مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش موکت تایلی مستقیم از کارخانه

موکت تایلی یکی از جدیدترین انواع موکت است که به آن مدولار نیز گفته می شود. موکت های تایل بر خلاف موکت های رول از نظر سایزبندی کوچک تر و به صورت تکه تکه می باشند. با قرار گرفتن این تکه ها در کنار همدیگر، طرح اصلی موکت به وجود خواهد آمد. در گذشته طراحان سعی می کردند که فضای مورد نظر را با موکت های رول به طور یکنواخت تحت پوشش قرار دهند. اما با پیشرفت فناوری و روی کار آمدن طراحی های به روز، تولید کنندگان را بر آن داشت تا موکت های تایل را تولید کنند. با توجه به تنوع این محصول، دست طراحان را برای خلق فضایی زیبا و مدرن باز گذاشته است. اگر مصرف کنندگان موکت تایلی را به طور مستقیم از کارخانه سفارش دهند، قیمت تمام شده بسیار مناسب و مقرون به صرفه تر است. 

سفارش موکت تایلی مستقیم از کارخانه

ویژگی بارز انواع موکت تایلی

ویژگی بارز انواع موکت تایلیمزایای منحصر به فرد موکت تایلی باعث شده تا بسیاری از استفاده کنندگان از این موکت ها در فضاهای مختلف بهره ببرند. یکی از مهمترین ویژگی موکت تایلی با توجه به تنوع بالا در طرح و رنگ، می توان طراحی های زیبا و به روزی را با چینش تکه های این موکت در کنار هم خلق کرد. اگر به مرور زمان نسبت به طرح موجود خسته شدید، به راحتی می توان با جابه جایی تکه های موکت طرح کلی را تغییر داد.

از آنجایی که با انتقال موکت تایلی امکان تغییر وجود دارد، می توان در کف های کاذب به راحتی از آن استفاده کرد و گزینه بسیار مناسبی است. تعمیر و نگه داری موکت تایلی بسیار آسان است. بنابراین لازم نیست هزینه زیادی جهت ترمیم یا تعویض این موکت   بپردازیم. اگر قسمتی از موکت دچار آسیب یا تخریب گردید، نیازی نیست که کل موکت را تعویض نماییم. این ویژگی از برتری های موکت تایلی در مقایسه با موکت رولی است.

موکت تایلی را می توان با سایر کفپوش های موجود مانند موکت رولی، سرامیک، پارکت و غیره در محیط ترکیب نمود و مورد استفاده قرار دهید. در مکان هایی که احتمال کثیف شدن و آلودگی موکت زیاد است، قابل استفاده است زیرا در صورت لکه گرفتن به راحتی تمیز می شود. با توجه به اینکه ابعاد این موکت ها کوچک است، شست و شو  و نظافت آن به سهولت انجام می شود و برای رفع لکه نیازی به شست و شوی کل موکت نیست. نوع الیاف به کار رفته در آن از کیفیت بالایی بهره مند است، به طوری که در اثر فشردگی و ساییدن مداوم دچار آسیب و تخریب نمی شوند. ثبات و ماندگاری رنگ در حد بسیار مطلوبی است و با گذشت زمان و استفاده مداوم تغییر رنگ نمی دهد. موکت تایلی علاوه بر طرح دار بودن و نقش های گوناگون، به طور ساده نیز تولید می شوند و با ترکیب مدل ساده و طرح دار می توان زیبایی و جلوه بیشتری را در فضا ایجاد کرد. 

موارد کاربرد از موکت های تایلی

موارد کاربرد از موکت های تایلیکاربرد موکت تایلی علاوه بر داخل خانه، می توان آن را در مکان های اداری، تجاری، نمایشگاه ها و فروشگاه ها به کار برد. عمده ی استفاده از این محصول، در مکان هایی است که رفت و آمد زیاد است و تردد به طور مکرر صورت می گیرد. زیرا در برابر پا خوردن زیاد و فرسایش بسیار مقاوم است. به کار بردن طرح هایی با رنگ شاد در اتاق کودکان بسیار مقرون به صرفه است و ماندگاری بالایی دارد. 

صادرات موکت های تایلی به کشور های خارجی

 صادرات موکت های تایلی به کشور های خارجیعوامل متعددی بر صادرات موکت تایلی تاثیر گذار است.اما آنچه که بر همه ارجحیت دارد، کیفیت آن است. بنابراین بافت آن باید بر اساس تکنولوژی روز دنیا و طبق استاندارد های بین المللی صورت گرفته باشد. صادرات موکت علاوه بر ارزآوری برای کشور، در زمینه اشتغال جوانان نیز نقش بسزایی ایفا می کند. فاکتورایی چون نوسانات ارزی و مواد اولیه به کار رفته در تولید موکت بر قیمت گذاری تاثیرگذار است. 

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید