مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید بهترین نوع فرش ماشینی مشهد

تاریخچه فرش ماشینی در ایران به چه سالی بر می گردد؟ علت استقبال از این نوع فرش چیست؟ برای خرید بهترین نوع فرش ماشینی مشهد باید به کجا مراجعه کرد؟
تاریخچه اولین فرش های ماشینی در ایران به ابتدای دهه ۵۰ بر می گردد، یعنی حدود ۴۰ سال پیش. در آن زمان تولید فرش ها در کارخانجات مخمل و ابریشم کاشان و توسط ماشین های مخمل بافی ژاکارد با الیاف مصنوعی شروع شد، این مواد دارای خصوصیاتی هم چون وزن سبک و براق بودند. در ادامه صاحبان گروه صنعتی بهشهر اقدام به تاسیس شرکت صنایع کاشان نمودند، اولین محصول این شرکت در ایران در سال ۱۳۵۳ وارد بازار شد. با توجه به استقبال خریداران به مرور زمان شرکت های بسیاری وارد این عرصه شدند.

علت استقبال از فرش های ماشینی

شاید ارزان بودن قیمت این فرش ها در مقابله با فرش های دستباف که با زحمت بسیاری بافته می شود علت استقبال از این نوع فرش است. فرش مشهد نیز در این مدت توانسته با اتکا به کیفیت، طرح های متنوع
و… بازار خوبی برای خود با وجود رقبای سر سرسخت فراهم کند.

تقسیم بندی فرش های ماشینی

فرش های ماشینی بر اساس شانه به ۳۵۰ – ۴۴۰ – ۵۰۰ – ۷۰۰ و هزار شانه تقسیم بندی می شوند، تراکم فرش ها نیز بین ۷۰۰ تا ۳۵۰۰ می باشد.
امروزه امکان خرید فرش مشهد در تمامی فرش فروشی های معتبر در سراسر کشور وجود دارد، همچنین شما می توانید از طریق سایت های معتبر نیز نسبت به خرید بهترین فرش های ماشینی اقدام کرده و منزلتان را با این فرش های زیبا مزین کنید.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید