مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید تابلو فرش اسب با بهترین کیفیت

در هر فرهنگی خانه محل امن و آسایش هر خانواده ای است که طبق نظرات روانشناسان دیزاین و طراحی خانه امری مهم در روحیه افراد هر خانواده دارد. 

هر فردی دوست دارد در خانه ای زیبا لحظه های خود را سپری کند به همین دلیل طراحی و دکوراسیون خانه امری مهم و ضروری ست .

یکی از گزینه های زیبا و چشم نواز در دکوراسیون خانه وجود انواع تابلو فرش است .  تابلو فرش های زیبا با طرح ها و نقش های مختلف سالیانی طولانی زینت بخش خانه های ایرانیست. در سبک کلاسیک دکوراسیون خانه یکی از مهم ترین ارکان استفاده ازتابلو فرش ها با طرح و رنگ های هستند که حس  خوب آرامش را برایمان می آورد.

تابلو فرش اسب میتواند گزینه ای مناسب برای خانه هایمان باشد .

خرید تابلو فرش اسب با بهترین کیفیت

درجه بندی کیفی انواع تابلو فرش

درجه بندی کیفی انواع تابلو فرش تابلو فرش ها انواع و اقسام متفاوتی دارند از جمله مهم ترین تقسیم بندی تابلو فرش ها میتوان به تابلو فرش دستباف و ماشینی اشاره کرد. 

تقسیم بندی دیگر راجع به تابلو فرش ها نقشه و طرح های آنان است.

و همچنین از نظر مواد به کار رفته که مهم ترین گزینه در تعیین کیفیت فرش هاست .شامل فرش های ابریشمی،کرکی و پشمی

میزان محبوبیت تابلو فرش های طرح اسب

میزان محبوبیت تابلو فرش های طرح اسب

تابلو فرش ها انواع مختلفی طرح دارند. که شامل موارد زیر میشوند.

۱_طبیعت: در این نوع  از تابلو فرش ها منظره‌هایی از طبیعت بافته می‌شوند که به همه عناصر طبیعت می‌پردازند. منظره‌هایی از کوهستان، جنگل و انواع گیاهان و گل‌ها.

۲_ گل: می‌توانیم بگوییم تابلو فرش‌ها با موضوع گل، زیر مجموعه‌ای از موضوع طبیعت هستند ولی تصاویر دسته گل‌ها در طبیعت نیستند. 

 ۳_حیوانات: طرح حیوانات هم زیر مجموعه‌ای از طبیعت است غالباً طرح حیوان در منظره‌ای از طبیعت بافته می‌شود.

– اشخاص: طرح این تابلو فرش‌ها شامل پرتره یا تصویر تمام قد از مشاهیر جهان، نظیر شاعران، نقاشان و … است. اغلب این تابلو فرش‌ها به صورت تکی و سفارشی بافته می‌شوند.

– آثار نقاشی مشهور: در دسته بندی بعدی طرح‌های تابلو فرش، تصاویری از تابلو‌های نقاشی مشهور است. در کشور ما، طرح‌هایی از نقاشی‌های استاد محمود فرشچیان بافته شده است که این نقاشی‌های زیبا به همراه هنر فرش بافی ایرانی ترکیب جالبی را ایجاد کرده‌اند.

– طرح‌های ترکیبی: طرح‌های ترکیبی، شامل ترکیبی از موضوع های مختلف است، برای مثال ترکیبی از آثار باستانی و منظره‌های طبیعی و طرح‌هایی از تخت جمشید، از پر طرفدار‌ترین طرح‌ها در این موضوع است.

– آیات قرآنی: یکی از طرح های پر طرفدار دیگر در تابلو فرش‌ها، آیات قرآنی نظیر وان یکاد، آیت الکرسی، چهار قل و … است.

که تابلو فرش طرح اسب جز حیوانات است و تلفیقی از طبیعت و زندگی را به تصویر می کشد. که از میزان محبوبیتش نسبت به پببنم ۶۸ ها

بررسی قیمت انواع تابلو فرش دستباف

بررسی قیمت انواع تابلو فرش دستباف قیمت تابلو فرش بسته به نوع آن دارد 

انواع تابلو فرش. عبارتند از :

۱_ابریشمی:در تابلو ابریشمی از نخ های ابریشم اصل استفاده میکنند .قیمت تابلو فرش ابریشمی بالاست ولی مقاومت و ماندگاری آن بیشتر از بقیه است .

در تابلو فرش ابریشمی گره های محکمی وجود دارد که هر مقدار این گره ها ظریف تر و محکم تر باشند مقاومت و ارزش و قیمت فرش بالاتر می‌رود .

۲_پشمی و‌ کرکی :کرک از شانه کردن موهای حیوانات بدست می آید و به مقدار کمی از پشم لطیف تر است.به همین خاطر تابلو فرش های کرک در بازار کم است اما تعداد تابلو فرش های پشمی بسیار بیشتر است . قیمت فرش های پشمی بسته به نوع پشم و نژاد حیوان و همچنین نوع ریسندگی متفاوت خواهد بود.این تابلو فرش ها ماندگاری و زیبایی خوبی دارند اما در حد تابلو های  ابریشمی نیستند.

۳_نخ های مصنوعی (آکرلیک):نخ های مصنوعی قیمتشان نسبت به مابقی ارزان تر هستند اما خصوصیت دیگری که دارند این است که این نخ ها ضد حساسیت هستند .بر اساس نکات بیان شده در بالا دهر فردی با توجه به سلیقه و بودجه خود تابلو فرش مناسب خود را تهیه خواهید کرد .

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید