مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید بهترین فرش های ماشینی قیطران

فرش قیطران در چه سالی تاسیس شده است؟ این شرکت چه محصولاتی تولید می کند و این محصولات چه ویژگی هایی دارند؟ برای خرید بهترین محصولات این شرکت از کجا اقدام کنیم؟
فرش ماشینی در ایران قدمتی بیش از ۴۰ سال دارد، اولین فرش های ماشینی ایران در شهر کاشان بافته شده اند، کاشان امروزه مهد و قطب فرش ماشینی ایران است، بیش از ۱۰۰۰ واحد تولیدی در زمینه خانواده فرش در این شهر فعالیت دارند و ایجاد اشتغال مناسبی در این شهر کرده اند.

مشخصات و انواع محصولات فرش قیطران

فرش قیطران بیش از ۲۰ سال سابقه در این صنعت دارد، فرش قیطران نام تجاری مجموعه گروه صنعتی گلبافت طلایی است، این مجموعه علاوه بر فرش انواع الیاف مورد استفاده در فرش را نیز تولید می کند. این شرکت در سال ۱۳۹۲ اولین فرش ۱۰۰۰ شانه را تولید و علاوه بر عرضه داخلی بخشی از آن را صادر نیز کرده است، این شرکت با استفاده از بهترین تکنولوژی های روز دنیا امروزه بهترین فرش ها را تولید کرده و بخش قابل توجهی از تولیدات خود را صادر می کند. انواع فرش های ۱۰۰۰ شانه و ۱۲۰۰ شانه از جمله محصولات این شرکت است. فرش های ۱۲۰۰ شانه این شرکت که اوج هنر فرش ماشینی می باشند دارای تراکم ۳۶۰۰ بوده و در طرح های خشتی، افشان و ترنج به بازار عرضه می شود.
برای خرید بهترین فرش های این شرکت می توایند از طریق سایت های معتبر اقدام کنید.

مهدی نوری والا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید