مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید موکت ظریف مصور بلور با کیفیت استثنایی

موکت ظریف مصور بلور یک از انواع موکت های تافتینگ ظریف مصور است. که تولید کننده این نوع موکت کشور ایران است و نام برند و تامین کننده آن ظریف مصور است. موکت تافتینگ ظریف مصور بسیار محکم است. چون که  بافت الیاف درون آستر نگه دارنده است. ظاهر زیبا و جذاب این نوع موکت و بافت آن که شبیه فرش است  و دوام بالا توانسته طرفداران خاصی پیدا کند و از این نوع موکت در منازل، دفاتر اداری و مراکز تجاری مورد استفاده قرار می گیرد و کارشناسان طراحی این موکت را به افراد پیشنهاد می دهند.

خرید موکت ظریف مصور بلور با کیفیت استثنایی

عوامل تاثیر گذار در کیفیت طرح موکت

عوامل تاثیر گذار در کیفیت طرح موکت عوامل تاثیر گذار در کیفیت طرح موکت می تواند عواملی مانند: رنگ بندی متنوع و جذاب و چشم گیری داشته باشد تا رنگ های کدر و مهم ترین عامل تاثیر گذار در موکت الیاف تشکیل دهنده و مواد اولیه آن است که در کیفیت و مرغوبیت بسیار تاثیر گذار است که خوشبختانه موکت های ظریف مصور این ویژگی را دارند. دارای طرح های زیبا و چشم گیر باشد و وزن آن سنگین نباشد در حد اعتدال باشد که این ویژگی نشان دهنده چگالی موکت و مقدار در هم تنیدگی پرز های موکت است. یک علت کیفیت بالای موکت نوع بافت آن است این نوع موکت ها از چهار قسمت تشکیل شده اند، پرز موکت، آستر روی کار  آستر زیر کار و چسب بسیار قوی هستند. کیفیت چسب و موادی که برای کار مورد استفاده قرار می گیرد استحکام و ضد حساسیت بودن موکت را تضمین می کند. بخاطر پیشرفت تکنولوژی آب گریز هستند و چرک را به خود نمی گیرند و به راحتی تمیز می شوند، گرد و غبار را جذب نمی کنند. بافت درشت آن یک عامل برای کیفیت بهتر است و این ویژگی عایقی در برابر گرما، سرما، صدا است.

موکت طرح بلور ظریف مصور در رنگهای مختلف

موکت طرح بلور ظریف مصور در رنگهای مختلفموکت کف پوشی بسیار مناسب برای راه پله، اتاق ها بخصوص اتاق خواب است. موکت خاصیت آکوستیک و نرمی، همچنین محافظی برای کودکان است. قطعا هنگامی که برای خرید موکت اقدام می کنید باید متناسب با شرایط منازل و بودجه نوع آن را تعیین کنید اما مرحله نهایی انتخاب رنگ موکت است که باید با دقت فراوان انتخاب شود چون بیشترین تاثیر گذاری را دارد. برای انتخاب رنگ وسایل منزل را مد نظر بگیرید و با تناسب آنها انتخاب کنید، رنگ های خنثی بهترین رنگ ها هستند رنگ های خیلی روشن را انتخاب نکنید چون کثیفی موکت زود قابل مشاهده می شود. طراحان شرکت موکت ظریف مصور با تلاش های فراوان خود توانسته اند بهترین نوع رنگ ها را برای موکت طرح بلور انتخاب کرده اند تا از هر لحاظ چه از نظر مد روز بودن و تمیز بودن و تمام موارد متناسب باشند و خرید را برای مشتریان بسیار آسان کرده اند طیف رنگی موکت های ظریف مصور طرح بلور عبارت است از: بنفش، مسی، قهوه ای، زیتونی را با تناژ های مختلف تولید کرده اند. که رنگ هایی بسیار مناسب و جذاب برای تمام محیط ها هستند و کارایی بالای دارند.

فروش موکت ظریف مصور بلور به کشورهای عربی

فروش موکت ظریف مصور بلور به کشورهای عربیپخش عمده انواع موکت بخصوص موکت ظریف مصور بلور انجام می شود. کارخانه های تولید کننده موکت ظریف مصور بلور با کشورهای عربی و کشور افغانستان در حال ارتباط هستند. و کشور عراق از بهترین وارد کننده های این نوع موکت است. نمایندگان این کشورها با کارشناسان فروش موکت ظریف مصور به صورت حضوری و غیر حضوری در حال ارتباط هستند. بهترین نوع سفارش به صورت غیر حضوری یا آنلاین است نماینده کشور سفارش دهنده با مراجعه به سایت های اینترنتی می تواند انواع محصولات را ببیند و بعد از مقایسه کردن و بعد از مشاوره گرفتن از کارشناسان، با بودجه مورد نظر محصول خود را به صورت عمده سفارش دهند. شرکت ظریف مصور باید به صورت کاملا قانونی و با مجوز از وزارت کشور با روش ارتباطی پستی محصولات را به کشورهای سفارش دهنده ارسال کند.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید