مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید فرش ۷۰۰ شانه طرح خشتی با قیمت مناسب

در ایران بافتن فرش از زمان های قدیم تاکنون بسیار رواج داشته است و هنرمندان خوش ذوق ایرانی با ساخت نقشه های بسیار زیبا و طراحی های متنوع، نسبت به تولید بهترین فرش های دستی و ماشینی اقدام می نمایند. فرش های بافته شده از بهترین الیاف نخی و مطابق با تکنولوژی های روز دنیا طراحی و تولید شده و ضمن عرضه در بازارهای داخلی به بازار های سراسر جهان صادر می شوند. یکی از فرش های بسیار باقدمت و اصیل ایرانی فرش با طرح خشتی می باشد که نقشه آن ها از خانه ها و مکعب هایی تشکیل شده اند که داخل آن ها طرح های مختلف طبیعت کشیده شده و چشم هر بیننده ای را می نوازد. خرید فرش ۷۰۰ شانه طرح خشتی با قیمت مناسب و با عالی ترین کیفیت ها و به صورت عمده یا جزئی امکان پذیر می باشد.

خرید فرش ۷۰۰ شانه طرح خشتی با قیمت مناسب

خصوصیات فنی فرش ۷۰۰ شانه طرح خشتی

خصوصیات فنی فرش ۷۰۰ شانه طرح خشتی از جمله خصوصیات فرش ۷۰۰ شانه طرح خشتی، می توان به موارد فراوانی اشاره نمود، فرش هفتصد شانه همان گونه که از نام آن پیدا است از نظر تعداد شانه هفتصد گره داشته و از نظر تراکم نیز در حدود ۲۱۰۰ تا ۳۰۰۰ گره را دارا می باشد، تراکم ۲۵۵۰ متداول ترین تراکم آن ها است.

فرش های ماشینی اصل هفتصد شانه دارای هشت الی ده رنگ می باشند. ماشین آلات مورد استفاده برای بافت فرش ۷۰۰ شانه بسیار پیشرفته، مدرن و به روز هستند که در حال حاضر بهترین انواع این ماشین ها در ایران نیز موجود است.

فرش های جذاب و پرطرفدار هفتصد شانه نسبت به دیگر فرش ها ضخامت و دوام بسیار بیشتری را دارا می باشند، هزینه و نرخ این فرش های جذاب و شیک نیز پایین تر از فرش های دیگر با شانه های بالاتر است.

فرش های خشتی از چینش چندین طرح گوناگون داخل مستطیل های مختلف شکل گرفته و به حالت خشتی در آمده و به این دلیل آن ها را به این نام خوانده و آن ها را طرح های خشتی می نامند.

متن و زمینه فرش شبکه بندی شده با انواع اشکال هندسی از جمله مربع و لوزی می باشد و داخل هر یک از این خانه‌ و مکعب ها را با نقش مایه‌هایی از قبیل پرندگان زیبا، شاخه های زیبای گل، گلدان های گل، درختان زیبایی مانند بید و دیگر اشکال ترسیم کرده و هر خانه از نظر محتوا و شکل از خانهٔ مجاور متمایز می باشد.

جایگاه فرش خشتی در خانه های ایرانی

جایگاه فرش خشتی در خانه های ایرانیجایگاه فرش خشتی در خانه های ایرانی بر همگان آشکار است، این فرش ها بسیار اصیل و سنتی می باشند و نشانه هایی از تاریخ اصیل و کهن ایرانی و هنرهای مردمان این سرزمین را در خود جای داده اند، به همین دلیل در ایران مردم در منازل خود بسیار از این فرش های شیک بهره می برند.

با مطالعه تاریخچه فرش خشتی، متوجه خواهیم شد که فرش هایی که در گذشته بافته می شد با توجه به تکنولوژی زمان خود تولید شده و از تراکم کمتری برخوردار بودند و به همین دلیل ظرافت چشم گیر و زیادی در آن ها مشاهده نمی شد.

فرش های تولید شده امروزی با نقشه های متنوع از جمله با نقشه خشتی بافته شده و تراکم بالایی را دارا می باشند که این امکان را به وجود آورده که طرح های بسیار برازنده و نقش منظره های زیبا را در فرش ترسیم کرده و جزئیات آن بسیار شفاف و زیبا و واضح است.

آشنایی با تولید کنندگان فرش در ایران

آشنایی با تولید کنندگان فرش در ایرانآشنایی با تولید کنندگان فرش در ایران باعث می شود که با اطلاع کامل از مشخصات و شانه و تراکم فرش، محصولی با درجه کیفی بالا و نرخ های مناسب را خریداری نماییم.

ایران یکی از قطب های برتر دنیا در زمینه تولید فرش های مختلف دستباف و ماشینی می باشد و فرش های تولید شده در داخل کشور از بهترین الیاف و نخ های باکیفیت و با بهترین دستگاه های رنگرزی و ماشین های بافت تولید شده و با زیباترین نقش و نگار و ضخامت بالا و دوام عالی علاوه بر تامین نیازهای داخلی به بازار های جهانی نیز صادر می شوند.

 فرش با نقشه خشتی با ظرافت های گوناگون برای مصارف مختلف بافته و تولید شده و به بازارهای داخل و خارج از کشور ارسال می شود.

ضخامت بالا و قیمت بسیار مناسب فرش های ماشینی ۷۰۰ شانه و تنوع گوناگون این فرش ها باعث شده که متقاضیان فراوانی داشته باشند، فرش هایی که ضخامت بیشتری دارند، دوام بیشتری را نیز دارا می باشند.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید