فروشگاه موکت
خانه / فرش ایرانا / خرید گران ترین فرش های ماشینی بازار

خرید گران ترین فرش های ماشینی بازار

گران ترین فرش های ماشینی بازار دارای چه ویژگی هایی هستند؟ قیمت این فرش ها چقدر بوده و برای خرید فرش های گران قیمت چه نکاتی را باید در نظر داشت؟
فرش ماشینی در ایران روند پیشرفت خوبی داشته است، هر جا اسمی از فرش ماشینی در جهان می شود فرش های ماشینی ایرانی حرف اول را می زنند، کیفیت فرش ماشنیی ایرانی باعث شده ایران پنجمین صادر کننده فرش ماشینی جهان نام بگیرد. فرش ماشینی در ایران بیشتر در کاشان بافته می شود. سهم کاشان از تولیدات فرش ماشینی ایرانی در حدود ۷۵ درصد تخمین زده می شود. امروزه بیش از ۱۰۰۰ واحد صنعتی مرتبط با این کالا در این شهر وجود دارد.

مشخصات فرش های گران ماشینی بازار

فرش های ماشینی ۱۲۰۰ شانه با تراکم ۳۶۰۰ گران ترین فرش های بازار هستند، به این فرش ها مانند سایر فرش های بالای ۷۰۰ شانه دستباف گونه گفته می شود. این فرش ها بسیار ریز نقشه بوده و دارای زیبایی اعجاب انگیزی هستند، از تولید اولین فرش های ماشینی ۱۲۰۰ شانه در ایران حدود ۳ سال می گذرد. در این مدت انواع این فرش ها با طرح های متنوع و رنگ های گوناگون به بازار عرضه شده اند.
در خرید این فرش ها نیم نگاهی به دکوراسیون خود داشته باشد، فرش به خودی خود هر چه قدر زیبا باشد اما اگر با دکوراسیون شما هماهنگی نداشته باشد زیبایی خود را متبلور نخواهد شد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی فرش ایرانا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: علی خوانساری
شماره موبایل: 09130889745

مطلب پیشنهادی

خرید عمده فرش ماشینی زمینه کرم

فرش های ماشینی زمینه کرم برای چه منزل هایی مناسب است؟ آیا از مزایا و …