مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید چمن مصنوعی فوتبال با قیمت ویژه

خرید چمن مصنوعی فوتبال با کیفیت و با قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه در بازار انجام می شود این قیمت عمده فروشی و کارخانه می باشد و بسیار مناسب‌ تر، ارزان تر از سطح بازار است همچنین کیفیت بسیار مناسب دارد و دارای خواص و ویژگی های منحصر به فردی می‌باشد که استفاده آن را برای هر شخصی ایده آل می کند.

خرید چمن مصنوعی فوتبال با قیمت ویژه

مزیت چمن مصنوعی در زمین فوتبال نسبت به چمن طبیعی

مزیت چمن مصنوعی در زمین فوتبال نسبت به چمن طبیعی  عدم نیاز به آبیاری چمن مصنوعی در حالی که چمن طبیعی نیاز روزانه دارد همینطور چمن مصنوعی صاف و یکدست است ولی چمن طبیعی در برخی مکان ها رشد کمتر و در برخی مکان دیگر رشد بیشتر دارد.

روش نصب چمن مصنوعی در زمین فوتبال

روش نصب چمن مصنوعی در زمین فوتبال نصب چمن مصنوعی در زمین فوتبال به این شرح است:

۱- پهن کردن ژئوتکستایل ۲- پهن کردن و برش چمن مصنوعی ۳- روا ها و آکنه های چمن مصنوعی به هم می چسبانیم ۴- پخش کردن شن سیلیس ۵- پخش کردن گرانول لاستیک

فروش چمن مصنوعی فوتبال در بازار بین المللی

فروش چمن مصنوعی فوتبال در بازار بین المللی فروش چمن مصنوعی در انواع مختلف در بازار بین المللی چمن مصنوعی انجام می‌شود که قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه دارد همچنین از کیفیت و جنس بسیار مرغوب نیز برخوردار است که موجب افزایش کیفیت و کارایی این چمن مصنوعی شده است. برای انواع سرباره روی قیمت کارخانه ای در نظر گرفته شده است و دیگر شما نیاز به پرداخت هزینه های اضافی و واسطه ای مانند هزینه نقل و انتقالات اضافه هزینه نگهداری از این چمن مصنوعی، هزینه‌های از این قبیل نیستید و صرفاً هزینه اصل چمن مصنوعی را می پردازید.

برای قیمت این محصول، قیمت عمده فروشی در نظر گرفته می شود، به عبارت دیگر شما نیاز به پرداخت هزینه های معمولی آن نیستید و فقط هزینه عمده فروشی آن را می‌پردازید، این یعنی همان هزینه‌ای که برای مراکز خرید دیگر در نظر گرفته‌ایم برای مشتریان معمولی نیز در نظر می گیریم.

همچنین قیمت فروش ما از تخفیفات ویژه نیز برخوردار است این تخفیفات ویژه موجب شده است که قیمت چمن مصنوعی ما بسیار مناسب تر از سطح بازار شود و شما حتی قیمت اصلی آن را که قیمت کارخانه آن می‌باشد هم نمی پردازید و مشمول قیمت تخفیف دار آن می شوید.

چمن مصنوعی با قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه در بازار ایران عرضه می شود این قیمت در صورتی که به صورت عمده فروشی باشد شامل هزینه‌های کمتری نیز می شود چرا که در این فروش شما هزینه مرکز خرید را می‌پردازد و هزینه یک مشتری معمول را نمی پردازد و از این رو این خرید نسبت به خرید های معمولی در سطح بازار بسیار مناسب‌تر است چرا که در آنها شما را با قیمت های اضافه و هزینه‌های بیشتری مواجه می‌سازند.

قیمتی که ما عرضه می‌کنیم قیمت کارخانه است و این قیمت مستقیم تعیین گذاری شده توسط شرکت تولید کننده می باشد و شما دیگر نیاز به پرداخت هزینه های همچون هزینه حمل و نقل های اضافی به مکان‌های واسطه دیگر و همچنین هزینه نگهداری از این چمن مصنوعی و هزینه‌های از این قبیل را نخواهید داشت و صرفا اصل هزینه چمن مصنوعی را می پردازید.

از طرف دیگر چمن مصنوعی که از مرکز ما خرید می کنید شما را همراه با تخفیفات ویژه و استثنایی همراه می‌کند و این سودآوری بسیار زیادی را برای شما در هنگام خرید به همراه می آورد خریدی که از مرکز ما به صورت عمده می کنید ارزش بسیار بالایی دارد به عبارت دیگر شما محصولی را می‌پردازد که ارزش آن بیشتر از قیمت می باشد و در صورتی که بخواهید مطابق با ارزش آن هزینه کنید باید مبالغ بسیار بالاتری را پرداخت نمایید و این یک خرید بسیار دلنشین را برای شما به همراه می آورد.

در صورتی که بخواهید محصول مورد نظر خود را از مراکز عمده با قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه و همچنین کیفیت عالی تهیه کنید کافیست با شماره که در همین سایت قرار می گیرد تماس حاصل فرمایید تا به واحد فروش ما متصل شوید و ضمن آگاهی از آخرین تغییرات قیمت چمن مصنوعی آن را درب منزل تهیه نمایید.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید