مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید موکت تافتینگ ظریف به قیمت عمده

موکت در زمان های گذشته به عنوان یک پوشش مناسب برای منازل به حساب می آید. ولی امروزه با گسترش علم و فنون موکت هایی تولید می شود، که علاوه بر این که به عنوان یک پوشش خوب استفاده می شود. به عنوان یک پوشش مناسب برای گرم کردن سرامیک خانه ها استفاده می شود.
  همچنین به عنوان یک عایق صوتی به حساب می آید. به خصوص در آپارتمان ها کاربرد بسیار زیادی دارد. در ایران شرکت های مختلفی اقدام به تولید انواع موکت می کنند. موکت هایی با رنگ ها و طرح های متفاوتی تولید می شود. یکی از شرکت های مهم و معتبر در امر تولید موکت شرکت ظریف مصور می باشد.
این شرکت یکی از برند های خوب و معروف در این زمینه نمی باشد. موکت تافتینگ ظریف مصور دارای طرح های مختلفی می باشد.

خرید موکت تافتینگ ظریف به قیمت عمده

بیشترین مصرف موکت تافتینگ ظریف در کدام مکان هاست

بیشترین مصرف موکت تافتینگ ظریف در کدام مکان هاست بیشترین مصرف موکت تافتینگ ظریف  درکدام مکان استفاده می شود. برای پاسخ دادن به این سوال باید این مطلب را در نظر بگیرم ،که موکت تافتینگ، موکتی است دارای پرز های بلند این پرزهای بلند با پا گذاشتن برروی آن می توان حس خوب آرامش را تجربه کرد.

کاربرد این نوع موکت بیشتر به عنان دکوراسیون داخلی منزل استفاده می شود. با توجه به این که این نوع موکت در طرح های ساده، پیچیده، اشکال هندسی، تولید می شود. هر کدام از این نوع موکت در خانه های شما دارای کاربرد متفاوتی می باشد. مثلا طرحی که در سالن خانه ها یا اداره ها به کار می رود، طرح ساده و شکیلی می باشد. که باعث می شود سالن خانه شما بزرگ تر به نظر برسد و دارای جلوه گاه خاصی  می باشد.

موکت تافتینگی که در اتاق ها استفاده می شود، نیز بسیار متنوع هست.

موکتی برای اتاق ها باید استفاده شود که با پا گذاشتن بروی آن احساس خرسندی به انسان دست دهد. حتی برای آشپزخانه هم موکت ظریف مصور  دارای موکت های تافتینگ خاصی می باشد. هر طرح موکت تافتینگ دارای جذابیت خاصی برای مصرف کننده دارد.

موکت تافتینگ ظریف چگونه تولید میشود

موکت تافتینگ ظریف چگونه تولید میشود موکت تافتینگ ظریف چگونه تولید می شود؟  برای پاسخ به این سوال باید این مسئله را در نظر بگیریم، که  تولید موکت تافتینگ ظریف اولا توسط کادر مجرب و متخصصانی که به علم روز آشنایی دارند صورت می گیرد. همچنین از الیاف مختلفی در تولید این نوع موکت استفاده می شود.

در ترکیب  رنگ این نوع موکت تنوع  خاصی به کار می رود.الیاف رنگی را با مخلوط کردن چند رنگ استفاده می کنند. از طرح های تصادفی برای طرح های این نوع موکت استفاده می شود. رنگ ها تکی یا ادغام چند رنگ جلوه خاصی به طرح های این نوع موکت می دهد.
حتی رنگ سفیدی که به عنوان تک رنگ در طراحی این نوع موکت استفاده می شود، زیبایی منحصر به فردی به موکت تافتینگ می دهد. این موکت چون دارای پرزهای بلندی می باشد هر نوع طرحی که بروی آن استفاده شود ،آن را زیبا می سازد. به خصوص طرح های ساده، زیبایی این نوع موکت را دو برابرکرده است.
برای تولید این نوع موکت از دستگاه های مخصوصی استفاده می شود، که این دستگاه ها با بقیه دستگاه های که موکت های دیگر را تولید می کند تفاوت دارد.ا ین نوع موکت مکان مناسبی برای بازی کردن فرزندان شما می باشد. این موکت با پرزهای بلند  هیچ گاه پرز های آن نمی خوابد، از بین نمی رود.

صادرات موکت تافتینگ به کشور های مختلف

صادرات موکت تافتینگ به کشور های مختلف با توجه به این که موکت ظریف اقدام به تولید موکت تافتینگ در ابعاد زیاد می کند. این شرکت علاوه بر تامین بازار داخلی بسیاری از اقلام خود را نیز به کشور های دیگر صادر می کنند. کشور هایی که با کیفیت این نوع موکت آشنایی دارند، همیشه تقاضای بسیار زیادی برای وارد کردن این موکت دارند.
شرکت ظریف از طریق ایجاد نمایندگی هایی در کشور های دیگر اقدام به عرضه محصولات خود به این کشور ها می کنند. که این کار هم هزینه بر است و هم این که باعث بروز مشکلاتی می شود.
ولی امروزه این شرکت از طریق فروشگاه های اینترنتی و آنلاین اقدام به بازار یابی برای محصولات خود می کند. حتی برای صادرات موکت تافتینگ به کشور های مختلف از این فروشگاه ها استفاده می کنند.

فروشگاه های اینترنتی انتخاب افراد زیادی برای صادرات تولیدات خود به کشور های مختلف می باشد.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید