مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انواع فرش ۷۰۰ شانه طرح چیچک با قیمت مناسب

یکی از هنرهای اصیل و بسیار قدیمی و سنتی ایران، هنر قالیبافی می باشد که هنری زیبا و بسیار پر طرفدار می باشد، انواع فرش در کشور به صورت دستباف و ماشینی و در شهرهای مختلف و مناطق گوناگون تولید می شوند. استفاده از فرش در خانه ها و منازل ایرانیان بسیار مهم و مورد توجه است و تقریبا در اکثر خانه ها یافت می شود. فرش ها انواع گوناگونی دارند و با طرح و رنگ های جذاب و متنوع و نقشه های زیبا و مناسب برای تمامی سلیقه ها بافته می شوند. در فرش گره هایی وجود دارد که به نام تراکم و شانه خوانده می شوند، معمول ترین نوع فرش انواع ۷۰۰ شانه می باشد. خرید انواع فرش ۷۰۰ شانه طرح چیچک با قیمت مناسب و با کیفیت های بسیار بالا و به صورت عمده و یا جزئی امکان پذیر می باشد.

خرید انواع فرش ۷۰۰ شانه طرح چیچک با قیمت مناسب

مشخصات فنی فرش ۷۰۰ شانه طرح چیچک

مشخصات فنی فرش ۷۰۰ شانه طرح چیچک  از جمله مشخصات فنی و ویژگی های فرش ۷۰۰ شانه طرح چیچک می توان به موارد فراوانی اشاره نمود، این فرش ها همان طور که از نام آن پیدا است از نظر تعداد شانه هفتصد گره را دارا می باشند و از نظر تراکم نیز بخواهیم حساب کنیم دارای ۲۱۰۰ تا ۳۰۰۰ گره بوده که متداول ترین تراکم آن ها ۲۵۵۰ است.

فرش های متنوع، شیک و هفتصد شانه با طرح زیبای چیچک و دارای رنگ های بسیار جذاب و متنوع بوده و با طرح های مختلف و نقش و نگار متفاوت، مناسب برای مکان های مختلف، فضاهای مختلف و دکوراسیون متفاوت منازل می باشند.

برای بافت این فرش ها از مدرن ترین دستگاه ها و ماشین آلات به روز استفاده کرده که در حال حاضر بهترین انواع این ماشین آلات در ایران نیز موجود بوده و به روزترین و جدیدترین انواع فرش ها تولید می شوند.

در بافت فرش پرفروش طرح چیچک از طرح های مختلف طبیعت نیز مانند شاخه های گل، درختان مختلف و زیبا، گلدان های گل و اشکال دیگر استفاده کرده که این طرح ها به صورت های ریز و ظریف و یا با نقش ها و طرح های بزرگ و یا به صورت برجسته ترسیم می گردند.

ویژگی های مثبت فرش ۷۰۰ شانه

ویژگی های مثبت فرش ۷۰۰ شانه ویژگی های مثبت فرش ۷۰۰ شانه بسیار بی شمار می باشند که همین ویژگی ها باعث شده که تقاضا برای خرید آن ها بسیار زیاد باشد.

بهترین مدل فرش های هفتصد شانه با طرح زیبای چیچک با کیفیت های فوق العاده بالا و در اشکال و طرح های بسیار زیبا و با ضخامت و طول عمر طولانی تولید شده و روانه بازارهای مصرف می شوند.

نرمی و راحتی بالای این فرش ها، طول عمر زیاد، ضخامت بالا و هزینه و قیمت مناسب و ارزان آن ها از جمله خصوصیات مثبت فرش های هفتصد شانه می باشد.

فرش های قدیمی با تکنولوژی های گذشته و زمان خود بافته می شدند اما فرش های امروزی با نقشه های متنوع و با مدرن ترین دستگاه ها و مطابق با جدیدترین فناوری های دنیا بافته شده و تراکم بالایی دارند که این امکان را به وجود آورده که نقش مناظر مختلف و طرح های متنوع و شیک را در فرش ترسیم کرده و جزئیات آن بسیار واضح، زیبا و شفاف است.

مراکز فروش انواع فرش های ۷۰۰ شانه در شهرستانها

 مراکز فروش انواع فرش های ۷۰۰ شانه در شهرستانها ایران یکی از برترین قطب های جهان در زمینه تولید فرش های متنوع ماشینی و دستباف می باشد و فرش های تولید شده در داخل کشور با بهره گرفتن از مجرب ترین طراحان و کارشناسان کاربلد و با استفاده از بهترین مواد متریال و نخ های مرغوب تولید شده و با بهترین طرح ها و با ضخامت و دوام فوق العاده علاوه بر تامین نیازهای داخلی به بازار های دنیا نیز صادر می شوند.

نرخ و هزینه بسیار پایین تر فرش هفتصد شانه و مقرون به صرفه بودن آنها از ویژگی های بسیار مورد توجه و مثبت آنها می باشد، قیمت فرش های زیبا و بادوام طرح چیچک ۷۰۰ شانه نیز کمتر از فرش های دیگر است.

تولید انواع فرش در کشور با استفاده از بهترین الیاف و با بهترین دستگاه های رنگرزی و ماشین آلات بافت انجام شده و به بازارهای داخل و خارج از کشور ارسال می شوند.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید