مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش موکت بچه گانه با شرایط ویژه

 انتخاب نوع موکت بچه گانه برای اتاق کودکان یکی از مهمترین دغدغه های پدر مادرها است که به علت جنب و جوش و تحرک زیاد کودکان باید در انتخاب آن دقت بیشتری شود.

سفارش موکت بچه گانه با شرایط ویژه

چگونگی انتخاب موکت مناسب برای بچه ها

چگونگی انتخاب موکت مناسب برای بچه ها راحتی و امنیت کودک به علت لطیف بودن پوست و تحرک بالای کودکان اولین گزینه برای انتخاب موکت مناسب بچه ها می باشد که اهمیت زیادی دارد.                                   اهمیت استفاده از موکت مرغوب و مناسب از شش ماهگی تا ده سالگی کودک باید مورد توجه بگیرد.                         طرح موکت نیز مهم می باشد، زیرا طرح بچه گانه موکت بر روحیه کودک تاثیر خوبی دارد.                                    نرمی و پرز دار بودن موکت اتاق کودک خیلی مهم است ، برای اینکه کودکان بیشترین آسیب را از زمین خوردن می بینند و گاهی صدمات جبران ناپذیری به همین علت برای کودکان به وجود می آید ولی اگر موکت دارای پرز بلند و زیاد باشد جلوی خیلی از صدمات احتمالی را میگیرد و کمتر نگران تحرک و جنب و جوش کودکان خود می شوید.  موکت بهترین انتخاب برای کف اتاق کودکان می باشد که ازبابت راحتی کودکان در اتاق شما راآسوده خاطر می کند.  موکت موقع راه رفتن کودکتان از او محافظت می کند و اگر جنس آن لطیف و نرم باشد ، خطری برایش به وجود نمی آید.                                                                        جنس اتاق کودک باید به گونه ای باشد که لکه و کثیفی از آن به راحتی پاک شود و به آسانی تمیز شود و قابل شستن باشد و زود کثیف نشود.                                                 همچنین دوام رنگ موکت باید زیاد باشد و رنگش را در مقابل شستشو ازدست ندهد و نگهداری آن راحت باشد.     نکته مهم دیگر جنس الیاف موکتی است که در اتاق کودک استفاده می شود .                                                          الیافی که برای تهیه موکت استفاده می شود 6 نوع می باشد :

1. الیاف پشم 

2. الیاف نایلونی 

3. الیاف پلی استر

4. الیاف پلی پروپیلن

5. الیاف اکرلیک 

6. الیاف تریکستا

الیاف موکت از نظر دوام ، جذب گرد و خاک ، میزان لکه پذیری ، راحتی در نگهداری و تمیزکاری و میزان محو شدگی رنگ باید مناسب باشد.                                         موکت اتاق کودک باید نرمی و لطافت مناسبی داشته باشد و همچنین پرزهای بلند داشته باشد.                                  موکت پشمی به علت آلرژی زا بودن انتخاب خوبی برای اتاق کودک نمی باشد ولی اگر به درستی استفاده و نگه داری شوند ، بسیار مناسب هستند زیرا دوام بیشتری دارند.  بهترین انتخاب برای موکت اتاق کودک ، از الیاف طبیعی و نایلونی است که هم جنس خوبی دارد و هم از لحاظ مالی مقرون به صرفه می باشد ، بنابراین موکت تولید شده از الیاف پشمی و الیاف نایلونی یک انتخاب مناسب می باشد.  نرمی و راحتی الیاف پشمی در ترکیب با مقاومت به لکه پذیری و دوام تقویت شده الیاف نایلونی بهترین بافت برای موکت اتاق کودکان می باشد.                                          البته ترکیب الیاف پشمی با الیاف تریکستا نیز گزینه مناسبی برای موکت کودک است ولی به علت تولید کم و نایاب بودن در بازار ایران خرید آن سخت است.                 وقتی کودک شما خیلی خردسال است ، موکتی که انتخاب می کنید باید هم از لحاظ انعطاف پذیری و نرمی و هم از لحاظ راحتی مناسب باشد تا از کودک در مقابل افتادن ، خزیدن و جنب و جوش زیاد محافظت کند ولی اگر کودک شما درسنی است که به نقاشی و رنگ ها علاقه دارد ، باید موکتی انتخاب کنید که لکه ها را دیرتر بروز می دهد و جذب گرد و خاک کمتری دارد ولی این نوع از موکت ها نرمی و راحتی مناسبی برای کودک ندارند.                        موکت های تایل هم خیلی خوب است و اگر قسمتی از آن کثیف شد می توانید ، آن قسمت را جدا کرده و بشویید و همچنین به دلیل جداسازی این موکت ها میتوانید ترکیب آن را با سلیقه خود تغیر دهید .

انواع طرح بچه گانه برای موکت اتاق خواب کودک

انواع طرح بچه گانه برای موکت اتاق خواب کودک درمورد انتخاب رنگ و طرح اتاق کودک باید به این نکته توجه کنید ، که بیشتر از رنگ های خنثی استفاده کنید ، زیرا این نوع رنگ ها علاوه براینکه با همه رنگ ها به راحتی ست و هم نشین می شوند ، لکه ها را نیز دیرتر نمایان می کنند.                                                             امروزه طرح های متنوعی از موکت های بچه گانه در بازار موجود است، که بسته به محیط اتاق و رنگ لوازم اتاق کودک ، طرح مورد علاقه خود را خریداری نمایید .             معمولا ، طرح موکت کودکان از روی شخصیت های کارتونی که طرفداران زیادی بین کودکان دارند ، تهیه وطراحی می شوند که در روحیه و شادابی کودکان موثر می باشد.

فروش ویژه موکت بچه گانه به صورت عمده

فروش ویژه موکت بچه گانه به صورت عمده قیمت موکت بچه گانه به کیفیت و طرح موکتی که انتخاب می کنید ، بستگی دارد ولی نکته دیگر که برقیمت آن تاثیر گذار است خرید به صورت عمده و یا تعداد کم است که اگر به صورت انبوه خریداری شود قیمت ارزان تری دارد.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید