مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید زیباترین فرش های ماشینی پاتریس

کارخانه فرش پاتریس در چه سالی تاسیس شده و چه محصولاتی تولید می کند؟ زیباترین فرش های این شرکت چه مشخصاتی داشته و برای خرید آنها از کجا اقدام کنیم؟
فرش ماشینی امروزه یک کالای اساسی و مورد نیاز برای همه افراد است، طیف وسیع قیمت این محصول باعث شده هر کس با هر توان مالی قادر به خرید فرش ماشینی باشد، عمده فرش های ماشینی ایران در کاشان تولید می شود، تولیدات این شهر باعث شده کشور ایران پنجمین صادر کننده فرش ماشینی در جهان باشد، بیش از ۱۰۰۰ واحد در این زمینه در کاشان مشغول به کار هستند، یکی از این شرکت ها نیز شرکت فرش پاتریس است، در ادامه این شرکت و محصولات آن را برای شما مختصری توضیح خواهیم داد.

ویژگی های محصولات فرش پاتریس

فرش پاتریس که نام تجاری شرکت ستاره طلایی دلیجان است، این شرکت امروزه به پشتوانه سه دهه تجربه خود، و استفاده از جدید ترین تکنولوژی ها انواع فرش های ماشینی ۱۰۵۰ شانه، ۷۰۰ شانه، ۵۰۰ شانه و… را با تراکم های مختلف و مشخصات مختلف تولید می کند، الیاف این فرش ها عمدتا از پلی استر و اکریلیک است. فرش های اکریلیکی به نرمی فرش های پلی استری نیستند اما ماندگاری بیشتر آنها باعث شده جز فرش های محبوب باشند.
برای خرید بهترین محصولات این شرکت شما می توانید از طریق نمایندگی های این شرکت، نمایشگاه های فروش فرش و سایت های معتبر در این زمینه اقدام کنید.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید