مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید بهترین فرش های ماشینی نگین مشهد

کارخانه فرش نگین مشهد در چه سالی تاسیس شده و چه محصولاتی را تولید می کند؟ برای خرید بهترین فرش های این شرکت از کجا اقدام کنیم؟
فرش ماشینی در ایران سابقه ایی بیش از ۴۰ سال دارد، امروزه کارخانه هایی متعددی در این زمینه فعالیت دارند و فرش ماشینی تولید و البته بخش قابل توجهی از تولیدات خود را صادر می کنند، صادرات فرش بسیار دارای اهمیت بوده و بخش مهمی از صادرات غیر نفتی کشورمان به شمار می رود. فرش های ایرانی امروزه به کشورهای منطقه، کشورهای اروپایی و بسیار دیگری از کشور های جهان صادر می شود. وجود تنوع در طرح ها باعث شده این فرش ها بازار بین المللی نیز داشته باشند.

مشخصات انواع فرش های نگین مشهد

این کارخانه در سال ۱۳۷۱ تاسیس شده است، این شرکت از بتدا با احترام به سلیقه مشتری های خود طرح های متنوع و زیبایی تولید کرده و به بازار ارائه می دهد. انواع فرش های ۵۰۰ شانه تا ۱۲۰۰ شانه، با تعداد رنگ های ۵ تا ۱۰ رنگ از ویژگی های محصولات این شرکت است. عمده فرش های این شرکت با طرح لچک و ترنج است و در رنگ های متنوعی به بازار عرضه می شود. نخ مورد استفاده در این فرش ها عمدتا نخ اکریلیک هیت ست شده است، فرش های با این جنس کمترین پرز دهی را داشته و بسیار نرم می باشند.
برای خرید محصولات این شرکت می توانید از طریق نمایندگی های این شرکت در سراسر کشور و همچنین سایت های معتبر اقدام کنید.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید