مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید فرش های ماشینی زیبای دستباف گونه

به چه فرش های فرش دستباف گونه گفته می شود؟ این فرش ها دارای چه مشخصاتی هستند؟ برای خرید زیباترین فرش های ماشینی دستباف گونه از کجا اقدام کنیم؟
ایران یکی از کشور های مطرح در زمینه تولید فرش ماشینی است، توجه به تولید فرش با کیفیت روز به روز در کشور ما بیشتر می شود. برخی از فرش های ماشینی به قدری زیبا هستند که تشخیص آنها از فرش های دستباف کمی سخت به نظر می رسد. بهترین فرش های ماشینی ایرانی در کاشان بافته می شود. فرش کاشان سهمی در حدود ۷۵ درصدی از کل محصولات فرش ماشینی کشور دارد. استفاده از تکنولوژی های روز باعث شده جدیدترین فرش های ماشینی در ایران بافته شوند و ایران در تولید انواع فرش در جهان پیشگام باشد.

مشخصات انواع فرش های دستباف گونه

فرش دستباف گونه به فرشی گفته می شود که وقتی از پشت به آن نگاه می کنید خیلی با فرش دستباف فرقی نداشته باشد. فرش های ۷۰۰ شانه و بیشتر به فرش های دستباف گونه معروف هستند، این فرش ها به قدری زیبا هستند که نخ تار در آنها دیده نمی شود. علت این امر تراکم بیشتر فرش و نوع تولید آنها است، فرش های دستباف گونه عمدتا از پلی استر و اکریلیک بافته می شوند.
برای خرید زیباترین فرش های ماشینی ایرانی می توانید از طریق سایت های معتبر و مراکز خرید معتبر اقدام کنید. نمایشگاه های فرش امروزه زیباترین فرش ها را به فروش می رسانند.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید