مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید جدیدترین فرش های ماشینی پاتریس

کارخانه پاتریس چه محصولاتی تولید می کند؟ جدید ترین و زیباترین فرش های ایرن شرکت دارای چه مشخصاتی هستند؟ برای خرید زیباترین فرش های ماشینی پاتریس از کجا اقدام کنیم؟
فرش ماشینی به خاطر ارزان بودن امروزه تقریبا در تمام خانه ها وجود دارد، تصور یک خانه بدون فرش غیر ممکن است، انواع فرش های ماشینی زیبا در ایران تولید می شود، به واسطه کیفیت این فرش ها و البته حجم بالای این تولیدات ایران پنجمین صادر کننده بزرگ فرش ماشینی در جهان است، این تولیدات با کمک به روز ترین ماشین آلات آلمانی و بلژیکی انجام می شود، فرش های ایرانی همواره به روز ترین محصولات را تولید کرده و به بازار های جهانی ارائه می کنند.

مشخصات فرش های جدید پاتریس

شرکت فرش پاتریس یکی از کارخانه های بیشمار ایرانی در زمینه صنعت فرش است، این شرکت بیش از ۳ دهه پیش تاسیس شده است، این شرکت انواع فرش های ماشینی ۱۰۵۰ شانه، ۷۰۰ شانه و ۵۰۰ شانه تولید می کند. این فرش ها در طرح هایی ماننند لچک و ترنج، افشان و خشتی تولید می شوند، فرش های لچک و ترنج البته بیشترین بازار را دارشته و بیشتر مورد پسند عموم مردم هستند، اما اگر شما می خواهید منزل خاص تری داشته باشید فرش های خشتی گزینه مناسبی هستند. فرش های این شرکت از پلی استر یا اکریلیک بافته می شوند.
برای خرید زیباترین محصولات این شرکت شما می توانید از طریق نمایندگی های این شرکت در سراسر کشور و سایت های معتبر اقدام کنید.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید