کاربرد دارد. بسیاری از رستوران ها که دارای فضای باز هستند از چمن مصنوعی برای زیبا کردن محوطه استفاده می کنند. 
متریال چمن مصنوعی و یا همان جنس آن و موادی که برای تولید استفاده می شوند متفاوت هستند. برای مثال برخی از آنها دارای جنس نایلون می باشند. چمن هایی که جنس آنها نایلون است محکم ترین و قوی ترین نوع چمن مصنوعی هستند. این نوع چمن مصنوعی می تواند گرمای زیاد را تحمل کند به همین دلیل در مناطق گرمسیری بیشتر از چمن مصنوعی جنس نایلون استفاده می شود. لازم به ذکر است که به دلیل داشتن این ویژگی دارای قیمت بیشتری نیز است.

یکی دیگر از جنس های چمن مصنوعی پلی اتیلن است. چمن مصنوعی با این جنس بسیار شبیه به چمن طبیعی بوده و از چمن های مصنوعی ورزشی محسوب می شود. چمن مصنوعی پلی اتیلن نیز مانند جنس نایلونی بسیار مقاوم بوده و تحت سخت ترین شرایط هم فرم اولیه خود را از دست نمی دهد.
چمن مصنوعی پلی اتیلن از ارزانترین نوع چمن مصنوعی به حساب می آید که دارای انعطاف پذیری و مقاومت خوبی برخوردار است. البته به دلیل داشتن نقطه ذوب پایین برای استفاده در مناطق گرمسیری پیشنهاد نمی شود. از این نوع چمن همچنین در زیبایی استفاده می شود اما کاربرد بیشتر آن در فضای بازی بچه ها و مهد کودک ها و مدرسه ها می باشد.

سفارش چمن مصنوعی به قیمت مناسب

سفارش چمن مصنوعی به قیمت مناسبچمن مصنوعی ارزان قیمت در بازار به فراوانی یافت می شوند اما دارای کیفیت بسیار پایینی هستند. شما باید در خرید چمن مصنوعی به ویژگی هایی که گفته شد بیشتر توجه کرده و با توجه به آب و هوای منطقه چمن را خریداری کنید. اگر از چمن که به درد منطقه شما نمی خورد استفاده کنید در حقیقت پولتان را هدر داده اید.
اگر به دنبال خرید چمن مصنوعی با کیفیت هستید که دارای قیمت مناسبی باشد می توانید از این سایت اقدام به خرید کنید. شما همچنین با سفارش چمن مصنوعی می توانید از چمن مصنوعی دلخواه خود بهره مند شوید. نکته قابل توجه این است که می توانید در این سایت با مشاورین ما در تماس بوده و از جنس آنها و اینکه چه نوع چمن مصنوعی برای منطقه شما مناسب است اطلاع پیدا کنید. یکی دیگر از مزیت های خرید چمن مصنوعی از این سایت این است که در کمترین زمان ممکن از بهترین چمن مصنوعی برخوردار خواهید شد.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید