مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید بهترین فرش های ماشینی قالی سلیمان

مجموعه کارخانه قالی سلیمان در چه سالی و در کجا تاسیس شده است؟ قالی های این مجموعه چه ویژگی هایی داشته و برای خری بهترین فرش های ماشینی این کارخانه از کجا اقدام کنیم؟
فرش ماشینی در ایران قدمتی بیشتر از ۴۰ سال دارد، استان اصفهان و شهر کاشان اولین فرش های ماشینی در ایران را بافته اند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی کارخانه ها بیشتر روی معیار تولید فرش زیبا متمرکز شده اند، فرش هایی که بتوانند زیبایی را به منازل شما هدیه کنند.

قالی سلیمان تاریخچه و محصولات

قالی سلیمان در سال ۱۳۶۱ در اصفهان تاسیس شد. این شرکت در ابتدا در زمنیه ریسندگی فعالیت می کرد. با توجه به کیفیت نخ های تولیدی این شرکت آنها در سال ۱۳۷۱ نسبت به تاسیس بخش تولید فرش ماشینی اقدام کردند. فرش های این مجموعه با بهره گیری از تکنولوژی روز از زیبایی چشم نوازی برخوردار هستند. قالی سلیمان امروزه محصولاتی نظیر فرش پشم، فرش اکرلیک ۱۲۰۰ شانه، فرش اکرلیک ۱۰۰ شانه، فرش ۷۰۰ شانه با تراکم ۳۰۰۰ و ۲۵۰۰، فرش شنل و… تولید می کند. برای خرید هر یک از محصولات بالا می توانید از طریق سایت های معتبر خرید فرش اقدام کنید. ما به شما خرید اینترنتی را به واسطه تنوع در محصولات پیشنهاد می کنیم.

مهدی نوری والا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید