مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید فرش ۷۰۰ شانه حوض نقره با کیفیت عالی

وجود قومیت‌های مختلف در اقلیم‌های متفاوت جغرافیای ایران و با الهام گرفتن از سبک زندگی آنها و اساطیر و افسانه‌های هر قوم و حتی سازه‌های تاریخی در طراحی‌های بافت فرش و انتخاب رنگ‌های طبیعی بر گرفته از جغرافیای مناطق باعث شده طراحان فرش‌ها بتوانند طرح‌های زیادی را ایجاد و به دست هنرمندان قالیباف کشور فرش‌هایی با نقوش و کیفیت زبان زد تولید کنند. در این میان فرش ۷۰۰ شانه حوض نقره از نقوشی به یاد ماندی در عرصه صنعت فرش کشور است که علاقه مندان زیادی را به خود جذب نموده است. 

خرید فرش ۷۰۰ شانه حوض نقره با کیفیت عالی

مشخصات فرش ۷۰۰ شانه حوض نقره

مشخصات فرش ۷۰۰ شانه حوض نقره یکی از طرح‌های برجسته و زبان زد بافته شده به دست هنرمندان ایرانی فرش حوض نقره با طرحی بی‌نظیر است. این فرش که توسط طراحان و متخصصان هنر فرش بافی کشور طراحی و تولید شده است تلفیقی از هنر سنتی ایران زمین است که در غالب تولید صنعتی پا به عرصه خود نمایی گذاشته است. به رخ کشیده شدن مهارت دست این توانمندان عرصه هنر و صنعت در قالب فرش‌های در ابعاد مختلف ۶ متر، ۹ متر و ۱۲ متری با تاروپودهای مختلف در قالب فرش حوض نقره در نمونه‌های صادراتی بر رقیبان خارجی این صنعت به وضوح پدیدار است. 
از مشخصات فرش ۷۰۰ شانه می‌توان به رنگبندی منظم و حرفه‌‌ای آن، استفاده ۱۰۰ درصد از نخ خواب درجه یک اکریلیک اشاره کرد. فرش‌های بافته شده با نخ اکریلیک پرز نمی‌دهند و حساسیت زا نیستند و بسیار نرم می‌باشند، این نخ‌ها در قبال پاخوردگی مقاوم هستند و از حالت اولیه خو خارج نمی‌شوند. یکی از راه‌های اطمینان حاصل کردن از کیفیت و اصل بودن بافت این فرش‌ها با نخ اکریلی هت ست لمس نمودن و دست کشیدن سطح قالی می‌باشد چرا که این نخ‌ها حالت چسبندگی ندارند و هنگام دست کشیدن روی آن حس سر خوردن دست القاء می‌شود. (هت ست نخ به فرایندی گفته می‌شود که توسط ان نخ بعد از ریسندگی با بخار و دما تثبیت می‌شود).
فرش حوض نقره با در نظر گرفتن طرح سنتی برای استفاده در دکوراسیون‌هایی که به صورت سنتی طراحی شده‌‌اند توصیه می‌شود. 

بررسی رنگ آمیزی فرش ۷۰۰ شانه حوض نقره

بررسی رنگ آمیزی فرش ۷۰۰ شانه حوض نقره رنگ آمیزی فرش که خود به تنهایی یک هنر محسوب می شود در فرش حوض نقره به خوبی ارائه شده و قدرت طراحی رنگ آمیزی فرش حوض نقره به تنهایی نیز مخاطبان زیادی را به خود جلب می کند. از آنجایی که فرش در بین ایرانیان به عنوان قلب یک خانه محسوب می شود رنگ به کار رفته در آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این تنوع رنگ و طرح در بین فرش ها آنقدر زیاد است که گاهی خریدار را گیج می نماید. در این بین فرش حوض نقره یکی از معدود فرش های است که هر بیننده ای را مبهوت خود می کند. از جمله رنگ های به کار رفته در فرش 700 شانه حوض نقره رنگ آبی، سرمه ای، فیلی، طلایی، بژ، زرشکی، نسکافه ای و غیره است که رنگ زمینه و پایه این فرش رنگ آبی، نسکافه ای، سرمه ای و کرم است. تعداد رنگ بالا در بافت فرش حوض نقره ای این فرش را به مثال یک آبرنگ کرده است. قیمت فروش فرش 700 شانه حوض نقره

قیمت فروش فرش 700 شانه حوض نقره فرش ۷۰۰ شانه حوض نقره از پر فروش‌ترین فرش سال است و با توجه به کیفیت بافت و نخ استفاده در آن با قیمت مناسبی عرضه شده، در عین حال با توجه به اینکه خرید انواع فرش هزینه بر می‌باشد و در مواردی گران قیمت نیاز است که در انتخاب فرش دقت بالایی صورت بگیرد. در بین فرش‌های در کلاس حوزه نقره که در شانه‌های مختلف عرضه می‌شود طرح ۷۰۰ شانه آن از مناسب‌ترین قیمت برخوردار است. جهت اطمینان از انتخاب فرش مورد نیاز می‌توانید از فرش‌های مختلف ارائه شده در این سایت بازدید نمایید و اطلاعات ارائه شده آنها نیز مطالعه و سپس نصبت به آن اقدام به خرید نماید. 

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید