مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید موکت تافتینگ مشهد با بهترین قیمت

کشور ایران در حال حاضر یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع موکت در جهان می باشد. ایرانیان از نخستین کشور هایی هستند که فرش و موکت را اختراع و از آن برای زندگی بهتر و آسایش بیشتری استفاده کرده اند. امروزه کارخانه های تولید کننده موکت در ایران علاوه بر بر آورده کردن نیاز بازار های داخلی شهر ها و استان های مختلف بخش اعظمی از تولیدات خود را به همسایه های دور و نزدیک ارسال میکنند و در اختیار بازار های خارجی قرار می دهند. امروزه موکت تافتینگ مشهد از جمله موکت هایی است که به دلیل داشتن کیفیت بالا از طرفداران زیادی برخوردار است.

خرید موکت تافتینگ مشهد با بهترین قیمت

پر کاربرد ترین طرح های موکت تافتینگ

پر کاربرد ترین طرح های موکت تافتینگ امروزه در بازار فرش و موکت موکت های بسیار زیادی با انواع طرح و رنگ های مختلف وجود دارند. هر کدام از موکت های موجود در بازار به دلیل ویژگی های خاص و منحصر به فردی که دارند بازار فروش و خریداران و طرفداران خاص خود را دارند. امروزه موکت هاب طرح تافتینگ به علت ویژگی های بسیار زیادی که دارند مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته اند. موکت های تافتینگ به علت داشتن پرز های بلند کیفیت بهتری نسبت به دیگر موکت ها را در خود جای داده اند. موکت های طرح تافتینگ به علت داشتن پرز های بلند نسبت به دیگر نوکت ها نرم تر می باشند و در فصول سرد و زمستانی سال گرم تر می باشند و می توانند در مصرف انرژی صرفه جویی به عمل بیاورند. موکت های تافتینگ طرح های بسیار زیبایی را در خود جای داده اند که این ویژگی موجب می شود این موکت ها به راحتی بتوانند جایگزین  فرش بشوند چرا که این موکت ها نسبت به فرش قیمت مناسب تر و مقدور به صرفه ای دارند. از موکت های طرح تافتینگ با توجه به رنگ و طرح هایی که دارند در مکان های مختلف استفاده می شود. در واقع بازار فروش موکت های تافتینگ به دکوراسیون مکان های در نظر گرفته شده بستگی دارد. علاوه بر همه این ها نظر شخصی و سلیقه افراد هم تاثیر بسیار زیادی در به کار رفتن این موکت ها در مکان های مختلف دارد. طرح های موکت تافتینگ تاثیر بسیار ویژه و به سزایی در به کار رفتن در مکان های مختلف دارند. در حال حاضر تولید موکت تافتینگ در بسیاری از کار خانه های تولید موکت انجام می شود که در این میان موکت تافتینگ مشهد از کیفیت و بازار فروش خوبی برخوردار می باشد. قیمت موکت تافتینگ امروزه در فروشگاه ها و مراکز معتبر بازار های فرش و موکت متفاوت می باشد و به عواملی همچون نوع بافت و الیاف به کار رفته در بافت موکت و همچنین بلند بودن یا کوتاه بودن پرز های موکت بستگی دارد.

موکت های تافتینگ از چه موادی تولید می شوند

موکت های تافتینگ از چه موادی تولید می شوند امروزه موکت های تافتینگ از الیاف مختلف تهیه و بافته می شوند.معمولا موکت های تافتینگ موجود در بازار دارای ویژگی های مشترکی می باشند. موکت های تافتینگ معمولا به سه روش مختلف از الیاف های برش خورده، الیاف های برش نخورده و همچنین ترکیبی از این دو تهیه می شوند. که هر کدام از موکت های تولید شده با الیاف و روش های مختلف ویژگی ها خاص و منحصر به فرد خود را دارند.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت موکت تافتینگ

عوامل تاثیر گذار بر قیمت موکت تافتینگ در حال حاضر عوامل بسیار زیادی بر قیمت موکت ها تاثیر گذار می باشد. از جمله این موارد می توان به نوع نخ و الیاف به کار رفته در بافت این موکت ها اشاره کرد. علاوه بر همه اینها برند های موکت تافتینگ موجود در بازار تاثیر بسیار ویژه ای بر قیمت موکت ها دارند. موکت های تافتینگ موجود در بازار به دو دسته پرز بلند و پرز کوتاه تقسیم می شوند که هر کدام از این موکت ها با توجه به بلند بودن و یا کوتاه بودن پرز ها دارای قیمت های متفاوتی می باشند. از دیگر عوامل موثر در قیمت موکت ها می توان به متراژ موکت ها اشاره کرد.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید