مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه دستباف گونه

فرش ماشینی دستباف گونه به چه معناست؟ چرا ما به یک فرش دستباف گونه می گوییم؟ از کجا نسبت به خرید اینگونه فرش ماشینی اقدام کنیم؟
فرش های ماشینی بیش از ۴۰ سال است در ایران تولید می شوند. کاشانی ها اولین فرش های ماشینی را تولید کرده اند. فرش های ماشینی بر اساس شانه، تراکم و… تقسیم بندی می شوند.

به چه فرش هایی دستباف گونه می گوییم؟

به فرش های بیشتر از ۷۰۰ شانه فرش دستباف گونه می گوییم. وقتی شما به یک فرش دستباف از پشت نگاه می کنید نخ های تار آن را نمی بینید، که به علت سبک بافت این فرش ها است، اما در فرش ها ماشینی چون نخ ها دور نخ تار گره زده نمی شوند نخ تار دیده می شوند، در این حالت آنها به شکل U و با چسب مستحکم می شوند. در فرش های ۷۰۰ شانه و به بالا و به علت بافت بهتر و تراکم بیشتر نخ تار ها دیده نمی شوند لذا به آنها فرش ماشینی دستباف گونه گفته می شود. فرش های دستباف گونه ریز نقشه بوده و از زیبایی خاصی بر خوردار هستند.
امروزه شما می توانید با مراجعه به مراکز خرید فرش و سایت های اینترنتی معتبر نسبت به خرید فرش ۱۰۰۰ شانه دستباف گونه خوب اقدام کنید، در خرید این فرش ها دقت کنید که رنگ آنها با دکوراسیون منزل شما هماهنگی داشته باشند. اگر نور منزل شما کم است است فرش های رنگ گردویی استفاده نکنید و اگر منزل پر رفت و آمد دارید فرش های رنگ روشن خریداری نکنید.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید