فروشگاه موکت
خانه / فرش ایرانا / زیباترین فرش های ماشینی ۷۰۰ شانه بازار

زیباترین فرش های ماشینی ۷۰۰ شانه بازار

فرش های ۷۰۰ شانه چه مشخصات و ویژگی هایی دارند؟ بازار زیباترین فرش های ۷۰۰ شانه در چگونه بوده و میزان استقبال از این فرش ها چگونه است؟
فرش ها امروزه تاثیر مهمی در زیبایی منازل دارند. فرش ها اگر دارای تناسب با سایر اجزای دکوراسیون باشند زیبایی را به شما هدیه می دهند، زیبایی دغدغده فکری همه افراد خانواده است، خرید یک فرش خوب می تواند آرامش فکر به شما هدیه کرده و لذت داشتن این فرش شما را به وجد خواهد آورد.

مشخصات فرش های ۷۰۰ شانه بازار

فرش های ۷۰۰ شانه پرطرفدارترین فرش بازار محسوب می شود. این فرش ها عمدما دارای تراکمی در حد ۲۵۰۰ هستند، فرش های ۷۰۰ شانه عمدتا دارای ۸ تا ۱۲ رنگ هستند. رنگ بیشتر و البته تراکم بیشتر این فرش ها به معنی قیمت بالای این فرش ها می باشد. جنس فرش های ۷۰۰ شانه بیشتر از پلی استر و اکریلیک هیت ست شده است. فرش های ۷۰۰ شانه با الیاف اکریلیک هیت ست شده دارای پرزدهی بسیار کم بوده، و بسیار نرم تر می باشند.
امروزه امکان خرید انوع فرش های زیبای ۷۰۰ شانه از طریق مراکز خرید فرش وجود دارد. شما با مراجعه به این مراکز با طیف وسیعی از محصولات آشنا می شوید و می توانید با توجه به دکوراسیون نسبت به خرید بهترین فرش ها اقدام کنید. همچنین امکان خرید این فرش ها از طریق سایت های معتبر وجود دارد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی فرش ایرانا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: علی خوانساری
شماره موبایل: 09130889745

مطلب پیشنهادی

بازار تولید فرش ماشینی بدون پرز

بهترین فرش های ماشینی بدون پرز بازار دارای چه مشخصاتی هستند؟ آیا از قیمت به …