مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش موکت های تافتینگ در رنگ های مختلف

یکی از انواع وسایلی که در زیبا سازی فضا و دکوراسیون منزل نقشی اساسی ایفا می کند، موکت می باشد. امروزه موکتها در مدلها و طرح های بسیار مختلفی تولید می شوند. یکی از بهترین انواع این موکتها می توان از موکت تافتینگ یا موکت پرز بلند نام برد که در برندهای گوناگون تولید و به بازار عرضه می شوند. از مشخصه های بارز این محصول کیفیت و دوام بسیار بالای آن می باشد که توانسته طرفداران زیادی را به سمت خود جذب نماید. سفارش و تهیه موکت های تافتینگ به طرق مختلف به طور مثال از طریق مراکز فروش مرتبط و در رنگ بندی های مختلفی امکان پذیر می باشد.

سفارش موکت های تافتینگ در رنگ های مختلف

عوامل تاثیر گذار در کیفیت موکت تافتینگ

عوامل تاثیر گذار در کیفیت موکت تافتینگ موکت ها در انواع مختلف و با کیفیت های گوناگونی یافت می شوند.‌‌ یکی از انواع موکت های با کیفیتی که تولید و به بازار عرضه می شود موکت تافتینگ یا همان موکت پرز بلند می باشد که از جمله موکت های با دوام و بسیار با کیفیت بازار می باشد. اما در تعیین کیفیت موکت ها عوامل متعددی موثر می باشند که با توجه به آنها می توان از درجه کیفی موکت مطلع شد.

در رابطه با موکت تافتینگ نیز، شاخص های مختلفی در کیفیت آن تاثیر گذار می باشند که به شرح زیر آورده شده اند:

 • یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده کیفیت موکت تافتینگ، وزن آن می باشد. وزن موکت به عنوان یک عامل مهم نشان می دهد که در هر متر مربع آن تراکم رشته ها به چه میزان می باشد. هرچقدر وزن موکت بیشتر باشد، یعنی موکت از دوام و طول عمر بیشتری برخوردار بوده و به تناسب آن کیفیت موکت نیز بسیار مرغوب می باشد.
 • یکی دیگر از موارد مهم در تشخیص کیفیت خوب موکت، تراکم آن می باشد. هرچقدر محل قرار گیری رشته ها به هم نزدیک تر باشد یعنی تراکم موکت نیز بالاتر و نیز با دوام تر است. این مورد در مورد موکت تافتینگ به خوبی صدق می کند.
 • نوع الیاف به کار رفته در ساختار موکت نیز تعیین کننده کیفیت آن می باشد. با توجه به الیاف متعددی همچون پلی پروپیلن، پلی آمید و … که در تولید موکت تافتینگ به کار رفته است، می توان به کیفیت بالای این موکت نیز پی برد.
 • یک مورد دیگر نیز، پیچش الیاف به کار رفته در موکت می باشد که هرچقدر پیچش الیاف بیشتر باشد و در هم تنیده تر باشند، کیفیت آن نیز بهتر می باشد.
 • و در آخر نیز نوع بافت موکت در کیفیت بالای آن تاثیر گذار می باشد.

آشنایی با مزایای موکت های تافتینگ

آشنایی با مزایای موکت های تافتینگ موکت های تافتینگ که با بهترین الیاف و کیفیت های بسیار مرغوب و اعلا تولید می شوند، دارای مزایا و ویژگی های متعددی می باشند که جهت آشنایی بیشتر شما مزایای موکت های تافتینگ به شرح آن خواهیم پرداخت:

 • موکت تافتینگ با توجه به بافت خود دارای حالت فرش گونه ای می باشد. بر این اساس به خوبی می تواند جایگزین فرش ماشینی باشد.
 • این موکت با توجه به الیاف به کار رفته در آن بسیار نرم و راحت و لطیف می باشد.
 • دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر عواملی همچون سایش برخوردار می باشد.
 • موکت تافتینگ به عنوان یک عایق حرارتی و صوتی بسیار خوب عمل می کند.
 • دارای دوام و طول عمر بسیار بالایی می باشد.
 • با گذر زمان و بر اثر فشار اجسام نیز کیفیت خود را به هیچ عنوان از دست نمی دهد.

قیمت موکت های تافتینگ در بازار

قیمت موکت های تافتینگ در بازار در رابطه با قیمت موکت های تافتینگ نیز، قیمت های متفاوتی با توجه به متراژ موکت، پرز و میزان فشردگی آن و … وجود دارد‌. هم چنین تفاوت قیمتها تحت تاثیر عوامل متعدد دیگری نیز می باشد که در بازار وجود داشته و ارتباط مستقیم با قیمت محصول دارند.

بر این اساس و با توجه به نوسانات بازار، نمی توان قیمت ثابتی را به عنوان قیمت قطعی محصول در نظر گرفت. با توجه به این موضوع قیمت موکت های تافتینگ به صورت روز و قطعی در بازار تهیه و تنظیم می شود.

مهدی نوری والا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید