مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه ماهور

شرکت فرش ماهور در کجا قرار داشته و چه سالی تاسیس شده است؟ از کجا می توان نسبت به خرید بهترین فرش ۱۰۰۰ شانه ماهور اقدام کرد؟
فرش هنری است که نشان می دهد ایرانیان از ابتدا به آن به نگاه فقط یک کف پوش نمی کنند. ایجاد نقش و نگار های مختلف حاکی از آن است ایرانیان از دیر باز به فکر زیبایی منازل بوده و در کل ایرانی ها زیبا پسند و هنرمند بوده اند، فرش ها نماد ایرانیان باستان را با تار و پود گره می زند و به زبیایی آنها را متبلور می شوند. فرش در کاشان قدمت قابل توجهی دارد. اما این مختص فقط فرش دستباف نمی باشد، کاشانی ها اولین فرش های ماشینی ایران را در بیش از ۴۰ سال پیش ساخته اند. امروزه کارخانه های متعددی در این شهر فرش ماشینی تولید می کنند.

تاریخچه و مشخصات فرش های شرکت ماهور

شرکت تولیدی نیما بافت با هدف نواوری و صادارت فرش در سال ۱۳۷۶ در کاشان و با نام تجاری فرش ماهور تاسیس شد. این شرکت با بهره گیری از علم روز دنیا و استفاده از آزمایشگاه های تخصصی صنعت فرش امروزه نام خود را به عنوان یکی از برندهای فرش معرفی کرده است. تنوع در طرح و رنگ از ویژگی های این کارخانه است.
امروزه امکان خرید فرش ماشینی دستباف گونه ۱۰۰۰ شانه ماهور با طرح های مختلف که ۸ رنگ بوده و تراکم ۳۰۰۰ دارند از طریق سایت ها و مراکز خرید فرش امکان پذیر است. طرح آراد یکی از طرح های محبوب این شرکت به شمار می رود.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید