مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید تابلو فرش سه بعدی با بهترین کیفیت

فرش ایرانی از دیرباز یکی از برترین هنر ایرانیان بوده است و علاوه بر اینکه فرش تاریخچه چندین ساله دارد، تابلو فرش نیز یکی از هنرهای بی بدیل و زیبای ایرانیان است که تابلو فرش سه بعدی یکی از انواع این هنر زیبا و خیره کننده می باشد. عموما تابلو فرش به فرشهایی گفته می شود که جنبه زینتی دارند و در خانه های ایرانی برای تزئین استفاده می کنند.

خرید تابلو فرش سه بعدی با بهترین کیفیت

آشنایی مختصر با تابلو فرش سه بعدی

آشنایی مختصر با تابلو فرش سه بعدی تابلو فرش های ایرانی دو بعدی تا مدتی جزو زیباترین تابلوهای تزئینی بودند ولی با به عرصه آمدن تابلو فرش  سه بعدی، هنر فرش ایرانی زیبایی خیره کننده ای از این هنر را به جهان عرضه کرد.            تابلو فرش سه بعدی سر در مسجد شاه عباس اصفهان بزرگترین تابلو فرش است که بافت آن بیش چهار سال طول کشیده است. کوزه اولین اثر حجمی بافی یا همان سه بعدی بافی است و طراحی آن از طبیعت الهام گرفته شده است و گلاب دان ، تنگ برجسته ، پیکر حضرت مریم و تخت جمشید از جمله این هنر ارزشمند ایرانی هستند.  طرح های سه بعدی دارای همتای مشابه نیستند و هرگز امکان بافت دو نمونه مشابه وجود ندارد.                            

مراحل بافت تابلو فرش های سه بعدی

مراحل بافت تابلو فرش های سه بعدی دو ایده در تابلو فرش سه بعدی وجود دارد :  1. نقش فرش سه بعدی که برای بافت تابلو فرش استفاده می شود و به تابلو فرش با《نقش سه بعدی》معروف است و در این روش پیاده سازی نقش فرش به صورت سه بعدی است.

2. چله کشی فرش سه بعدی که فرش حاصل از لحاظ فضا دارای سه بعد می باشد و با تغییر در ساختار هندسی چله فرش، فرشی که بافته می شود، دارای فضای سه بعدی است و چند دار چله کشی هم زمان باهم ادغام می شوند و کارگاه متحدی تشکیل می شود. روش چله کشی در هر دار مطابق با اصول چله کشی سنتی است و برای ایجاد الگوی سه بعدی فضایی از دارهای مختلف و در زاویه های مختلف گره ها را می زنند.  در این روش برای ایجاد سطوح برجسته و بعد دادن به ابعاد هندسی ساختار مطابق با طراحی فرش از دارهای مختلف که با زوایای هندسی مناسبی نسبت به هم قرار گرفته اند، استفاده می شود.تابلوی سه بعدی ابوالقاسم فردوسی که از پنج دار تشکیل شده است، در 8 زاویه مختلف از هم قرار گرفته است و تارها و خامه آن از جنس ابریشم ، کرک و از رنگ های گیاهی استفاده شده است. روش خط زنی یا دور گیری نقش ها معمولا روی تابلوهای رج باف بالا که از رج باف 70 به بالا هستند، می توان اجرا کرد و علتش این است که نقوش در این فرش ها بسیار کوچک هستند و نیاز به حجم زیادی ندارند.  خط زنی بهترین نوع برجسته را به کار ما ارائه می کند و حجمی زیبا را بر فرش ایجاد می کند ولی اگر نقش ها در این نوع  فرش ها به صورت حجیم کار شوند، کیفیت و زیبایی فرش را پایین می آورد و مانند فرش های رج پایین نشان می دهد.  قیچی های مخصوص برجسته سازی در این روش بسیار تخصصی و ظریف می باشند که قیچی های سر سوزنی نوعی از این قیچی ها هستند که بسیار ظریف و برنده هستند که بتوان با آنها نقش های بسیار ریز را برجسته نمود.  اجرای این روش با ریزه کاری های فراوانی همراه است که استادکار باید با حوصله و صبر زیاد این کار را انجام دهد تا ظرافت و زیبایی فرش حفظ شود، زیرا فرشهایی که با این روش بافته می شوند بسیار گرانبها و نفیس هستند.  انواع متنوع از تابلو فرشها در ایران توسط هنرمندان بافته می شود که از لحاظ رنگ و طرح و ظرافت باهم متفاوت هستند، در نتیجه بسته به این گزینه ها قیمت هرکدام متفاوت است.

فروش انواع تابلو فرش های سه بعدی

فروش انواع تابلو فرش های سه بعدی فروش انواع تابلو فرش سه بعدی در مراکز فروش بسته به نوع و کیفیت و ظرافت قیمت های مختلفی دارد که نسبت به تابلوهای ماشینی قیمت بالاتری دارند.  امروزه می توان از طریق فروشگاههای اینترنتی تابلو فرش مورد پسند خود را سفارش داد و به راحتی درب منزل دریافت کرد.                                                                  

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید