مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید و مشخصات فرش ماشینی ۷۰۰ شانه خوب

در این سایت اطلاعات کاملی در مورد مشخصات فرش ماشینی ۷۰۰ شانه خوب و نحوه خرید بهترین نوع این محصولات را به مشتریان ارائه می کنیم.
سال هاست که صنعت فرش ماشینی در ایران فعالیت خود را آغاز نموده و در طول این مدت محصولات از نظر کیفیت و کمیت رشد زیادی داشته اند. فرش های ماشینی در شانه و تراکم مختلف توسط برندهای کوچک و بزرگ در حال تولید هستند و در بین خریداران هم، همین شانه و تراکم به عنوان عامل کیفیت مطرح بوده و تعیین کننده قیمت فرش می باشد.
فرش های ماشینی از کمترین شانه یعنی ۳۵۰ شانه گرفته تا ۱۲۰۰ شانه در حال تولید هستند که هرکدام با توجه به مشخصات و ویژگی هایی که دارند برای مصارف مختلف استفاده می شوند.

ویژگی های فرش ماشینی ۷۰۰ شانه خوب:
در این متن هدف ما توضیح در مورد ویژگی ها و مشخصات فرش های ۷۰۰ شانه می باشد. این مدل فرش ها مدتی پس از تولید فرش های ۵۰۰ شانه وارد بازار شدند. فرش های پانصد شانه قدیمی محصولات بسیار مرغوب و با کیفیتی بودند و مشتریان از کیفیت و دوام این فرش ها رضایت کامل داشتند؛ بنابراین فرش های جدید ۷۰۰ شانه می بایست علاوه بر داشتن این ویژگی ها، یک  یا چند مزیت منحصر به فرد دیگر را در خود می داشند تا نظر مشتریان را جلب نموده و مشتریان مجاب به پرداخت هزینه بیشتر برای خرید آن می شدند.
در طول سال ها فرش های ۷۰۰ شانه متنوعی توسط برندهای مختلف تولید شدند که تنها فرش های ۷۰۰ شانه واقعی که با دستگاه وندویل و بافت HCP بافت می شدند و همچنین فرش های با بافت شونهر آلمان هم که واقعی هستند مورد توجه خریداران قرار گرفته اند و با نام فرش های دستباف گونه به فروش می رسند. این محصولات دارای بافت بهتر و ظریف تر نسبت به فرش های ۷۰۰ شانه قدیمی هستند و تنوع و رنگبندی آن ها هم بیشتر است و تقریبا در سراسر کشور مورد پسند عموم قرار گرفته اند.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید