مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید زیباترین فرش ماشینی طرح بته ای

به چه فرش هایی فرش بته ای گفته می شود؟ این فرش های زیبای ماشینی دارای چه مشخصاتی هستند؟ زیباترین فرش های ماشینی طرح بته ای را از کجا خریداری کنیم؟
یکی از علت های محبوبیت فرش های زیبای ایرانی تنوع در طرح و نقش آن است، این تنوع باعث شده هر شخصی با هر سلیقه ایی بتواند طرح مورد علاقه خود را پیدا کند، در خرید فرش نکته مهم این است شما فرشی بخرید که بیشترین هماهنگی را با دکوراسیون شما داشته باشد، وقتی طرح فرش زیادی وجود دارد یعنی اینکه بلاخره فرشی پیدا می شود که بر میل شما و مطابق با دکوراسیون شما باشد، فرش های کلاسیک که بیشترین طرفدار را دارند در طرح هایی مثل طرح لچک و ترنج، اسلیمی، افشان، خشتی، ماهی، طرح بته و… تولید شده و به بازار عرضه می شوند، در ادامه فرش های ماشینی طرح بته ایی را برای شما همراهان عزیز معرفی خواهیم کرد.

مشخصات فرش های ماشینی طرح بته ای

این فرش های زیبا عمدتا در کاشان بافته می شوند و ۵۰۰ تا ۱۲۰۰ شانه هستند، فرش های ماشینی جدید بسیار ریز نقشه هستند و دارای ۱۲۰۰ شانه و تراکم ۳۶۰۰ می باشند، در طرح های بته ای که تجرید یافته از درخت سرو است، بته های سرکج که به بته های جقه نیز معروف هستند در این گونه فرش ها با طرح های بسیار متنوع و اشکال بسیار مختلفی تولید می شوند. برخی از طرح های فرش بته ایی شامل بته جقه، بته شاخ گوزن، بته خرقه ایی، هشت گل، هشت بته و… می باشد. عمده این فرش های کلاسیک از الیاف اکریلیک بافته می شوند.

خرید بهترین فرش های طرح بته

برای خرید بهترین فرش های ماشینی با طرح های متنوع از جمله طرح بته شما می توانید از طریق سایت های معتبر و مراکز فروش بهترین فرش های ایرانی اقدام کنید. بعد از خرید این فرش های زیبا آنها را از نور خورشید و رطوبت دور نگه دارید تا بیشتر عمر کنند.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید