مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید فرش سرمه ای ۷۰۰ شانه با کیفیت استثنایی

 فرش یکی از کالا های ضروری و لازم‌ هر خانه است و بازار فروش و تقاضای بسیار بالایی دارد به همین‌ خاطر است که تولید کنندگان فرش بسیار زیادی داریم همچنین فرش ها در دو نوع ماشینی و دست بافت تولید می شوند که نوع ماشینی رایج تر و نوع دست بافت آن خاص و مقداری گران تر بوده

فرش ها تراکم‌های مختلفی دارد و شانه به تعداد گره ها در عرض فرش گفته می شود. فرش سرمه ای ۷۰۰ شانه و همه فرش های ۷۰۰ شانه فرش های مرغوبی هستند.

خرید فرش سرمه ای ۷۰۰ شانه با کیفیت استثنایی

نکات تاثیر گذار در انتخاب فرش سرمه ای

نکات تاثیر گذار در انتخاب فرش سرمه ای همه تولید کنندگان فرش طرح های بسیار متنوع از فرش ها را برای رفع نیاز مشتریان و طرفداران تولید می کنند و با پیشرفت در عرصه بافندگی فرش هر روز بر این تنوع افزوده می شود و فرش های ماشینی نیز کیفیت بهتری پیدا می کنند.

کارخانه فرش کاشان طرح سی رنگ سرمه ای  ۷۰۰ شانه با تراکم ۲۵۰۰ را تولید کرده این فرش به دلایل زیادی که چند مورد محدود از آن را ذکر می کنیم طرف داران زیادی در داخل و خارج کشور دارد و باید بدانیم که فرش کاشان بزرگترین تولید کننده و صادر کننده فرش در کشور است چرا که تمام تولیدات این کارخانه مطابق با استاندارد های بین المللی و داخلی بوده . انتخاب فرش سرمه ای به چند علت است مثلا در این طرح از فرش از انواع رنگ‌ها ی زیبا و گرم استفاده شده که جلوه خاص و زیبایی را به ان بخشیده و ویژگی دیگر فرش های کاشان این است که به هیچ عنوان از نخ های نا مرغوب و پلاستیکی استفاده نمی کند چون این نخ ها عمر فرش را کاهش داده و زود فرسوده شده و کیفیت خود را از دست می دهد بلکه تمام‌ فرش ها با نخ اکریلیک است بسیار نرم و غیر حساسیت زا است تازه دیر کثیف می شود و زود هم‌ تمیز می شود.

انواع طرح های فرش ۷۰۰ شانه با رنگ سرمه ای

انواع طرح های فرش ۷۰۰ شانه با رنگ سرمه ای همان طور که در بالا عرض کردیم فرش های ۷۰۰ شانه جز فرش های مرغوب محسوب شده و طرفداران زیادی دارد چون قیمت آن ها نسبتا پایین است و چون هر روزه صنعت فرش پیشرفت کرده به طبع به تعداد طرح های فرش ۷۰۰ شانه افزوده شده و مشتریان هیچ محدودیتی برای خرید فرش مورد نظر خود ندارند همچنین فرش ۷۰۰ شانه در سه تراکم هزار، دو هزار و پانصد و سه هزار تولید می شود. ایت را هم بدانیم ‌که تنها تراکم فرش در کیفیت فرش تاثیر ندارد بلکه جنس نخ به کار برده شده، رنگ استفاده شده و هزاران عامل دیگر در کیفیت یک فرش مرغوب موثر است.

به علت دانش کم ‌و نا کافی بیشتر مردم درباره انواع فرش برخی از سود جویان از این قضیه استفاده کرده و فرش های نا مرغوب را با قیمت گزاف می فروشند. فرش مرغوب و با کیفیت بوی نفت و مواد نفتی نمی دهد، خیلی نرم و لطیف است و هم چنین رنگ های به کار رفته در آن شفاف است اگر فرشی هر کدام از این ویژگی ها را نداشته باشد نا مرغوب و بی کیفیت است و یا درصد بسیار بالایی ناخالصی دارد.

وضعیت صادرات فرش به کشوهای خاورمیانه

وضعیت صادرات فرش به کشوهای خاورمیانه چون ما تولید کنندگان فرش بسیاری در شهر های کوچک و بزرگ کشورمان داریم و همه آن ها در فرش هایی با طرح های مختلف و در انواعی از  کیفیت ها تولید می کنند  هم وطنان عزیز می توانند فرش را بدون واسطه و با قیمت بسیار پایینی خریداری کنند.

وضعیت صادرات فرش در کشورمان بسیار امیدوار کننده مورد رضایت است چون بسیاری از فرش های تولیدی مطابق با استاندارد های بین المللی بوده و همچنین از بسیاری از کشور های خارجه و همچنین کشور های خاورمیانه خواهان و طرفداران زیادی دارد و یک صنعت پول ساز برای تولید کنندگان کشورمان رقم زده است.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید