مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده فرش ۷۰۰ شانه روشن ارزان

فرش ۷۰۰ شانه روشن به دلیل نرمی و لطافت بسیار زیادی که دارد برای خانه های لوکس و امروزی انتخاب بسیار عالی می باشد. مهم ترین نشانه ای که افراد زمان خرید فرش ۷۰۰ شانه به آن دقت می کنند فراوانی رنگ در آن است. فرش ۷۰۰ شانه هشت رنگ و فرش ۷۰۰ شانه 10 رنگ با تفاوت قیمت بسیار کمی ارائه می شوند. لذا پیشنهاد ما به شما برای پوشش سطوح مختلف و نسق بخشیدن به محیط، انتخاب فرش ۷۰۰ شانه روشن است.

خرید عمده فرش ۷۰۰ شانه روشن ارزان

انواع طرح های فرش ۷۰۰ شانه روشن

انواع طرح های فرش ۷۰۰ شانه روشنطرح های فرش ۷۰۰ شانه روشن شامل:

 • فرش ۷۰۰ شانه طرح ریحانه
 • فرش ۷۰۰ شانه طرح ماهی
 • فرش ۷۰۰ شانه طرح نسترن
 • فرش ۷۰۰ شانه طرح باغ ارم
 • فرش ۷۰۰ شانه طرح سیمرغ
 • فرش ۷۰۰ شانه طرح ارشیدا
 • فرش ۷۰۰ شانه طرح هالیدی
 • فرش ۷۰۰ شانه طرح کهکشان

روش نگهداری از فرش های روشن

روش نگهداری از فرش های روشنمعمولا فرش های روشن یا سفید و کرم مورد توجه اکثر سلیقه ها می باشد. اما نکته حائز اهمیت و اجتناب از خریدن آن بحث نگهداری از فرش روشن است، فرقی نمی کند لباس روشن باشد یا فرش روشن زیرا نیاز به مراقبت و نگهداری بیشتری نسبت به کالاهای همسان خود در رنگ های تیره دارند.

تنظیف کردن فرش روشن:

برای امتناع از شستن پیاپی فرش و سختی های آن می توانید فرش روشن را در همان جای خود در خانه تمیز کنید. معمولا فرش های روشن در 2 صورت نیاز به پاک کردن پیدا می کنند که در زیر برایتان شرح خواهیم داد:

لک شدن سطح فرش

اگر فرش شما دچار لکه ای شود، ابتدا باید نوع لکه را تشخیص دهید سپس از محلول سازگار با آن لکه استفاده کنید تا به آسانی لکه ناپدید شود.

آشنایی با مهمترین لکه ها و محلول سازگار با آن:

 1. لکه چربی یا روغن : بهترین روش برای از بین بردن لکه ی چربی یا روغن استفاده از مایع ظرفشویی است، مقداری مایع ظرفشویی را با یک استکان آب ولرم ترکیب کرده و سپس درون بطری شیشه شور بریزید و اسپری کنید روی لکه چربی، برای لکه های بزرگتر این عمل را چندبار تکرار کنید و در نهایت با پارچه یا حوله آن مکان را خشک کنید.
 2. لکه دوده روی فرش: نمک برای از بین بردن لکه دوده بسیار موثر است، مقداری نمک روی لکه ریخته و بعد از ساعاتی آن قسمت را جاروبرقی بکشید.
 3. لکه جوهر خودکار : استفاده از ماست کم چرب توصیه می شود، زیرا ماست حلال جوهر است. مقداری ماست روی لکه بریزید و سپس با قاشق جمع کنید تا کاملا ناپدید شود.
 4. لکه های غلیظ قهوه ای روی فرش : اینگونه لکه ها به راحتی از بین نمی روند باید از محلول قوی تری استفاده کنید. کافیست نوشابه را با آب مخلوط نمایید.
 5. لکه ی خون، مدفوع یا تخم مرغ : برای پاک کردن آنها باید از محلول سرکه سفید، صابون و نمک در آب ولرم استفاده کنید.
 6. چسبندگی مانند آدامس : کافیست مقداری یخ را در پارچه ای بپیچید و روی محل بگذارید تا خشک شود سپس با قاشق آن را از فرش جدا کنید.

کدر شدن یا مات شدن فرش:

معمولا دلیل کدر شدن فرش کثیفی یا وجود گرد و خاک است. اما در مواردی بدلیل از بین رفتن الیاف فرش، فرش کدر می شود. زمانی که فرش روشن شما کدر می شود می توانید آن را با یک تکه دستمال آغشته به محلول روشن کننده پاک کنید. اما مراقب باشید که زیاد از مواد شیمیایی استفاده نکنید تا بافت فرش آسیب نبیند. لذا می توانید محلول های طبیعی دست ساز و پاک کننده قوی درست کنید، مانند آبلیمو یا سرکه در آب که بسیار موثر است.

مقایسه قیمت فرش ۷۰۰ شانه با فرش ۱۰۰۰ شانه

مقایسه قیمت فرش ۷۰۰ شانه با فرش ۱۰۰۰ شانهفرش هزار شانه با تراکم 3 هزار با فرش ۷۰۰ شانه با تراکم 2550 از حیث ظاهر و نو بافت یکسان نیست و همچنین قیمت فرش ها هم در بازار تفاوت دارد. برای درک بهتر تفاوت میان فرش ۷۰۰ شانه با فرش ۱۰۰۰ شانه نیاز است مفهوم شانه و تراکم را بدانیم، یعنی فرش ۱۰۰۰ شانه با تراکم 3000 ، هزار گره در یک متر از عرض فرش و سه هزار گره در یک متر از طول دارد. پس هرچه تعداد گره ها زیادتر باشد، الیاف بافته شده ظریفتر بوده و فرش رخ بهتری دارد.

اختلاف قیمت فرش ۷۰۰ شانه با فرش ۱۰۰۰ شانه

همانگونه که عرض کردیم در فرش ۱۰۰۰ شانه الیاف بافته شده ظریفتر بوده و این ظرافت سبب شده تا رخ بهتری داشته باشد و از نظر ظاهری زیباتر شود. همچنین بدلیل استفاده از الیاف ظریف تر در فرش ۱۰۰۰ شانه، فرآیند هیت ست شدن با بخار انجام می شود تا استقامت نخ زیاد شود که این موضوع سبب کاهش پرزدهی فرش خواهد شد. لذا طبق ویژگی های گفته شده قیمت این فرش در بازار بیشتر است و فروش بهتری هم در بازار و مخصوصا شهرهای بزرگ دارد.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید