مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انواع فرش های ماشینی زیبای مشهد

سابقه و پشتوانه تاریخی فرش مشهد چگونه است؟ مشخصات این فرش های ماشینی چیست و علت استقبال مردم از این فرش ها چیست؟ انواع این فرش ها از کجا قابل تهیه هستند؟
مشهد از دیرباز جز شهر های مهم در صنعت فرش بوده است. فرش مشهد همواره به واسطه کیفیت در طرح ها مورد استقبال خریداران فرش ماشینی بوده است، از مشهد به عنوان دومین شهر فرش ایران نیز یاد می شود.
کارخانه فرش مشهد فعالیت خود را در سال ۱۳۵۶ با ظرفیت تولید سالانه ۲۴۰ هزار متر مربع آغاز نموده است. این شرکت در طول سالیان متمادی با حفظ و ارتقا کیفیت موفق شده میزان تولید خود را حدودا ده برابر کرده و به میزان دو میلیون و چهارصد هزار متر مربع در سال برساند. این امر محقق نشده مگر با استفاده از کادری مجرب و پرسنلی ماهر و دلسوز. علاوه بر فرش این گروه صنعتی شرکت رنگرزی با ظرفیت سالانه ۱۱ هزار تن رنگرزی الیاف اکریلیک و تولید ۵۲۰۰ تن نخ اکریلیک را در کارنامه خود دارد.

محصولات پر فروش کارخانه فرش مشهد

از جمله محصولات پر فروش فرش ماشینی مشهد می توان به فرش های ۱۲۰۰ شانه ۸ رنگ با تراکم ۳۶۰۰، فرش های ۱۰۰۰ شانه ۸ رنگ با تراکم ۳۰۰۰، فرش ۷۰۰ شانه ۸ رنگ با تراکم ۲۵۵۰ رنگ اشاره کرد. در تصویر زیر شما فرش ۱۲۰۰ شانه ۸ رنگ با تراکم ۳۶۰۰ این کارخانه را مشاهده می کنید.


فرش ماشینی مشهد

برای خرید فرش های ماشینی مشهد می توانید از طریق سایت های معتبر و مراکز فرش فرش در سطح شهر ها اقدام کنید.

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید