مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید فرش ریز ماهی ۷۰۰ شانه با کیفیت عالی

کشور عزیزمان ایران یکی از بزرگ ترین صادر کننده های فرش در جهان محسوب می شود این صنعت یکی از صنایع پول ساز و اشتغال زا است.

در مرحله تولید، عرضه، فروش و صادر می تواند بسیار برای کشور پول ساز باشد

فرش ریز ماهی ۷۰۰ شانه یکی از طرح های قدیمی و بسیار پر طرفدار فرش ایرانی است که تلفیقی از رنگ ها بافته می شود‌ و این طرح متعلق به فرش کاشان می باشد.

خرید فرش ریز ماهی ۷۰۰ شانه با کیفیت عالی

ویژگی های مهم فرش ریز ماهی ۷۰۰ شانه

ویژگی های مهم فرش ریز ماهی ۷۰۰ شانه همان طور که در بالا ذکر کردیم طرح فرش ریز ماهی ۷۰۰ شانه از طرح های قدیمی کارخانه فرش کاشان است این کارخانه در باف فرش های خود از نخ اکرولیک استفاده می کند این نوع نخ بسیار نرم‌و پنبه ای، غیر حساسیت زا و بدون پرز دهی است.

ویژگی فرش ریز ماهی ۷۰۰ شانه:

طرح ریز ماهی ۷۰۰ شانه تلفیقی از ۸ رنگ است که با نظم خاصی به کار رفته است و همچنین این طرح یک طرح ایرانی بوده و حاصل زحمات  طراحان عزیزمان است.

فرش دو ردیف گره در طول و عرض دارد که به تعداد گره های عرضی شانه می گویند و همچنین در بین گره های طولی و عرضی ارتباط وجود دارد.۷۰۰شانه تراکم فرش را نشان می دهد و در بین‌ فرش های ماشینی جز مرغوب ترین و با کیفیت ترین فرش ها محسوب می شود.

فرش ریز ماهی ویژگی های بسیار زیاد دیگری هم دارد.

خرید فرش ریز ماهی مرغوب:

متاسفانه به علت دانش اندک ‌مردم درباره فرش برخی از سود جویان فرش با ناخالصی بسیار بالا و یا مارک تقلبی می فروشند که به ضرر خریدار است. برای این که بتوانیم باکیفیت را از فرش بی کیفیت تشخیص دهیم باید به چند نکته توجه کنیم:

  • فرش با کیفیت بسیار ترم تر و لطیف تر است
  • بوی نفت و مواد نفتی نمی دهد
  • رنگ شفاف تری نسبت به فرش های بی کیفیت دارد

نبود هر کدام ‌از ویژگی بالا نشانه بی کیفیت بودن فرش یا دارای ناخالصی بسیار بالا است.

فرش ریز ماهی ۷۰۰ شانه در ابعاد مختلف

فرش ریز ماهی ۷۰۰ شانه در ابعاد مختلف از آنجا که می دانیم فرش یکی از کالا های ضروری و اجتناب نا پذیر هر خانه ای است بنابراین مشتری و متقاضیان بسیار زیادی دارد و برای این که بتوانند نیاز های تمام مشتریان نه تعدادی از آن ها را رفع کنند تمام تولید کنندگان فرش  در انواع دست باف و ماشینی اندازه های مختلف در ابعاد متفاوت تولید می کند باید توجه کنیم که َتابلو فرش های اندازه کوچک تری دارند.

اندازه و ابعاد فرش در تراکم ‌فرش تاثیری ندارد و در سه اندازه شش متری، نه متری و ۱۲ متری تولید می شود 

چه کسانی فرش ریز ماهی 700 شانه می خرند؟

چه کسانی فرش ریز ماهی 700 شانه می خرند؟ فرش های ماشینی ۷۰۰شانه واقعی داری ۷۰۰گره در عرض و هزار،دو هزار و یا سه هزار گره در طول دارد و جز فرش های پر طرف دار است و قیمت مناسب و پایینی دارد 

فرش های هزار شانه به علت تراکم بالا تر شباهت بسیار زیادی به فرش های دست بافت دارد و مرغوبیت بیشتری نسیت به فرش های ۷۰۰ شانه دارد. فرش هزار شانه پر فروش ترین فرش های همه تولید کنندگان فرش است.

فرش هزار و دویست شانه جز فرش های لوکس به حساب می آید و پرز دهی ندارد. فرش های هزار و دویست شانه صادراتی هستند چرا که مورد پذیرش استاندارد های جهانی برای صادرات است و همچنین از کشور های خارجی تقاضای بسیار بالایی دارد و برای کشور عزیزمان ایران ارز آوری دارد.

کشورمان ایران جز تولید کنندگان و صادر کنندگان بزرگ فرش محسوب می شود خرید فرش در ایران بدون واسطه است و به همین دلیل با کمترین و مناسب ترین قیمت به دست مصرف کننده و خریدار می رسد و این حجم از تولید کنندگان و تولیدات نیاز به بازار های فرش در داخل و خاج کشور دارد 

فرش های دست باف خاص هستند و مشتریان خاص خود را دارد و همچنین بیشترین درصد از فرش های صادراتی را به خود اختصاص داده و بافندگان عزیز با جان و دل آن ها را می بافند بنابراین گران بها تر و با ارزش تر هستند.

مهدی نوری والا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید